Český tenisový svaz
Název:
A4
Datum:
11.-15.09.
Pořadatel:
TC Chrudim z.s. (A - 500)
Místo konání:
TC Chrudim
Kódové číslo:
516213
Dvorců + povrch:
10 antuka
Míče:
Wilson US Open
Kvalifikace
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 10:00 hod.
Kontaktní osoba:
Sychrovský Pavel
U Parku 135
537 01 Chrudim
Tel. (1):
737 264 303
E-mail:
info@tcchrudim.cz

Poznámka pořadatele:

Aktuální rozpis, hrací plány a výsledky před a během během turnaje: courthive.com/live/CTS
Živý přenos utkání z kurtů č.2 a 3: vistasport.cz/vistatv/stream.aspx
---------------------------------------------------------------------------------
UBYTOVÁNÍ
Restaurace a penzion Na Sklepích, Pardubická 258, Chrudim
www.nasklepich.cz/cs/rezervace
tel.: 463 035 005
300 m od tenisového areálu pěšky přes park, parkování zdarma
---------------------------------------------------------------------------------
PREZENCE PRO LOSOVÁNÍ
KVALIFIKACE
Pozor změna! Prezence do kvalifikace ve čtvrtek 10.9.2020 od 16:00 do 18:00 hod. formou SMS. Poté bude kvalifikace vylosována. Účast minimálně 16 hráčů.
HLAVNÍ SOUTĚŽ
Pozor změna! Prezence do hlavní soutěže také ve čtvrtek 10.9.2020 od 16:00 do 18:00 hod. formou SMS. Čas prezence je stejný jak pro kvalifikaci tak pro hlavní soutěž aby na případně uvolněná místa mohli být posunuti náhradníci a hráči z kvalifikace. Losování v pátek odpoledne po skončení kvalifikace, rozpis a časy utkání budou zveřejněny po 18:00 hod. Pokud po potvrzení účasti v hlavní soutěži během pátku zjistíte, že se nemůžete turnaje zúčastnit, tak o tom prosím informujte co nejdříve, nejlépe ještě před losováním hlavní soutěže.
*** courthive.com/live/CTS ***
---------------------------------------------------------------------------------
MÍSTO KONÁNÍ TURNAJE
TC Chrudim z.s., U Parku 135, 537 01 Chrudim
GPS: 49°57'17.8"N 15°47'26.7"E
Kruhový objezd na příjezdu k areálu od Masarykova nám. a z ulic Pardubická i Široká je uzavřen. Doporučujeme příjezd od Lidlu z ul.Poděbradova.
---------------------------------------------------------------------------------
HRACÍ POLE
Kvalifikace: 32 hráčů, z toho 21 hráčů přímo dle celostátního žebříčku starších žáků, 5 hráčů dle čl.50 SŘ na základě celostátního žebříčku mladších žáků (min.BH 15), 3 volné karty ČTS a 3 volné karty pořadatele. 8 hráčů postoupí do hlavní soutěže. V kvalifikaci musí startovat alespoň 16 hráčů, jinak bude zrušena a všichni hráči ze zrušené kvalifikace budou přijati přímo do hlavní soutěže (čl.60 SŘ).
Během kvalifikace se mohou vyřazení hráčí zapisovat na "Lucky Losers" (LL) seznam, o pořadí LL pro přijetí do hlavní soutěže rozhoduje los mezi vyřazenými v posledním kole kvalifikace, event.v předchozím kole kvalifikace.

