Český tenisový svaz

Beneš Daniel

Datum narození:
24.06.2006
Platnost reg. do:
02.10.2020
Klub:
SK JC Sport Opava
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
SK JC Sport Opava
400 (12)
 
 
 
2018
SK JC Sport Opava
117 (25)
477 (6)
 
 

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
21.04.2018, Okresní přebor Opava

TK Opava (P - 200), K: 4/4

10
 Jednotlivci celkem
10/1

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
21.04.2018, Okresní přebor Opava

TK Opava (P - 200), K: 4/4

7
 Jednotlivci celkem
7/1

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní soutěž skupina D-dorost
27.05.2018, TO Odry - SK JC Sport Opava
1
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
1
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
1

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní soutěž skupina D-dorost
27.05.2018, TO Odry - SK JC Sport Opava
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
1
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
1

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017, DTJ Vřesina Cup

DTJ Tenis Vřesina (C - 400), K: 5/6

0
2
09.12.2017, JC SPORT CUP WINTER 2018

SK JC Sport Opava (C - 400), K: 6/6

14
3
13.01.2018, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 5/5

0
4
27.01.2018, Halový oblastní přebor

severomoravský (P - 500), K: 9/9

19
5
16.03.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/-

0
6
24.03.2018, PRINCE WINTER TENIS TEEN III

TK TENNISPOINT FM (C - 400), K: 5/5

10
7
31.03.2018, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 5/6

10
8
14.04.2018, Okresní přebor Opava

TK Opava (P - 200), K: 4/4

10
9
21.04.2018, Okresní přebor Bruntál

TK Krnov (P - 200), K: 4/4

10
10
02.06.2018, Oblastní přebor

severomoravský (P - 300), K: 8/8

16
11
02.07.2018, JC SPORT CUP 2018

SK JC Sport Opava (C - 200), K: 5/5

10
12
05.07.2018, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 200), K: 4/4

0
13
13.07.2018, INNOGY CUP 2018

TK Na Dolině o.s. (B - 300), K: 8/8

16
14
17.07.2018, Turnaj Olympia

TO TJ Nový Jičín (C - 200), K: 4/4

0
15
28.07.2018, TK Krnov Tour

TK Krnov (C - 200), K: 4/4

10
16
01.08.2018, TECNIFIBRE TK Havířov B

TK Havířov (B - 300), K: 8/9

22
17
04.08.2018

TO VOKD Ostrava-Poruba (C - 200), K: 4/4

15
18
06.08.2018, JC SPORT CUP 2018

SK JC Sport Opava (C - 200), K: 4/4

10
19
11.08.2018, POHÁR MĚSTA OPAVY

TK Opava (C - 200), K: 4/4

10
20
23.08.2018, ISMM cup

TC Kopřivnice (C - 200), K: 4/4

15
21
01.09.2018, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 200), K: 4/4

15
22
08.09.2018, POHÁR MĚSTA OPAVY

TK Opava (C - 200), K: 4/4

10
23
11.04.2018, A1 NIKE TROPHY 2018

TK AGROFERT Prostějov (A - 400), K: 13/-

0
24
21.05.2018, A2

TK Havířov (A - 400), K: 12/-

0
25
02.02.2018, I - TEC Cup B

TK Havířov (B - 500), K: -/9

-
 Jednotlivci celkem
222/24

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017, DTJ Vřesina Cup

DTJ Tenis Vřesina (C - 400), K: 5/6

0
2
09.12.2017, JC SPORT CUP WINTER 2018

SK JC Sport Opava (C - 400), K: 6/6

0
3
13.01.2018, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 5/5

15
4
27.01.2018, Halový oblastní přebor

severomoravský (P - 500), K: 9/9

0
5
16.03.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/-

-
6
24.03.2018, PRINCE WINTER TENIS TEEN III

TK TENNISPOINT FM (C - 400), K: 5/5

10
7
31.03.2018, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 5/6

0
8
14.04.2018, Okresní přebor Opava

TK Opava (P - 200), K: 4/4

10
9
21.04.2018, Okresní přebor Bruntál

TK Krnov (P - 200), K: 4/4

5
10
02.06.2018, Oblastní přebor

severomoravský (P - 300), K: 8/8

0
11
02.07.2018, JC SPORT CUP 2018

SK JC Sport Opava (C - 200), K: 5/5

0
12
05.07.2018, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 200), K: 4/4

0
13
13.07.2018, INNOGY CUP 2018

TK Na Dolině o.s. (B - 300), K: 8/8

0
14
17.07.2018, Turnaj Olympia

TO TJ Nový Jičín (C - 200), K: 4/4

15
15
28.07.2018, TK Krnov Tour

TK Krnov (C - 200), K: 4/4

15
16
01.08.2018, TECNIFIBRE TK Havířov B

TK Havířov (B - 300), K: 8/9

0
17
04.08.2018

TO VOKD Ostrava-Poruba (C - 200), K: 4/4

0
18
06.08.2018, JC SPORT CUP 2018

SK JC Sport Opava (C - 200), K: 4/4

7
19
11.08.2018, POHÁR MĚSTA OPAVY

TK Opava (C - 200), K: 4/4

0
20
23.08.2018, ISMM cup

TC Kopřivnice (C - 200), K: 4/4

15
21
01.09.2018, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 200), K: 4/4

10
22
08.09.2018, POHÁR MĚSTA OPAVY

TK Opava (C - 200), K: 4/4

5
23
11.04.2018, A1 NIKE TROPHY 2018

TK AGROFERT Prostějov (A - 400), K: 13/-

-
24
21.05.2018, A2

TK Havířov (A - 400), K: 12/-

-
25
02.02.2018, I - TEC Cup B

TK Havířov (B - 500), K: -/9

0
 Jednotlivci celkem
107/22
14.04.2018, Okresní přebor Opava

TK Opava (P - 200), K: 4/4

8>4 Beneš, Nezval - Ichnovský, Wanderburg 3:6, 6:1, 1:0 (3)
4>2 Beneš, Nezval - Fiala, Šulák 6:2, 2:6, 1:0 (11)
2>1 Vons, Kremser - Beneš, Nezval 6:1, 6:2
získané body: 10 b.
28.07.2018, TK Krnov Tour

TK Krnov (C - 200), K: 4/4

8>4 Beneš, Fiala - Foldyna, Kinček 6:2, 6:3
4>2 Beneš, Fiala - Král, Řehák 4:6, 6:0, 1:0 (8)
2>1 Beneš, Fiala - Šulák, Kuřitka 6:2, 6:3
získané body: 15 b.
23.08.2018, ISMM cup

TC Kopřivnice (C - 200), K: 4/4

8>4 Beneš, Olša - Dolný, Řehák 7:6 (4), 6:2
4>2 Beneš, Olša - Nepožitek, Bárta 6:2, 6:1
2>1 Beneš, Olša - Řehák, Makovský 6:2, 6:3
získané body: 15 b.
26.12.2017

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 7/6

16>8 Beneš Daniel- Hrubý Václav6:1, 6:2
8>4 Beneš Daniel- Hanák Ondřej7:5, 6:1
4>2 Beneš Daniel- Pudich Omar2:6, 6:2, 1:0 (8)
2>1 Beneš Daniel- Pešat Oliver1:6, 7:6 (2), 1:0 (12)
získané body: 80 b.
07.07.2018

Jiskra Otrokovice (B - 200), K: 10/9

16>8 Pytel, Šnajdr - Stejskal, Beneš 6:2, 7:6 (4)
získané body: 0 b.