Český tenisový svaz

Lys Ondřej

Datum narození:
17.07.2006
Platnost reg. do:
16.02.2020
Klub:
TJ TO Sokol Stará Bělá
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
TJ TO Sokol Stará Bělá
1864 (3)
 
 
 
2018
TJ TO Sokol Stará Bělá
1485 (4)
 
 
 
2019
TJ TO Sokol Stará Bělá
572 (1)
741 (4)
 
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní přebor skupina A
28.04.2019, TK TENNISPOINT FM A - TJ TO Sokol Stará Bělá
0
2.
Oblastní přebor skupina A
26.05.2019, TJ TO Sokol Stará Bělá - TK Slavia Orlová B
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní přebor skupina A
28.04.2019, TK TENNISPOINT FM A - TJ TO Sokol Stará Bělá
0
2.
Oblastní přebor skupina A
26.05.2019, TJ TO Sokol Stará Bělá - TK Slavia Orlová B
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
08.12.2018, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 5/5

0
2
27.12.2018, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 6/5

14
3
05.01.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 7/7

0
4
12.01.2019

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 400), K: 5/4

0
5
09.02.2019, VITÁLNÍ TURNAJ C

SK Vitality Slezsko o.s. (C - 400), K: 4/-

10
6
16.02.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 4/4

0
7
02.03.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 6/6

0
8
16.03.2019, PRINCE WINTER TENIS TEEN II

TK TENNISPOINT FM (C - 400), K: 6/6

0
9
23.03.2019, AKUNA CUP

TK Slavia Orlová (C - 400), K: 6/6

0
10
30.03.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 7/7

0
11
19.04.2019, Okresní přebor Frýdek-Místek

TK TENNISPOINT FM (P - 200), K: 6/6

20
12
01.06.2019, Oblastní přebor

severomoravský (P - 300), K: 9/9

0
13
29.06.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 200), K: 5/4

10
14
02.07.2019, AKUNA CUP

TK Slavia Orlová (C - 200), K: 4/5

0
15
20.07.2019, PRINCE SUMMER TENIS TEEN

TK TENNISPOINT FM (C - 200), K: 4/4

0
16
23.07.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 200), K: 5/4

15
17
27.07.2019

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 200), K: 4/4

0
18
08.08.2019, Jonathan Cup

TC Kopřivnice (C - 200), K: 4/5

10
19
10.08.2019

Beskydský tenisový klub (C - 200), K: 4/4

0
20
17.08.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 200), K: 4/4

0
21
20.08.2019

TJ Baník Ostrava OKD (C - 200), K: 5/6

0
22
24.08.2019

TO VOKD Ostrava-Poruba (C - 200), K: 4/4

0
23
31.08.2019

Beskydský tenisový klub (C - 200), K: 4/4

7
24
07.09.2019, O POHÁR MĚSTA OPAVY

TK Opava (C - 200), K: 4/4

0
25
14.09.2019, Vsetín cup

TJ Zbrojovka Vsetín (C - 200), K: 4/4

7
 Jednotlivci celkem
93/25

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
08.12.2018, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 5/5

0
2
27.12.2018, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 6/5

0
3
05.01.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 7/7

0
4
12.01.2019

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 400), K: 5/4

0
5
09.02.2019, VITÁLNÍ TURNAJ C

SK Vitality Slezsko o.s. (C - 400), K: 4/-

-
6
16.02.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 4/4

7
7
02.03.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 6/6

0
8
16.03.2019, PRINCE WINTER TENIS TEEN II

TK TENNISPOINT FM (C - 400), K: 6/6

0
9
23.03.2019, AKUNA CUP

TK Slavia Orlová (C - 400), K: 6/6

0
10
30.03.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 7/7

0
11
19.04.2019, Okresní přebor Frýdek-Místek

TK TENNISPOINT FM (P - 200), K: 6/6

0
12
01.06.2019, Oblastní přebor

severomoravský (P - 300), K: 9/9

0
13
29.06.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 200), K: 5/4

7
14
02.07.2019, AKUNA CUP

TK Slavia Orlová (C - 200), K: 4/5

0
15
20.07.2019, PRINCE SUMMER TENIS TEEN

TK TENNISPOINT FM (C - 200), K: 4/4

0
16
23.07.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 200), K: 5/4

0
17
27.07.2019

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 200), K: 4/4

7
18
08.08.2019, Jonathan Cup

TC Kopřivnice (C - 200), K: 4/5

0
19
10.08.2019

Beskydský tenisový klub (C - 200), K: 4/4

0
20
17.08.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 200), K: 4/4

0
21
20.08.2019

TJ Baník Ostrava OKD (C - 200), K: 5/6

0
22
24.08.2019

TO VOKD Ostrava-Poruba (C - 200), K: 4/4

0
23
31.08.2019

Beskydský tenisový klub (C - 200), K: 4/4

0
24
07.09.2019, O POHÁR MĚSTA OPAVY

TK Opava (C - 200), K: 4/4

5
25
14.09.2019, Vsetín cup

TJ Zbrojovka Vsetín (C - 200), K: 4/4

5
 Jednotlivci celkem
31/24
27.07.2019

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 200), K: 4/4

8>4 Šrubař, Lys - Slovák, Dostál 3:6, 6:1, 1:0 (3)
4>2 Kalousek, Bartoš - Šrubař, Lys 6:1, 6:0
získané body: 7 b.
07.09.2019, O POHÁR MĚSTA OPAVY

TK Opava (C - 200), K: 4/4

16>8 Kovář, Lys - Robenek, Robenek 6:2, 6:7, 1:0 (7)
8>4 Beneš, Šulák - Kovář, Lys 6:2, 6:2
získané body: 5 b.
14.09.2019, Vsetín cup

TJ Zbrojovka Vsetín (C - 200), K: 4/4

16>8 Robenek, Lys - Huf, Malaník 6:1, 6:3
8>4 Štíhel, Kváč - Robenek, Lys 2:6, 6:4, 1:0 (9)
získané body: 5 b.