Český tenisový svaz

Pytel Šimon

Datum narození:
10.12.2006
Platnost reg. do:
13.10.2019
Klub:
TC Brno.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
TC Brno.
450 (9)
 
 
 
2018
TC Brno.
155 (20)
984 (3)
 
 
2019
TC Brno.
67 (1)
310 (9)
 
 

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
31.08.2019, TJ Kraví Hora Brno open

TJ Kraví Hora Brno (C - 200), K: 4/5

7
 Jednotlivci celkem
7/1

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
31.08.2019, TJ Kraví Hora Brno open

TJ Kraví Hora Brno (C - 200), K: 4/5

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
22. I.TŔÍDA D
28.4.2019, TC Brno. B - TK Spartak Jihlava
0
2.
22. I.TŔÍDA D
23.6.2019, TK Znojmo - TC Brno. B
1
1.
23. II.TŔÍDA sk.AD
5.5.2019, Start Brno B - TC Brno C
3
2.
23. II.TŔÍDA sk.AD
12.5.2019, TJ Žďár nad Sázavou - TC Brno C
4
3.
23. II.TŔÍDA sk.AD
26.5.2019, TC Brno C - SK Jundrov Brno
3
4.
23. II.TŔÍDA sk.AD
9.6.2019, TK Spartak Jihlava C - TC Brno C
0
5.
23. II.TŔÍDA sk.AD
16.6.2019, TC Brno C - ŽLTC Brno C
0
 Družstva celkem (2hra)
11
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
17
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
17

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
22. I.TŔÍDA D
28.4.2019, TC Brno. B - TK Spartak Jihlava
0
2.
22. I.TŔÍDA D
23.6.2019, TK Znojmo - TC Brno. B
0
1.
23. II.TŔÍDA sk.AD
5.5.2019, Start Brno B - TC Brno C
0
2.
23. II.TŔÍDA sk.AD
12.5.2019, TJ Žďár nad Sázavou - TC Brno C
4
3.
23. II.TŔÍDA sk.AD
26.5.2019, TC Brno C - SK Jundrov Brno
2
4.
23. II.TŔÍDA sk.AD
9.6.2019, TK Spartak Jihlava C - TC Brno C
0
5.
23. II.TŔÍDA sk.AD
16.6.2019, TC Brno C - ŽLTC Brno C
0
 Družstva celkem (4hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
17
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
17
23.6.2019, 22. I.TŔÍDA D
TK Znojmo - TC Brno. B
team Koryťák Vojtěch - Pytel Šimon 1:6, 6:4, 2:6
získané body: 1 b.
team - Pytel scr.
získané body: 0 b.

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 400), K: 6/-

14
2
08.12.2018, TC Brno CUP

TC Brno. (B - 500), K: 8/8

16
3
27.12.2018, Východní Čechy B

TO TJ Svitavy (B - 500), K: 9/9

0
4
05.01.2019, Mladcová Open 2019

SK Zlín-Mladcová (C - 400), K: 7/6

0
5
12.01.2019, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 400), K: 4/4

