Český tenisový svaz

Dub David

Datum narození:
09.08.1971
Platnost reg. do:
15.03.2020
Klub:
TK Pelhřimov
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
TK Pelhřimov
 
 
 
915 (3)
2018
TK Pelhřimov
 
 
 
745 (3)
2019
TK Pelhřimov
 
 
 
282 (9)
05.01.2019

LTC Humpolec (C - 500), K: 5/5

16>8 Majer Vít Ing.- Dub David6:1, 2:6, 1:0 (9)
získané body: 0 b.
05.01.2019

LTC Humpolec (C - 500), K: 5/5

8>4 Buček, Dub - Podoba, Bouchner 6:4, 6:2
4>2 Buček, Dub - Holub, Majer 7:5, 6:1
2>1 Horák, Stolarik - Buček, Dub 6:3, 6:4
získané body: 15 b.
09.03.2019

LTC Humpolec (C - 500), K: 5/5

8>4 Blažka, Filipský - Stolarik, Dub 3:1, scr.
získané body: 0 b.
03.08.2019

TK ZVVZ Milevsko (C - 200), K: 4/4

16>8 Mazanec David- Dub David4:6, 6:3, 6:0
získané body: 0 b.
17.08.2019

LTC Humpolec (C - 400), K: 4/4

16>8 Dub David- Průša Ivo6:2, 6:1
8>4 Němec Filip- Dub David6:2, 6:0
získané body: 10 b.
17.08.2019

LTC Humpolec (C - 400), K: 4/4

8>4 Majer, Dub - Straka, Koubek 4:6, 6:1, 1:0 (9)
4>2 Majer, Dub - Kabelka, Podoba 6:0, 6:2
2>1 Němec, Šťastný - Majer, Dub 6:1, 6:2
získané body: 10 b.
21.09.2019

LTC Humpolec (C - 400), K: 4/4

8>4 Majer, Dub - Podoba, Fiala 6:1, 7:5
4>2 Šťastný, Holub - Majer, Dub 3:6, 6:3, 1:0 (6)
získané body: 7 b.
09.02.2019, Tudutenis

TJ Sokol Bedřichov Jihlava (C - 400), K: -/5

8>4 Dub, Buček - Sedlák, Vyhlas 6:1, 6:2
4>2 Dubec, Mikulčík - Dub, Buček 4:6, 6:2, 1:0 (5)
získané body: 10 b.

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
01. Divize
25.5.2019, TK Pelhřimov A - LTC Tábor 1903 A
0
2.
01. Divize
15.6.2019, TK Pelhřimov A - TK ZVVZ Milevsko A
0
1.
04. Krajský přebor III.
27.4.2019, TK Pelhřimov B - TO Sokol Kamenný Újezd
1
2.
04. Krajský přebor III.
04.5.2019, TK Soběslav A - TK Pelhřimov B
0
3.
04. Krajský přebor III.
11.5.2019, TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu A - TK Pelhřimov B
0
4.
04. Krajský přebor III.
15.6.2019, TK Pelhřimov B - Tenis klub Jindřichův Hradec z.s.
0
5.
04. Krajský přebor III.
22.6.2019, LTC Tábor 1903 C - TK Pelhřimov B
0
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
3
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
3

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
01. Divize
25.5.2019, TK Pelhřimov A - LTC Tábor 1903 A
0
2.
01. Divize
15.6.2019, TK Pelhřimov A - TK ZVVZ Milevsko A
0
1.
04. Krajský přebor III.
27.4.2019, TK Pelhřimov B - TO Sokol Kamenný Újezd
1
2.
04. Krajský přebor III.
04.5.2019, TK Soběslav A - TK Pelhřimov B
0
3.
04. Krajský přebor III.
11.5.2019, TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu A - TK Pelhřimov B
0
4.
04. Krajský přebor III.
15.6.2019, TK Pelhřimov B - Tenis klub Jindřichův Hradec z.s.
0
5.
04. Krajský přebor III.
22.6.2019, LTC Tábor 1903 C - TK Pelhřimov B
1
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
3
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
3