Český tenisový svaz

Olša Michal

Datum narození:
10.03.2005
Platnost reg. do:
14.01.2024
Klub:
VSK VŠB-TU Ostrava
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2016
TC Ostrava Nová Ves
541 (9)
 
 
 
2017
TC Ostrava Nová Ves
315 (12)
 
 
 
2018
TC Ostrava Nová Ves
165 (1)
 
 
 
2019
TC Ostrava Nová Ves
 
215 (12)
 
 
07.09.2019

TO VOKD Ostrava-Poruba (C - 200), K: 4/4

8>4 Olša, Šimeček - Volčík, Bako 6:4, 6:2
4>2 Bonk, Sochor - Olša, Šimeček 6:1, 4:6, 1:0
získané body: 7 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní soutěž skupina A
05.05.2019, VSK VŠB-TU Ostrava B - SK JC Sport Opava B
3
2.
Oblastní soutěž skupina A
08.05.2019, TJ Start Ostrava - Poruba B - VSK VŠB-TU Ostrava B
1
3.
Oblastní soutěž skupina A
26.05.2019, TK TENNISPOINT FM B - VSK VŠB-TU Ostrava B
1
4.
Oblastní soutěž skupina A
09.06.2019, VSK VŠB-TU Ostrava B - TK SC OSTRAVA B
1
 Družstva celkem (2hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
13
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
13

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní soutěž skupina A
05.05.2019, VSK VŠB-TU Ostrava B - SK JC Sport Opava B
4
2.
Oblastní soutěž skupina A
08.05.2019, TJ Start Ostrava - Poruba B - VSK VŠB-TU Ostrava B
1
3.
Oblastní soutěž skupina A
26.05.2019, TK TENNISPOINT FM B - VSK VŠB-TU Ostrava B
1
4.
Oblastní soutěž skupina A
09.06.2019, VSK VŠB-TU Ostrava B - TK SC OSTRAVA B
1
 Družstva celkem (4hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
13
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
13
01.12.2018

TK Na Dolině o.s. (C - 400), K: 6/5

16>8 Olša Michal- Zavadil Alexandr6:0, 6:4
8>4 Wygona Jan Karol- Olša Michal6:7 (6), 7:5, 1:0 (4)
získané body: 20 b.
01.12.2018

TK Na Dolině o.s. (C - 400), K: 6/5

4>2 Klimas, Olša - Matula, Dolný 6:1, 6:4
2>1 Klimas, Olša - Vašenka, Beránek 3:6, 6:2, 1:0 (9)
získané body: 20 b.
15.12.2018, Jokra CUP

TK Radegast (C - 400), K: 5/5

8>4 Klimas, Olša - Kváč, Růčka 6:0, 6:1
4>2 Klimas, Olša - Bartoš, Kalousek 6:3, 6:0
2>1 Klimas, Olša - Prusenovský, Šafařík 4:6, 6:4, 1:0 (6)
získané body: 20 b.
30.03.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 7/7

8>4 OLŠAR, Olša - Baránek, Prokop 6:1, 6:1
4>2 OLŠAR, Olša - Bonk, Tajdus 6:2, 6:7 (3), 1:0 (8)
2>1 OLŠAR, Olša - Krakovský, Bako 3:6, 7:5, 1:0 (4)
získané body: 35 b.
01.06.2019, Oblastní přebor

severomoravský (P - 300), K: 9/9

16>8 OLŠAR, Olša - Pospíšil, Postupa 4:6, 6:1, 1:0 (6)
8>4 OLŠAR, Olša - Frömel, Krakovský 7:6 (5), 6:0
4>2 Kubatko, Korec - OLŠAR, Olša 6:4, 6:3
získané body: 27 b.
13.07.2019

TK Na Dolině o.s. (B - 300), K: 8/8

16>8 OLŠAR, Olša - Vaněk, Špaček 6:2, 6:4
8>4 Kolářík, Starý - OLŠAR, Olša 6:1, 6:1
získané body: 16 b.
01.08.2019, I - TEC Cup B

TK Havířov (B - 300), K: 8/8

16>8 Kalousek, Olša - Bartoš, Mück 6:1, 6:3
8>4 Kalousek, Olša - Káňa, Kuřitka 6:0, 6:4
4>2 Krakovský, Starý - Kalousek, Olša 6:3, 6:7 (3), 1:0 (6)
získané body: 22 b.
20.08.2019

TJ Baník Ostrava OKD (C - 200), K: 5/6

4>2 Tajdus, Bartoš - Beneš, Olša 3:6, 6:0, 1:0 (5)
získané body: 0 b.
19.01.2019

TK Opava (C - 400), K: -/4

4>2 Kalousek, Olša - Pelc, Ševčík 6:0, 6:3
2>1 Kalousek, Olša - Šulák, Beneš 6:2, 6:2
získané body: 15 b.