10
6
19.01.2019

TK TILIA Brno (C - 400), K: 5/5

0
7
02.02.2019, HTK Třebíč

HTK Třebíč (C - 400), K: 4/4

0
8
09.02.2019, TC Brno CUP

TC Brno. (C - 400), K: 4/4

20
9
16.02.2019

TK Spartak Jihlava (B - 500), K: 11/10

0
10
22.02.2019, WILSON CUP

SK Tenis Tišnov (C - 400), K: 5/4

15
11
30.03.2019, HTK Třebíč

HTK Třebíč (C - 400), K: 5/5

27
12
07.04.2019, Nike Trophy 2019

TK AGROFERT Prostějov (A - 400), K: 12/12

45
13
13.04.2019, Memoriál Františka Straky

Slovácký TK Břeclav (C - 200), K: 4/-

20
14
18.05.2019, TJ Kraví Hora Brno open

TJ Kraví Hora Brno (C - 200), K: 4/4

30
15
01.06.2019, Oblastní přebor

jihomoravský (P - 250), K: 8/8

0
16
29.06.2019, ELCOM CUP 2019

TK Bystřice n.Pernštejnem (C - 200), K: 4/4

15
17
06.07.2019

TK Hlinsko (C - 200), K: 4/4

20
18
10.07.2019

TK Blansko (C - 200), K: 4/4

10
19
13.07.2019, KROMĚŘÍŽ CUP

TC Bajda Kroměříž (C - 200), K: 5/4

20
20
17.07.2019, A3

severomoravský (A - 400), K: 12/12

0
21
20.07.2019

SHARK Brno (C - 200), K: 4/4

30
22
27.07.2019, TC Brno CUP

TC Brno. (B - 300), K: 8/8

22
23
01.08.2019, I - TEC Cup B

TK Havířov (B - 300), K: 8/8

0
24
03.08.2019

TJ Žďár nad Sázavou (C - 200), K: 4/4

30
25
08.08.2019, STRATOS AUTO CUP - B

TENIS-CENTRUM DTJ HK (B - 200), K: 8/8

0
26
09.08.2019

ASK Lipůvka (C - 200), K: 4/-

30
27
20.08.2019, WILSON CUP

SK Tenis Tišnov (C - 200), K: 4/4

30
28
24.08.2019, TJ Kraví Hora Brno open

TJ Kraví Hora Brno (C - 200), K: 4/4

15
29
07.09.2019

TENIS SLOVÁCKO z.s. (B - 300), K: 8/8

0
30
07.04.2019, Nike Trophy 2019

TK AGROFERT Prostějov (A - 400), K: 12/-

0
31
20.05.2019, A2 I - TEC cup 2019

TK Havířov (A - 400), K: 12/-

0
32
17.07.2019, A3

severomoravský (A - 400), K: 12/-

32
 Jednotlivci celkem
451/32

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 400), K: 6/-

-
2
08.12.2018, TC Brno CUP

TC Brno. (B - 500), K: 8/8

16
3
27.12.2018, Východní Čechy B

TO TJ Svitavy (B - 500), K: 9/9

19
4
05.01.2019, Mladcová Open 2019

SK Zlín-Mladcová (C - 400), K: 7/6

10
5
12.01.2019, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 400), K: 4/4

15
6
19.01.2019

TK TILIA Brno (C - 400), K: 5/5

0
7
02.02.2019, HTK Třebíč

HTK Třebíč (C - 400), K: 4/4

10
8
09.02.2019, TC Brno CUP

TC Brno. (C - 400), K: 4/4

7
9
16.02.2019

TK Spartak Jihlava (B - 500), K: 11/10

0
10
22.02.2019, WILSON CUP

SK Tenis Tišnov (C - 400), K: 5/4

0
11
30.03.2019, HTK Třebíč

HTK Třebíč (C - 400), K: 5/5

0
12
07.04.2019, Nike Trophy 2019

TK AGROFERT Prostějov (A - 400), K: 12/12

21
13
13.04.2019, Memoriál Františka Straky

Slovácký TK Břeclav (C - 200), K: 4/-

-
14
18.05.2019, TJ Kraví Hora Brno open

TJ Kraví Hora Brno (C - 200), K: 4/4

10
15
01.06.2019, Oblastní přebor

jihomoravský (P - 250), K: 8/8

0
16
29.06.2019, ELCOM CUP 2019

TK Bystřice n.Pernštejnem (C - 200), K: 4/4

7
17
06.07.2019

TK Hlinsko (C - 200), K: 4/4

7
18
10.07.2019

TK Blansko (C - 200), K: 4/4

15
19
13.07.2019, KROMĚŘÍŽ CUP

TC Bajda Kroměříž (C - 200), K: 5/4

7
20
17.07.2019, A3

severomoravský (A - 400), K: 12/12

0
21
20.07.2019

SHARK Brno (C - 200), K: 4/4

10
22
27.07.2019, TC Brno CUP

TC Brno. (B - 300), K: 8/8

0
23
01.08.2019, I - TEC Cup B

TK Havířov (B - 300), K: 8/8

30
24
03.08.2019

TJ Žďár nad Sázavou (C - 200), K: 4/4

15
25
08.08.2019, STRATOS AUTO CUP - B

TENIS-CENTRUM DTJ HK (B - 200), K: 8/8

0
26
09.08.2019

ASK Lipůvka (C - 200), K: 4/-

-
27
20.08.2019, WILSON CUP

SK Tenis Tišnov (C - 200), K: 4/4

10
28
24.08.2019, TJ Kraví Hora Brno open

TJ Kraví Hora Brno (C - 200), K: 4/4

15
29
07.09.2019

TENIS SLOVÁCKO z.s. (B - 300), K: 8/8

0
30
07.04.2019, Nike Trophy 2019

TK AGROFERT Prostějov (A - 400), K: 12/-

-
31
20.05.2019, A2 I - TEC cup 2019

TK Havířov (A - 400), K: 12/-

-
32
17.07.2019, A3

severomoravský (A - 400), K: 12/-

-
 Jednotlivci celkem
224/26
08.12.2018, TC Brno CUP

TC Brno. (B - 500), K: 8/8

16>8 Pytel, Prokeš - Zavadil, Blaška 2:6, 6:2, 1:0 (7)
8>4 Horák, Peták - Pytel, Prokeš 6:1, 6:3
získané body: 16 b.
27.12.2018, Východní Čechy B