Hlavní soutěž: 48 hráčů, z toho 28 hráčů přímo dle celostátního žebříčku dorostenek, 6 hráčů dle čl.50 SŘ na základě celostátního žebříčku mladších žáků (min.BH 15), 8 postupujících z kvalifikace, 3 volné karty VčOTS, 3 volné karty pořadatele.
Žebříček Tennis Europe U14 do 40.místa je nadřazeným žebříčkem pro nasazování hráčů.
Žádosti o volnou kartu pořadatele do hlavní soutěže nebo do kvalifikace zasílejte výhradně na: info@tcchrudim.cz
---------------------------------------------------------------------------------
ZPŮSOB HRY
Dvouhra - na 2 vítězné sety ze tří, tie-break do 7 bodů (s rozdílem 2 bodů) za stavu 6-6 na gamy v každém setu.
Čtyřhra - na 2 vítězné sety systémem "NO-AD" (bez výhod), tie-break do 7 bodů (s rozdílem 2 bodů) za stavu 6-6 na gamy v prvních dvou setech a místo rozhodujícího 3.setu super tie-break do 10 bodů (s rozdílem 2 bodů).
Ve dvouhře i ve čtyřhře se uplatní "NO SERVICE LET" pravidlo (pokud se po podání míč dotkne sítě a neskončí v autu, tak se hraje dál, podání se neopakuje).
---------------------------------------------------------------------------------
PLÁNOVANÝ PROGRAM
11.9. pátek: kvalifikace 10:00 hod. - 2hra 32/16, 16/8
12.9. sobota: hlavní soutěž 9:00 hod. - 2hra 48/32, 32/16, 4hra 24/16
13.9. neděle: 2hra 16/8, 4hra 16/8, QF
14.9. pondělí: 2hra QF, SF, 4hra SF
15.9. úterý: 2hra F, 4hra F
Program může ředitelství turnaje změnit v závislosti na počtu hráčů a průběhu utkání.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Krakovský Denis 12.04.2006 Tennis Hill Havířov o.s.
28
45
 
 
31.08.2020 07:22:46
2.
Kučera Jonáš 15.09.2006 LTK Liberec
32
45
 
 
19.07.2020 14:41:57
3.
Frömel Karel 13.01.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
38
35
 
 
16.05.2020 10:41:51
4.
Leipner Petr 13.02.2006 TK Sparta Praha
42
35
 
 
22.05.2020 20:24:12
5.
Mojžíš Dominik 28.04.2006 LTC České Budějovice,z.s.
43
35
 
 
02.07.2020 20:30:19
6.
Fiala Martin 24.01.2006 Lokomotiva Trutnov
44
35
 
 
12.05.2020 09:32:54
7.
Mojžíš Patrik 28.04.2006 LTC České Budějovice,z.s.
49
30
 
 
02.07.2020 21:08:54
8.
Holub Lukáš J. 13.02.2006 TK Neridé
56
30
 
 
09.04.2020 20:58:54
9.
Stauch Daniel 27.08.2006 LTC Modřany 2005
56
30
 
 
15.05.2020 14:55:30
10.
Bien Daniel 05.05.2006 TK Sparta Praha
59
25
 
 
23.05.2020 13:25:01
11.
Beránek Ondřej 18.02.2006 TK Na Dolině o.s.
66
25
 
 
06.04.2020 18:26:48
12.
Čepl Filip 24.01.2006 TK Sparta Praha
67
25
 
 
13.05.2020 07:37:17
13.
Vlček Daniel 31.05.2006 Open Tennis Club
75
25
 
 
27.08.2020 23:18:23
14.
Krupa Lukáš 04.11.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
78
25
 
 
29.06.2020 12:24:15
15.
Kločurek Daniel 08.03.2007 TK Olymp Praha
82
25
8
 
01.08.2020 20:40:32
16.
Rosický Jan 06.01.2006 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
84
25
 
 
07.07.2020 15:56:31
17.
Pytel Šimon 10.12.2006 TC Brno.
85
20
 
 
26.08.2020 08:03:47
18.
Petrofský David 07.06.2007 LOB S.A. Bohnice, z.s.
91
20
22
 
