Český tenisový svaz

Mandelík Lukáš

Datum narození:
09.09.2005
Platnost reg. do:
06.03.2023
Klub:
SK Vitality Slezsko o.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2016
TK Brno - Chrlice
351 (12)
 
 
 
2017
TK Brno - Chrlice
223 (15)
 
 
 
2018
TK Brno - Chrlice
175 (1)
611 (4)
 
 
2019
SK Vitality Slezsko o.s.
 
298 (9)
881 (3)
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní soutěž skupina B
05.05.2019, TK Opava - SK Vitality Slezsko B
1
2.
Oblastní soutěž skupina B
08.05.2019, SK Vitality Slezsko B - Tenisový klub Tenet Těrlicko
3
3.
Oblastní soutěž skupina B
12.05.2019, SK Vitality Slezsko B - TK Krnov
4
4.
Oblastní soutěž skupina B
09.06.2019, SK Vitality Slezsko B - TC Třinec
0
 Družstva celkem (2hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
13
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
13

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní soutěž skupina B
05.05.2019, TK Opava - SK Vitality Slezsko B
1
2.
Oblastní soutěž skupina B
08.05.2019, SK Vitality Slezsko B - Tenisový klub Tenet Těrlicko
0
3.
Oblastní soutěž skupina B
12.05.2019, SK Vitality Slezsko B - TK Krnov
0
4.
Oblastní soutěž skupina B
09.06.2019, SK Vitality Slezsko B - TC Třinec
4
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
13
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
13

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
15.12.2018, Jokra CUP

TK Radegast (C - 400), K: 5/5

0
2
21.12.2018, Sdružený okresní halový přebor Karviná

TK Havířov (P - 500), K: 7/-

18
3
05.01.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 7/7

18
4
12.01.2019

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 400), K: 5/-

20
5
19.01.2019, PRINCE WINTER TENIS TEEN I

TK TENNISPOINT FM (C - 400), K: 4/4

10
6
01.02.2019, I-TEC B

TK Havířov (B - 500), K: 8/-

0
7
09.02.2019, VITÁLNÍ TURNAJ C

SK Vitality Slezsko o.s. (C - 400), K: 4/4

1
8
16.03.2019, PRINCE WINTER TENIS TEEN II

TK TENNISPOINT FM (C - 400), K: 6/6

14
9
19.04.2019, Okresní přebor Frýdek-Místek

TK TENNISPOINT FM (P - 200), K: 6/6

20
10
20.05.2019, A2 I - TEC cup 2019

TK Havířov (A - 400), K: 12/12

45
11
02.07.2019, AKUNA CUP

TK Slavia Orlová (C - 200), K: 4/5

0
12
09.07.2019

Tennis Hill Havířov o.s. (C - 200), K: 4/5

30
13
13.07.2019

TK Na Dolině o.s. (B - 300), K: 8/-

0
14
20.07.2019

SK Vitality Slezsko o.s. (C - 200), K: 4/4

15
15
01.08.2019, I - TEC Cup B

TK Havířov (B - 300), K: 8/8

0
16
10.08.2019, Memoriál Jiřího Pavlíka

Slavoj Český Těšín (C - 200), K: 4/4

30
17
27.08.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 200), K: 4/5

10
18
31.08.2019

Beskydský tenisový klub (C - 200), K: 4/4

30
19
14.09.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 200), K: 5/5

0
20
01.02.2019, I-TEC B

TK Havířov (B - 500), K: 8/-

16
21
20.05.2019, A2 I - TEC cup 2019

TK Havířov (A - 400), K: 12/-

0
22
17.07.2019, A3

severomoravský (A - 400), K: 12/-

0
 Jednotlivci celkem
277/22

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
15.12.2018, Jokra CUP

TK Radegast (C - 400), K: 5/5

0
2
21.12.2018, Sdružený okresní halový přebor Karviná

TK Havířov (P - 500), K: 7/-

-
3
05.01.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 7/7

0
4
12.01.2019

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 400), K: 5/-

-
5
19.01.2019, PRINCE WINTER TENIS TEEN I

TK TENNISPOINT FM (C - 400), K: 4/4

10
6
01.02.2019, I-TEC B

TK Havířov (B - 500), K: 8/-

-
7
09.02.2019, VITÁLNÍ TURNAJ C

SK Vitality Slezsko o.s. (C - 400), K: 4/4

10
8
16.03.2019, PRINCE WINTER TENIS TEEN II

TK TENNISPOINT FM (C - 400), K: 6/6

0
9
19.04.2019, Okresní přebor Frýdek-Místek

TK TENNISPOINT FM (P - 200), K: 6/6

14
10
20.05.2019, A2 I - TEC cup 2019

TK Havířov (A - 400), K: 12/12

0
11
02.07.2019, AKUNA CUP

TK Slavia Orlová (C - 200), K: 4/5

0
12
09.07.2019

Tennis Hill Havířov o.s. (C - 200), K: 4/5

10
13
13.07.2019

TK Na Dolině o.s. (B - 300), K: 8/-

-
14
20.07.2019

SK Vitality Slezsko o.s. (C - 200), K: 4/4

10
15
01.08.2019, I - TEC Cup B

TK Havířov (B - 300), K: 8/8

0
16
10.08.2019, Memoriál Jiřího Pavlíka

Slavoj Český Těšín (C - 200), K: 4/4

10
17
27.08.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 200), K: 4/5

10
18
31.08.2019

Beskydský tenisový klub (C - 200), K: 4/4

15
19
14.09.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 200), K: 5/5

0
20
01.02.2019, I-TEC B

TK Havířov (B - 500), K: 8/-

-
21
20.05.2019, A2 I - TEC cup 2019

TK Havířov (A - 400), K: 12/-

-
22
17.07.2019, A3

severomoravský (A - 400), K: 12/-

-
 Jednotlivci celkem
89/15

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní soutěž I.třída-skupina A
27.04.2019, SK Vitality Slezsko A - TK Hlučín
6
2.
Oblastní soutěž I.třída-skupina A
04.05.2019, TC BIOCEL Vratimov - SK Vitality Slezsko A
1
3.
Oblastní soutěž I.třída-skupina A
11.05.2019, SK Vitality Slezsko A - TK TENNISPOINT FM B
3
4.
Oblastní soutěž I.třída-skupina A
08.06.2019, SK Vitality Slezsko A - TC Třinec
1
5.
Oblastní soutěž I.třída-skupina A
15.06.2019, TJ Start Ostrava - Poruba B - SK Vitality Slezsko A
3
 Družstva celkem (2hra)
14
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
20
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
19

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní soutěž I.třída-skupina A
27.04.2019, SK Vitality Slezsko A - TK Hlučín
0
2.
Oblastní soutěž I.třída-skupina A
04.05.2019, TC BIOCEL Vratimov - SK Vitality Slezsko A
1
3.
Oblastní soutěž I.třída-skupina A
11.05.2019, SK Vitality Slezsko A - TK TENNISPOINT FM B
2
4.
Oblastní soutěž I.třída-skupina A
08.06.2019, SK Vitality Slezsko A - TC Třinec
1
5.
Oblastní soutěž I.třída-skupina A
15.06.2019, TJ Start Ostrava - Poruba B - SK Vitality Slezsko A
2
 Družstva celkem (4hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
20
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
19