TO TJ Svitavy (B - 500), K: 9/9

16>8 Pytel, Šnajdr - Grulich, Vaněk 6:1, 4:6, 1:0 (2)
8>4 Rouchal, Vrtěna - Pytel, Šnajdr 6:1, 6:1
získané body: 19 b.
12.01.2019, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 400), K: 4/4

8>4 Pytel, Zerai - Prokeš, Sýkora 6:2, 6:2
4>2 Pytel, Zerai - Kubíček, Tlačbaba 6:3, 5:7, 1:0 (9)
2>1 Pytel, Zerai - Berka, Koryťák scr.
získané body: 15 b.
19.01.2019

TK TILIA Brno (C - 400), K: 5/5

16>8 Havel Tadeáš- Pytel Šimon6:7 (6), 6:2, 1:0 (6)
získané body: 0 b.
02.02.2019, HTK Třebíč

HTK Třebíč (C - 400), K: 4/4

8>4 Zerai, Pytel - Vančura, Říha 6:3, 6:3
4>2 Zerai, Pytel - Imrišek, Kříž 3:6, 7:6, 1:0
2>1 Malek, Adam - Zerai, Pytel 6:7, 6:1, 1:0
získané body: 10 b.
16.02.2019

TK Spartak Jihlava (B - 500), K: 11/10

16>8 Havel, Kralik - Prokeš, Pytel 2:6, 7:6 (5), 1:0 (6)
získané body: 0 b.
01.06.2019, Oblastní přebor

jihomoravský (P - 250), K: 8/8

16>8 Hošek, Malek - Pytel, Šnajdr 2:6, 7:6 (5), 1:0 (10)
získané body: 0 b.
06.07.2019

TK Hlinsko (C - 200), K: 4/4

8>4 Pytel, Prokeš - Mareš, Králík 6:1, 6:2
4>2 Kuřitka, Kuřitka - Pytel, Prokeš 6:2, 6:3
získané body: 7 b.
10.07.2019

TK Blansko (C - 200), K: 4/4

8>4 Prokeš, Pytel - Lebiš, Hloušek 6:0, 6:2
4>2 Prokeš, Pytel - Mazal, Markus 6:1, 6:4
2>1 Prokeš, Pytel - Čujan, Vaněk 2:6, 6:1, 1:0 (5)
získané body: 15 b.
20.07.2019

SHARK Brno (C - 200), K: 4/4

8>4 Zerai, Pytel - Rundervoort, Matouš scr.
4>2 Zerai, Pytel - Wirgler, Kralik 6:3, 7:5
2>1 Špaček, Vaněk - Zerai, Pytel 6:4, 5:7, 1:0
získané body: 10 b.
01.08.2019, I - TEC Cup B

TK Havířov (B - 300), K: 8/8

16>8 Prášek, Pytel - Obluk, Kopel 6:1, 6:1
8>4 Prášek, Pytel - Beneš, Ševčík 6:3, 6:2
4>2 Prášek, Pytel - Knesl, Lankočí 6:4, 6:3
2>1 Krakovský, Starý - Prášek, Pytel 6:1, 6:0
získané body: 30 b.

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
MONETA- O putovní pohár prezidenta ČTS
27.4.2019, TC Brno A - ŽLTC Brno
0
2.
MONETA- O putovní pohár prezidenta ČTS
4.5.2019, TENIS SLOVÁCKO z.s. - TC Brno A
0
3.
MONETA- O putovní pohár prezidenta ČTS
11.5.2019, TK Spartak Jihlava A - TC Brno A
6
4.
MONETA- O putovní pohár prezidenta ČTS
25.5.2019, TC Brno A - ŽLTC Brno B
8
5.
MONETA- O putovní pohár prezidenta ČTS
8.6.2019, TK TILIA Brno - TC Brno A
0
6.
MONETA- O putovní pohár prezidenta ČTS
15.6.2019, TC Brno A - TK Zlín
11
7.
MONETA- O putovní pohár prezidenta ČTS
22.6.2019, HTK Třebíč - TC Brno A
8
 Družstva celkem (4hra)
33
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
43
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
43