19.06.2020 22:43:19
19.
Šmejkal Šimon 29.05.2006 TO TJ Tesla Pardubice
102
20
 
 
27.07.2020 10:24:42
20.
Fröhlich Jan 09.07.2007 I.ČLTK Praha
105
20
11
 
28.08.2020 07:24:56
21.
Klofáč Tobiáš 10.03.2007 SK Meteor Praha
106
20
23
 
27.06.2020 17:07:29
22.
Fröhlich Max 09.07.2007 I.ČLTK Praha
110
20
12
 
28.08.2020 07:22:27
23.
Doskočil Martin 01.03.2007 VSK VŠB-TU Ostrava
115
20
16
volná karta ČTS
24.08.2020 10:04:15
24.
Prokeš Bedřich 28.06.2006 TC Brno.
118
15
 
 
09.08.2020 17:39:11
25.
Silbernágl Kryštof 18.10.2006 TENIS-CENTRUM DTJ HK
123
15
 
 
09.08.2020 15:18:28
26.
Havel Tadeáš 10.08.2006 TK Spartak Jihlava
128
15
 
 
22.08.2020 18:43:07
27.
Burda Oliver Petr 24.12.2006 SK Meteor Praha
129
15
 
 
06.07.2020 19:06:40
28.
Adam Matěj 02.06.2006 TK Spartak Jihlava
133
15
 
 
13.08.2020 13:17:38
29.
Komrska Jan 04.04.2006 TC Brno.
135
15
 
 
29.08.2020 09:13:07
30.
Sklenička Štěpán 25.07.2007 TK Sparta Praha
136
15
3
CŽn
14.07.2020 14:42:57
31.
Dvořák Filip 28.05.2007 TKX Tennis Team Krupka z.s.
137
15
20
volná karta ČTS
05.05.2020 07:00:42
32.
Grois Ondřej 27.06.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
147
15
30
CŽn
10.08.2020 22:28:56
33.
Kozlovský Matyáš 30.09.2007 TK Olymp Praha
208
12
7
CŽn
07.05.2020 16:29:33
34.
Horáček Josef 16.02.2007 TK AGROFERT Prostějov
219
12
13
CŽn
20.06.2020 17:16:38
35.
Vašek František 31.05.2006 TK Hlinsko
244
12
 
volná karta pořadatele
01.08.2020 07:31:24
36.
Šmejcký Jakub 09.02.2008 I.ČLTK Praha
292
9
24
volná karta ČTS
13.08.2020 09:34:19
37.
Brückner David 20.03.2008 Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s.
323
9
15
volná karta pořadatele
05.09.2020 12:24:49
38.
Fleško Milan 27.10.2006 TC Chrudim z.s.
399
6
 
volná karta pořadatele
29.07.2020 17:55:03
39.
Komínek Kryštof 08.05.2008 TK Sparta Praha
417
6
14
CŽn
16.06.2020 13:17:45
40.
Svoboda Josef 25.10.2008 TK AGROFERT Prostějov
588
4
52
CŽn
12.05.2020 20:36:29
41.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
42.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
43.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
44.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
45.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
46.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
47.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
48.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Rieser Frederik William 31.12.2006 TK Škoda Plzeň z.s.
162
15
 
 
02.04.2020 10:25:42
2.
Brettl Filip 12.12.2006 LOB S.A. Bohnice, z.s.
168
15
 
 
14.08.2020 22:42:03
3.
Tuša Robert 14.02.2006 LOB S.A. Bohnice, z.s.
189
12
 
 
23.08.2020 13:45:14
4.
Čujan Matěj 03.01.2006 TK Mohelnice, z.s.
204
12
 
 
02.08.2020 12:09:19
5.
Valenta Ondřej 14.12.2007 TK Spartak Jihlava
229
12
168
 
28.07.2020 12:06:05
6.
Zeman Jakub 07.11.2008 TK Pelhřimov
243
12
66
volná karta ČTS
01.09.2020 16:34:31
7.
Flídr Rodan 12.12.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK
262
9
91
 
