Český tenisový svaz

Bartoš Adrian

Datum narození:
13.08.2006
Platnost reg. do:
09.12.2019
Klub:
TJ MSV Studénka, z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
TK Kubáň Ostrava
1045 (4)
 
 
 
2018
TK Kubáň Ostrava
264 (15)
 
 
 
2019
TK Kubáň Ostrava
64 (1)
366 (9)
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018

TK Opava (C - 400), K: 6/5

20
2
07.12.2018

Tennis Hill Havířov o.s. (C - 400), K: 6/6

60
3
15.12.2018, Jokra CUP

TK Radegast (C - 400), K: 5/5

20
4
21.12.2018, Sdružený okresní halový přebor Karviná

TK Havířov (P - 500), K: 7/7

18
5
27.12.2018, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 6/5

20
6
29.12.2018

TK Opava (C - 400), K: 4/4

30
7
05.01.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 7/7

18
8
12.01.2019

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 400), K: 5/4

15
9
19.01.2019, PRINCE WINTER TENIS TEEN I

TK TENNISPOINT FM (C - 400), K: 4/4

10
10
25.01.2019, Halový oblastní přebor

severomoravský (P - 500), K: 9/8

19
11
09.02.2019

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 400), K: 4/4

15
12
13.07.2019, KROMĚŘÍŽ CUP

TC Bajda Kroměříž (C - 200), K: 5/4

10
13
20.07.2019, PRINCE SUMMER TENIS TEEN

TK TENNISPOINT FM (C - 200), K: 4/4

0
14
23.07.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 200), K: 5/-

0
15
27.07.2019

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 200), K: 4/4

0
16
01.08.2019, I - TEC Cup B

TK Havířov (B - 300), K: 8/8

0
17
08.08.2019, Jonathan Cup

TC Kopřivnice (C - 200), K: 4/5

15
18
10.08.2019, O POHÁR MĚSTA OPAVY

TK Opava (C - 200), K: 5/5

20
19
17.08.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 200), K: 4/4

10
20
20.08.2019

TJ Baník Ostrava OKD (C - 200), K: 5/6

15
21
24.08.2019

TO VOKD Ostrava-Poruba (C - 200), K: 4/4

10
22
27.08.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 200), K: 4/5

15
23
31.08.2019

Jiskra Otrokovice (C - 200), K: 4/-

10
24
07.09.2019

TENIS SLOVÁCKO z.s. (B - 300), K: 8/8

22
25
01.02.2019, I-TEC B

TK Havířov (B - 500), K: 8/-

8
 Jednotlivci celkem
380/25

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018

TK Opava (C - 400), K: 6/5

20
2
07.12.2018

Tennis Hill Havířov o.s. (C - 400), K: 6/6

10
3
15.12.2018, Jokra CUP

TK Radegast (C - 400), K: 5/5

10
4
21.12.2018, Sdružený okresní halový přebor Karviná

TK Havířov (P - 500), K: 7/7

18
5
27.12.2018, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 6/5

0
6
29.12.2018

TK Opava (C - 400), K: 4/4

15
7
05.01.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 7/7

0
8
12.01.2019

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 400), K: 5/4

7
9
19.01.2019, PRINCE WINTER TENIS TEEN I

TK TENNISPOINT FM (C - 400), K: 4/4

0
10
25.01.2019, Halový oblastní přebor

severomoravský (P - 500), K: 9/8

8
11
09.02.2019

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 400), K: 4/4

0
12
13.07.2019, KROMĚŘÍŽ CUP

TC Bajda Kroměříž (C - 200), K: 5/4

5
13
20.07.2019, PRINCE SUMMER TENIS TEEN

TK TENNISPOINT FM (C - 200), K: 4/4

15
14
23.07.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 200), K: 5/-

-
15
27.07.2019

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 200), K: 4/4

10
16
01.08.2019, I - TEC Cup B

TK Havířov (B - 300), K: 8/8

0
17
08.08.2019, Jonathan Cup

TC Kopřivnice (C - 200), K: 4/5

15
18
10.08.2019, O POHÁR MĚSTA OPAVY

TK Opava (C - 200), K: 5/5

0
19
17.08.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 200), K: 4/4

7
20
20.08.2019

TJ Baník Ostrava OKD (C - 200), K: 5/6

20
21
24.08.2019

TO VOKD Ostrava-Poruba (C - 200), K: 4/4

10
22
27.08.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 200), K: 4/5

7
23
31.08.2019

Jiskra Otrokovice (C - 200), K: 4/-

-
24
07.09.2019

TENIS SLOVÁCKO z.s. (B - 300), K: 8/8

0
25
01.02.2019, I-TEC B

TK Havířov (B - 500), K: 8/-

-
 Jednotlivci celkem
177/22
01.12.2018

TK Opava (C - 400), K: 6/5

4>2 Bartoš, Beneš - Ševčík, Šulák 6:2, 5:7, 1:0 (4)
2>1 Bartoš, Beneš - Bill, Kalousek 7:6, 0:6, 1:0 (5)
získané body: 20 b.
07.12.2018

Tennis Hill Havířov o.s. (C - 400), K: 6/6

16>8 Kalousek, Bartoš - Brodecký, Bednarz 6:0, 6:0
8>4 Tajdus, Bonk - Kalousek, Bartoš 3:6, 6:2, 1:0 (7)
získané body: 10 b.
29.12.2018

TK Opava (C - 400), K: 4/4

4>2 Beneš, Bartoš - Pelc, Slovák 6:2, 6:0
2>1 Beneš, Bartoš - Bárta, Šulák 6:2, 6:4
získané body: 15 b.
20.08.2019

TJ Baník Ostrava OKD (C - 200), K: 5/6

8>4 Tajdus, Bartoš - Baránek, Fiala 6:0, 6:4
4>2 Tajdus, Bartoš - Beneš, Olša 3:6, 6:0, 1:0 (5)
2>1 Bako, Šimeček - Tajdus, Bartoš 6:2, 6:2
získané body: 20 b.
24.08.2019

TO VOKD Ostrava-Poruba (C - 200), K: 4/4

8>4 Bartoš, Beneš - Baránek, Prokop 6:1, 6:3
4>2 Bartoš, Beneš - Fiala, Rožnovský 6:4, 6:7, 1:0
2>1 Káňa, Doskočil - Bartoš, Beneš 6:2, 7:5
získané body: 10 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0