Český tenisový svaz

Formánek Václav

Datum narození:
12.11.2004
Platnost reg. do:
15.11.2019
Klub:
TO TJ Nový Jičín
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2015
TO TJ Nový Jičín
737 (6)
 
 
 
2016
TO TJ Nový Jičín
204 (15)
 
 
 
2017
TO TJ Nový Jičín
140 (1)
806 (3)
 
 
2018
TO TJ Nový Jičín
 
226 (12)
 
 
2019
TO TJ Nový Jičín
 
110 (1)
 
 
2020
TO TJ Nový Jičín
 
 
410 (6)
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní soutěž skupina B
01.05.2019, TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek - TO Odry
1
2.
Oblastní soutěž skupina B
04.05.2019, TO Odry - TC Kopřivnice
1
3.
Oblastní soutěž skupina B
25.05.2019, SKT Frýdlant n.O. - TO Odry
0
4.
Oblastní soutěž skupina B
08.06.2019, TO Odry - Tenis Vsetín B
0
5.
Oblastní soutěž skupina B
15.06.2019, Tenisový klub Příbor,z.s. - TO Odry
1
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
3
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
3

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní soutěž skupina B
01.05.2019, TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek - TO Odry
0
2.
Oblastní soutěž skupina B
04.05.2019, TO Odry - TC Kopřivnice
0
3.
Oblastní soutěž skupina B
25.05.2019, SKT Frýdlant n.O. - TO Odry
0
4.
Oblastní soutěž skupina B
08.06.2019, TO Odry - Tenis Vsetín B
0
5.
Oblastní soutěž skupina B
15.06.2019, Tenisový klub Příbor,z.s. - TO Odry
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
3
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
3

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, DTJ Vřesina Cup

DTJ Tenis Vřesina (C - 400), K: 5/-

0
2
21.12.2018, Jokra CUP

TK Radegast (C - 400), K: 6/-

0
3
29.12.2018, Sdružený okresní halový přebor Karviná

TK Havířov (P - 500), K: 5/6

0
4
12.01.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 4/4

0
5
19.01.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 4/4

0
6
02.02.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 4/-

0
7
08.02.2019, Halový oblastní přebor

severomoravský (P - 500), K: 9/9

0
8
16.02.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 4/4

7
9
09.03.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 4/4

7
10
16.03.2019, VITÁLNÍ TURNAJ C

SK Vitality Slezsko o.s. (C - 400), K: 5/-

0
11
30.03.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 4/4

7
12
06.04.2019, HTK Třebíč

HTK Třebíč (C - 400), K: 4/4

7
13
17.05.2019, Oblastní přebor

severomoravský (P - 300), K: 8/8

0
14
29.06.2019, O Pohár Tenisového klubu DEZA

TK DEZA Valašské Meziříčí (B - 300), K: 8/-

0
15
05.07.2019

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 200), K: 4/4

0
16
03.08.2019, PRINCE SUMMER TENIS

TK TENNISPOINT FM (C - 200), K: 5/4

10
17
24.08.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 200), K: 4/4

0
18
07.09.2019

Beskydský tenisový klub (C - 200), K: 4/4

7
19
14.09.2019, O POHÁR MĚSTA OPAVY

TK Opava (C - 200), K: 4/4

0
20
28.09.2019

TK Mokrá-Horákov (C - 200), K: 4/-

0
21
07.12.2018, I-TEC B

TK Havířov (B - 500), K: 8/-

0
22
22.03.2019

TK Na Dolině o.s. (B - 500), K: 8/-

0
 Jednotlivci celkem
45/22

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, DTJ Vřesina Cup

DTJ Tenis Vřesina (C - 400), K: 5/-

-
2
21.12.2018, Jokra CUP

TK Radegast (C - 400), K: 6/-

-
3
29.12.2018, Sdružený okresní halový přebor Karviná

TK Havířov (P - 500), K: 5/6

0
4
12.01.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 4/4

5
5
19.01.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 4/4

0
6
02.02.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 4/-

-
7
08.02.2019, Halový oblastní přebor

severomoravský (P - 500), K: 9/9

0
8
16.02.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 4/4

0
9
09.03.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 4/4

0
10
16.03.2019, VITÁLNÍ TURNAJ C

SK Vitality Slezsko o.s. (C - 400), K: 5/-

-
11
30.03.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 4/4

7
12
06.04.2019, HTK Třebíč

HTK Třebíč (C - 400), K: 4/4

7
13
17.05.2019, Oblastní přebor

severomoravský (P - 300), K: 8/8

0
14
29.06.2019, O Pohár Tenisového klubu DEZA

TK DEZA Valašské Meziříčí (B - 300), K: 8/-

-
15
05.07.2019

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 200), K: 4/4

0
16
03.08.2019, PRINCE SUMMER TENIS

TK TENNISPOINT FM (C - 200), K: 5/4

5
17
24.08.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 200), K: 4/4

0
18
07.09.2019

Beskydský tenisový klub (C - 200), K: 4/4

0
19
14.09.2019, O POHÁR MĚSTA OPAVY

TK Opava (C - 200), K: 4/4

7
20
28.09.2019

TK Mokrá-Horákov (C - 200), K: 4/-

-
21
07.12.2018, I-TEC B

TK Havířov (B - 500), K: 8/-

-
22
22.03.2019

TK Na Dolině o.s. (B - 500), K: 8/-

-
 Jednotlivci celkem
31/14