01.09.2020 07:04:34
8.
Kilian Darek 29.09.2007 ŽLTC Brno
298
9
92
 
04.08.2020 12:53:41
9.
Kylsán Jakub 07.01.2007 LTC Humpolec
300
9
108
 
09.08.2020 17:38:47
10.
Duda Adam 02.08.2008 TK Horní Měcholupy
318
9
55
volná karta ČTS
03.09.2020 13:36:03
11.
Zachař Jan 16.01.2007 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
340
9
125
 
11.08.2020 18:43:12
12.
Čapek Bohumil 29.09.2006 TO TJ Tesla Pardubice
347
9
 
 
31.08.2020 17:33:09
13.
Brázda Filip 11.12.2006 Tenisový klub Progress z.s.
366
6
 
 
27.08.2020 11:34:34
14.
Luňák Maxim 20.12.2007 TC VŠ Praha
371
6
152
 
06.04.2020 21:47:16
15.
Zerai Rayen 17.03.2008 TC Brno.
387
6
102
 
05.05.2020 12:51:32
16.
Juliš Adam 11.10.2007 TC Chrudim z.s.
424
6
141
volná karta pořadatele
21.07.2020 16:03:52
17.
Lebiš Josef 04.01.2008 Sokol Letovice
429
6
56
 
18.08.2020 09:16:59
18.
Chodora Radek 23.01.2007 TK Start Praha-Topolka
431
6
93
 
10.08.2020 09:28:51
19.
Žiška Štěpán 01.09.2008 ŽLTC Brno
483
6
29
 
09.09.2020 10:27:26
20.
Hrubý Václav 05.08.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s.
483
6
40
 
10.09.2020 13:10:22
21.
Kastner Leoš 23.06.2007 TC Chrudim z.s.
523
6
147
volná karta pořadatele
21.07.2020 08:27:49
22.
Grof Tomáš 04.04.2007 TC Chrudim z.s.
708
4
560
volná karta pořadatele
24.08.2020 20:51:41
23.
Čech Marek 31.08.2008 TK AGROFERT Prostějov
761
4
53
 
10.09.2020 14:03:27
24.
Kozel Aleš 28.11.2008 TK Hlinsko
862
3
246
CŽn
12.08.2020 22:24:00
25.
Martínek Tobiáš 05.06.2008 LTK Liberec
862
3
76
volná karta ČTS
20.08.2020 08:53:23
26.
Laštovic Matěj 18.05.2007 Tenisový klub SPORT,o.s.
985
3
513
CŽn
07.06.2020 17:17:03

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Soumar Matyáš 22.07.2006 Lokomotiva Trutnov
166
15
 
odhlášeno hráčem
03.08.2020 15:12:32
2.
Sirotek Oskar 22.11.2008 TJ Spoje Praha
1044
1
232
odhlášeno hráčem
06.08.2020 17:49:25
3.
Ladman Filip 01.01.2009 TK Sparta Praha
371
6
37
odhlášeno hráčem
12.08.2020 15:35:23
4.
Němeček Marek 17.07.2007 TENIS SLOVÁCKO z.s.
340
9
57
odhlášeno hráčem
16.08.2020 21:18:39
5.
Abrahám Nicolas 20.12.2007 Severočeská tenisová o.s.
493
6
94
odhlášeno hráčem
21.08.2020 09:19:43
6.
Loučka Ondřej 23.09.2008 SK HAMR, z.s.
1043
3
308
odhlášeno hráčem
22.08.2020 12:49:10
7.
Raštica Jan 19.03.2008 TK AGROFERT Prostějov
211
12
6
odhlášeno hráčem
24.08.2020 11:36:13
8.
Pospíšil Matěj 11.03.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
99
20
17
odhlášeno hráčem
24.08.2020 20:20:49
9.
Duchoň Daniel 12.06.2006 LTC Humpolec
158
15
 
