Český tenisový svaz

Rychnavský Jonáš

Datum narození:
09.05.2008
Platnost reg. do:
07.11.2019
Klub:
Sokol TK Kaplice
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
Tabulka neobsahuje žádné záznamy

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
12. Krajský přebor I.
28.4.2018, Sokol TK Kaplice - TK Pelhřimov B
0
2.
12. Krajský přebor I.
05.5.2018, SKT Planá n.Luž. - Sokol TK Kaplice
0
3.
12. Krajský přebor I.
19.5.2018, Sokol TK Kaplice - TK Soběslav
1
4.
12. Krajský přebor I.
26.5.2018, TK Strakonice - Sokol TK Kaplice
0
5.
12. Krajský přebor I.
09.6.2018, Sokol TK Kaplice - LTC Tábor 1903 B
0
6.
12. Krajský přebor I.
16.6.2018, LTC Humpolec - Sokol TK Kaplice
0
7.
12. Krajský přebor I.
23.6.2018, TK Sezimovo Ústí - Sokol TK Kaplice
1
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
12. Krajský přebor I.
28.4.2018, Sokol TK Kaplice - TK Pelhřimov B
0
2.
12. Krajský přebor I.
05.5.2018, SKT Planá n.Luž. - Sokol TK Kaplice
0
3.
12. Krajský přebor I.
19.5.2018, Sokol TK Kaplice - TK Soběslav
0
4.
12. Krajský přebor I.
26.5.2018, TK Strakonice - Sokol TK Kaplice
0
5.
12. Krajský přebor I.
09.6.2018, Sokol TK Kaplice - LTC Tábor 1903 B
0
6.
12. Krajský přebor I.
16.6.2018, LTC Humpolec - Sokol TK Kaplice
0
7.
12. Krajský přebor I.
23.6.2018, TK Sezimovo Ústí - Sokol TK Kaplice
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2
28.07.2018

TK Písek (C - 200), K: 4/4

8>4 Rychnavský, Dufek - Čurda, Mallát 6:2, 7:5
4>2 Wölfl, Žahour - Rychnavský, Dufek 6:1, 6:3
získané body: 7 b.
25.08.2018

Sokol TK Kaplice (C - 200), K: 4/4

4>2 Kříž, Rychnavský - Boleček, Klein 6:0, 6:2
2>1 Wölfl, Faktor - Kříž, Rychnavský 6:4, 2:6, 1:0
získané body: 10 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
15. Krajský přebor I.
6.5.2018, LTC Český Krumlov - TK ZVVZ Milevsko
0
2.
15. Krajský přebor I.
20.5.2018, TK Český Krumlov - LTC Český Krumlov
0
3.
15. Krajský přebor I.
27.5.2018, LTC Český Krumlov - TK Pelhřimov B
1
4.
15. Krajský přebor I.
10.6.2018, LTC Český Krumlov - TJ TK MANE Hluboká n.V.
0
5.
15. Krajský přebor I.
24.6.2018, LTC Český Krumlov - TK Soběslav
1
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
13
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
13

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
15. Krajský přebor I.
6.5.2018, LTC Český Krumlov - TK ZVVZ Milevsko
4
2.
15. Krajský přebor I.
20.5.2018, TK Český Krumlov - LTC Český Krumlov
0
3.
15. Krajský přebor I.
27.5.2018, LTC Český Krumlov - TK Pelhřimov B
3
4.
15. Krajský přebor I.
10.6.2018, LTC Český Krumlov - TJ TK MANE Hluboká n.V.
2
5.
15. Krajský přebor I.
24.6.2018, LTC Český Krumlov - TK Soběslav
2
 Družstva celkem (4hra)
11
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
13
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
13