Český tenisový svaz

Sedláček Mirek

Datum narození:
17.01.2006
Platnost reg. do:
30.11.2020
Klub:
LTC Houštka
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
Tenis Brandýs n.L.
716 (6)
 
 
 
2018
TENIS Klánovice
405 (12)
 
 
 
2019
TENIS Klánovice
642 (1)
576 (4)
 
 
2020
LTC Houštka
 
184 (12)
 
 

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
20.04.2019, Okresní přebor Praha východ

TK Čelákovice (P - 200), K: -/4

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
20.04.2019, Okresní přebor Praha východ

TK Čelákovice (P - 200), K: -/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
24 - II. třída B
16.6.2019 NT 22.6.2019, TK Mnichovo Hradiště - LTC Houštka
1
2.
24 - II. třída B
26.5.2019 NT 8.6.2019, Sparta Kutná Hora - LTC Houštka
1
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
24 - II. třída B
16.6.2019 NT 22.6.2019, TK Mnichovo Hradiště - LTC Houštka
0
2.
24 - II. třída B
26.5.2019 NT 8.6.2019, Sparta Kutná Hora - LTC Houštka
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/5

0
2
08.12.2018, TKK Cup 2019

TK Konstruktiva, z.s. (C - 400), K: 5/-

0
3
21.12.2018, PŘEBOR ČOS OPEN INDOOR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 4/-

0
4
29.12.2018, STRATOS AUTO CUP

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 400), K: 5/-

0
5
02.02.2019

SK Satalice (C - 400), K: 4/-

7
6
09.02.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 5/4

0
7
16.02.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 4/-

30
8
23.02.2019, Terasa Cup

TK Severní Terasa (C - 400), K: 4/-

30
9
02.03.2019, Rochlice Cup

TK Rochlice Liberec (C - 400), K: 4/4

30
10
09.03.2019, TK Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 400), K: 4/-

10
11
16.03.2019, ČLTK OPEN SŽ 2019

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 500), K: 10/10

35
12
23.03.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/4

7
13
20.04.2019, Okresní přebor Praha-východ

TK Radošovice (P - 200), K: 4/-

0
14
01.06.2019, Oblastní přebor

středočeský (P - 200), K: 8/8

0
15
05.07.2019, Turnaj B -starší žacvo

TJ TK Neratovice (B - 300), K: 8/-

22
16
13.07.2019

LTC Tábor 1903 (B - 300), K: 8/-

22
17
27.07.2019, Sparta Cup 2018

TK Sparta Praha (B - 300), K: 8/8

0
18
01.08.2019, Yonex Cup

LTC Houštka (B - 300), K: 8/8

0
19
08.08.2019

LTK Liberec (B - 300), K: 8/-

0
20
31.08.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 200), K: 4/4

10
21
14.09.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

0
22
21.09.2019, Čelákovice

TK Čelákovice (B - 300), K: 8/-

16
23
28.09.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
219/23

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/5

0
2
08.12.2018, TKK Cup 2019

TK Konstruktiva, z.s. (C - 400), K: 5/-

-
3
21.12.2018, PŘEBOR ČOS OPEN INDOOR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 4/-

-
4
29.12.2018, STRATOS AUTO CUP

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 400), K: 5/-

-
5
02.02.2019

SK Satalice (C - 400), K: 4/-

-
6
09.02.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 5/4

0
7
16.02.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 4/-

-
8
23.02.2019, Terasa Cup

TK Severní Terasa (C - 400), K: 4/-

-
9
02.03.2019, Rochlice Cup

TK Rochlice Liberec (C - 400), K: 4/4

15
10
09.03.2019, TK Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 400), K: 4/-

-
11
16.03.2019, ČLTK OPEN SŽ 2019

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 500), K: 10/10

0
12
23.03.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/4

7
13
20.04.2019, Okresní přebor Praha-východ

TK Radošovice (P - 200), K: 4/-

-
14
01.06.2019, Oblastní přebor

středočeský (P - 200), K: 8/8

0
15
05.07.2019, Turnaj B -starší žacvo

TJ TK Neratovice (B - 300), K: 8/-

-
16
13.07.2019

LTC Tábor 1903 (B - 300), K: 8/-

-
17
27.07.2019, Sparta Cup 2018

TK Sparta Praha (B - 300), K: 8/8

0
18
01.08.2019, Yonex Cup

LTC Houštka (B - 300), K: 8/8

0
19
08.08.2019

LTK Liberec (B - 300), K: 8/-

-
20
31.08.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 200), K: 4/4

10
21
14.09.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

5
22
21.09.2019, Čelákovice

TK Čelákovice (B - 300), K: 8/-

-
23
28.09.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

5
 Jednotlivci celkem
42/11

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
32 - I. třída B
4.5.2019 NT 12.5.2019, I. ČLTPK Čerčany - LTC Houštka
3
2.
32 - I. třída B
8.6.2019 NT 16.6.2019, LTC Houštka - TJ LTC Poděbrady
4
3.
32 - I. třída B
11.5.2019 NT 26.5.2019, LTC Houštka - Tenisový klub Benátky nad Jizerou
1
4.
32 - I. třída B
27.4.2019 NT 5.5.2019, LTC Houštka - LTC Kolín
1
5.
32 - I. třída B
25.5.2019 NT 9.6.2019, Slavoj Žiželice - LTC Houštka
4
6.
32 - I. třída B
15.6.2019 NT 23.6.2019, TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav - LTC Houštka
0
7.
32 - I. třída B
22.6.2019 NT 29.6.2019, LTC Houštka - Slavoj Český Brod B
1
 Družstva celkem (2hra)
14
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
28
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
24

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
32 - I. třída B
4.5.2019 NT 12.5.2019, I. ČLTPK Čerčany - LTC Houštka
2
2.
32 - I. třída B
8.6.2019 NT 16.6.2019, LTC Houštka - TJ LTC Poděbrady
5
3.
32 - I. třída B
11.5.2019 NT 26.5.2019, LTC Houštka - Tenisový klub Benátky nad Jizerou
1
4.
32 - I. třída B
27.4.2019 NT 5.5.2019, LTC Houštka - LTC Kolín
1
5.
32 - I. třída B
25.5.2019 NT 9.6.2019, Slavoj Žiželice - LTC Houštka
4
6.
32 - I. třída B
15.6.2019 NT 23.6.2019, TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav - LTC Houštka
0
7.
32 - I. třída B
22.6.2019 NT 29.6.2019, LTC Houštka - Slavoj Český Brod B
1
 Družstva celkem (4hra)
14
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
28
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
24