Český tenisový svaz
Název:
LABEL DESIGN a.s. Open
Datum:
18.-22.09.
Pořadatel:
F.H.TK Dobřichovice (B - 400)
Kódové číslo:
516230
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson
Kvalifikace
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 09:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
HÁVA FILIP
Pražská 454
252 29 Lety u Dobřichovic
Tel. (1):
702875804
E-mail:
tenisdobrichovice@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

Kvalifikace 32 hráčů, postupuje 8 do hlavní soutěže. Prezentace pátek 18.9.2020 do 9:00 osobně.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Seznam přihlášených

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Stauch Daniel 27.08.2006 LTC Modřany 2005
56
30
0
 
22.05.2020 23:11:23
2.
Dvořák Filip 28.05.2007 TK Ústí n.Labem
137
15
20
 
20.05.2020 06:16:25
3.
Hruška Petr 25.10.2006 LTC České Budějovice,z.s.
141
15
0
 
16.05.2020 14:53:35
4.
Rieser Frederik William 31.12.2006 TK Škoda Plzeň z.s.
162
15
0
 
02.04.2020 10:25:13
5.
Soumar Matyáš 22.07.2006 Lokomotiva Trutnov
166
15
0
 
16.05.2020 13:44:42
6.
Augustýn Tadeáš 06.05.2006 SK HAMR, z.s.
173
12
0
 
06.04.2020 19:33:45
7.
Sršeň Alexandr 24.01.2007 LTK Liberec
173
12
51
 
27.05.2020 20:59:22
8.
Kozlovský Matyáš 30.09.2007 TK Olymp Praha
208
12
7
 
07.05.2020 16:30:48
9.
Kusák Jan 16.08.2006 TC ESO Praha z.s.
235
12
0
 
12.05.2020 18:04:08
10.
Stichenwirth Petr 12.12.2006 TC VITALITY Březnice
255
9
0
 
25.05.2020 20:09:50
11.
Brázda Filip 11.12.2006 Tenisový klub Progress z.s.
366
6
0
 
10.05.2020 18:36:00
12.
Bureš Oliver 04.04.2007 TK Sparta Praha
506
6
201
 
17.05.2020 21:16:41
13.
Kunst Filip 15.06.2008 1. Vestecká sportovní o.s.
778
3
303
 
03.04.2020 22:10:20
14.
Černý Dominik 17.01.2007 SK Aritma Praha
1044
1
267
 
01.04.2020 00:22:37
15.
Sirotek Oskar 22.11.2008 TJ Spoje Praha
1044
1
232
 
25.05.2020 12:55:26
16.
Kysel Adrián 03.09.2007 SK Tenis Kladno
1044
1
1326
 
25.05.2020 17:13:06