Český tenisový svaz

Lys Ondřej

Datum narození:
17.07.2006
Platnost reg. do:
16.02.2021
Klub:
TJ TO Sokol Stará Bělá
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
TJ TO Sokol Stará Bělá
1864 (3)
 
 
 
2018
TJ TO Sokol Stará Bělá
1485 (4)
 
 
 
2019
TJ TO Sokol Stará Bělá
572 (1)
741 (4)
 
 
2020
TJ TO Sokol Stará Bělá
 
306 (9)
 
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0
08.08.2020

TK Hlučín (C - 300), K: 4/4

16>8 Prokop, Lys - Pelc, Vlček 3:1, scr.
8>4 Prokop, Lys - Plaček, Martínek 6:1, 6:0
4>2 Prokop, Lys - Olša, Lankočí scr.
2>1 Kalousek, Šimeček - Prokop, Lys 6:0, 6:2
získané body: 10 b.
05.09.2020

TO VOKD Ostrava-Poruba (C - 300), K: 4/4

16>8 Bartoš, Fiala - Šrubař, Lys 4:6, 6:1, 1:0
získané body: 0 b.
12.09.2020, TK Krnov

TK Krnov (C - 300), K: 4/4

16>8 Kovář, Lys - Poláček, Meinhard 6:2, 6:0
8>4 Kremser, Kuřitka - Kovář, Lys 6:4, 6:3
získané body: 5 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní přebor skupina A
07.06.2020, TJ TO Sokol Stará Bělá(4) - VSK VŠB-TU Ostrava B(7)
0
2.
Oblastní přebor skupina A
21.06.2020, TK Havířov B(2) - TJ TO Sokol Stará Bělá(4)
0
3.
Oblastní přebor skupina A
28.06.2020, TJ TO Sokol Stará Bělá(4) - Beskydský tenisový klub(3)
1
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
3
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
3

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní přebor skupina A
07.06.2020, TJ TO Sokol Stará Bělá(4) - VSK VŠB-TU Ostrava B(7)
0
2.
Oblastní přebor skupina A
21.06.2020, TK Havířov B(2) - TJ TO Sokol Stará Bělá(4)
1
3.
Oblastní přebor skupina A
28.06.2020, TJ TO Sokol Stará Bělá(4) - Beskydský tenisový klub(3)
1
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
3
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
3
04.01.2020, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 500), K: 6/6

8>4 Kovář, Lys - Pekara, MOLDRZYK 5:7, 6:2, 1:0 (4)
4>2 Řehák, Klimas - Kovář, Lys 6:2, 6:1
získané body: 14 b.
08.02.2020, DOLINA OPEN

TK Na Dolině o.s. (C - 500), K: 4/4

8>4 Jendřejek, Lys - Čech, Michálek 6:7 (2), 7:6 (5), 1:0 (7)
4>2 Hanák, Wygona - Jendřejek, Lys 6:2, 6:4
získané body: 7 b.
28.07.2020

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 300), K: 4/4

4>2 Pekara, Lys - Šima, Horák 6:3, 6:4
2>1 Beneš, Mück - Pekara, Lys 7:5, 6:2
získané body: 10 b.
15.08.2020, Pohár Rožnova

Rožnovský tenisový klub (C - 300), K: 4/4

8>4 Robenek, Lys - Václavík, Gvuzd 6:1, 6:1
4>2 Robenek, Lys - Robenek, Horák 6:2, 6:3
2>1 Pekara, Frodl - Robenek, Lys 6:0, 2:6, 1:0 (4)
získané body: 10 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní přebor skupina B
06.06.2020, SK LAMA o.s.-TK Hlučín A(1) - TJ TO Sokol Stará Bělá A(6)
4
2.
Oblastní přebor skupina B
20.06.2020, TJ TO Sokol Stará Bělá A(6) - Rožnovský tenisový klub(3)
1
3.
Oblastní přebor skupina B
27.06.2020, TJ TO Sokol Stará Bělá A(6) - Tenis Nový Jičín,z.s.(8)
1
 Družstva celkem (2hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
15
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
15

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní přebor skupina B
06.06.2020, SK LAMA o.s.-TK Hlučín A(1) - TJ TO Sokol Stará Bělá A(6)
4
2.
Oblastní přebor skupina B
20.06.2020, TJ TO Sokol Stará Bělá A(6) - Rožnovský tenisový klub(3)
1
3.
Oblastní přebor skupina B
27.06.2020, TJ TO Sokol Stará Bělá A(6) - Tenis Nový Jičín,z.s.(8)
4
 Družstva celkem (4hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
15
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
15