odhlášeno hráčem
30.08.2020 16:59:06
10.
Sýkora Jan 13.02.2008 TK AGROFERT Prostějov
312
9
34
odhlášeno hráčem
30.08.2020 21:32:55
11.
Dzúr Jan 07.11.2008 LTC Houštka
1044
1
190
odhlášeno hráčem
31.08.2020 09:53:57
12.
Dzúr Štěpán 07.11.2008 LTC Houštka
852
3
244
odhlášeno hráčem
31.08.2020 09:54:36
13.
Mrva Maxim 02.08.2007 TK AGROFERT Prostějov
52
30
2
odhlášeno hráčem
31.08.2020 13:20:25
14.
Šošolík Pavel 27.04.2006 TK AGROFERT Prostějov
150
15
 
odhlášeno hráčem
31.08.2020 20:21:42
15.
Chodura Sebastian 31.01.2007 TK AGROFERT Prostějov
95
20
5
odhlášeno hráčem
03.09.2020 19:52:15
16.
Hruška Petr 25.10.2006 LTC České Budějovice,z.s.
141
15
 
odhlášeno hráčem
03.09.2020 20:31:18
17.
Podrábský Miroslav 15.08.2007 TJ Sparta Úpice
374
6
98
odhlášeno hráčem
04.09.2020 12:28:44
18.
Flusser Robin 21.09.2006 WILSON Tenis Centrum
267
9
 
odhlášeno hráčem
04.09.2020 19:55:50
19.
Knesl David 29.11.2006 TK TENNISPOINT FM
60
25
 
odhlášeno hráčem
04.09.2020 22:30:09
20.
Kuřitka Lukáš 11.10.2006 SK JC Sport Opava
103
20
 
odhlášeno hráčem
05.09.2020 08:30:54
21.
Kalousek Kryštof 20.02.2006 TC Ostrava Nová Ves
79
25
 
odhlášeno hráčem
05.09.2020 11:10:22
22.
Řehák Adam 10.04.2006 TK Milo Olomouc
140
15
 
odhlášeno hráčem
05.09.2020 11:46:44
23.
Řehák Daniel 10.04.2006 TK Milo Olomouc
175
12
 
odhlášeno hráčem
05.09.2020 11:47:44
24.
Bursa Tomáš 01.02.2007 LTK Liberec
279
9
50
odhlášeno hráčem
05.09.2020 19:13:14
25.
Soukup Adam 24.11.2006 I.ČLTK Praha
40
35
 
odhlášeno hráčem
07.09.2020 12:21:07
26.
Sršeň Alexandr 24.01.2007 LTK Liberec
173
12
51
odhlášeno hráčem
07.09.2020 18:45:12
27.
Škrlík Mathias 19.02.2008 TK AGROFERT Prostějov
302
9
10
odhlášeno hráčem
08.09.2020 09:28:41
28.
Wygona Jan Karol 31.05.2007 TK Na Dolině o.s.
381
6
376
IS: lhůta 8 dní
08.09.2020 13:46:41
29.
Čepelík Matouš 08.03.2008 LTK Liberec
541
4
9
odhlášeno hráčem
08.09.2020 19:39:29
30.
Pešat Oliver 19.02.2007 TK Na Dolině o.s.
198
12
21
odhlášeno hráčem
10.09.2020 11:39:13
31.
Bureš Oliver 04.04.2007 TK Sparta Praha
506
6
201
odhlášeno hráčem
10.09.2020 12:40:03
32.
Sedlář Josef 01.05.2007 TK AGROFERT Prostějov
99
20
4
odhlášeno hráčem
10.09.2020 15:48:43
33.
Horák Filip 14.01.2006 I.ČLTK Praha
27
45
 
odhlášeno hráčem
10.09.2020 15:55:20
34.
Rašín Jakub 22.06.2007 Severočeská tenisová o.s.
183
12
88
odhlášeno pořadatelem
10.09.2020 16:13:39
35.
Hänel Tom 02.06.2006 TK Sparta Praha
30
45
 
odhlášeno hráčem
10.09.2020 16:23:31
36.
Havlík Josef 27.08.2006 TK SB Světlá n.Sáz.
113
20
 
odhlášeno hráčem
10.09.2020 17:32:00