Český tenisový svaz

Olša Michal

Datum narození:
10.03.2005
Platnost reg. do:
14.01.2020
Klub:
TC Ostrava Nová Ves
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2016
TC Ostrava Nová Ves
541 (9)
 
 
 
2017
TC Ostrava Nová Ves
315 (12)
 
 
 
2018
TC Ostrava Nová Ves
165 (1)
 
 
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní soutěž skupina A-dorost
29.04.2018, Slavoj Český Těšín - TJ Sokol Dolní Lhota
0
2.
Oblastní soutěž skupina A-dorost
06.05.2018, TJ Sokol Dolní Lhota - TK Talent Bohumín
1
3.
Oblastní soutěž skupina A-dorost
08.05.2018, TJ Start Ostrava - Poruba A - TJ Sokol Dolní Lhota
0
4.
Oblastní soutěž skupina A-dorost
20.05.2018, TJ Sokol Dolní Lhota - TK Hlučín B
0
5.
Oblastní soutěž skupina A-dorost
27.05.2018, Sokol Bohumín - TJ Sokol Dolní Lhota
0
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
1
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
1

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní soutěž skupina A-dorost
29.04.2018, Slavoj Český Těšín - TJ Sokol Dolní Lhota
0
2.
Oblastní soutěž skupina A-dorost
06.05.2018, TJ Sokol Dolní Lhota - TK Talent Bohumín
0
3.
Oblastní soutěž skupina A-dorost
08.05.2018, TJ Start Ostrava - Poruba A - TJ Sokol Dolní Lhota
0
4.
Oblastní soutěž skupina A-dorost
20.05.2018, TJ Sokol Dolní Lhota - TK Hlučín B
0
5.
Oblastní soutěž skupina A-dorost
27.05.2018, Sokol Bohumín - TJ Sokol Dolní Lhota
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
1
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
1
17.02.2018, JOKRA CUP

TK Radegast (C - 400), K: 4/4

16>8 Bobek, Olša - Kváč, Podzemný 6:4, 6:3
8>4 Bobek, Olša - Formánek, Czernek 6:4, 5:7, 1:0 (7)
4>2 Bobek, Olša - Bárta, Šulák 6:3, 6:4
2>1 Ševčík, Novák - Bobek, Olša 6:1, 6:1
získané body: 10 b.
17.03.2018, JOKRA CUP

TK Radegast (C - 400), K: 4/4

32>16 Olša Michal- Špaček Jakub4:6, 6:3, 1:0 (5)
16>8 Knesl David- Olša Michal6:3, 3:6, 1:0 (7)
získané body: 7 b.
17.03.2018, JOKRA CUP

TK Radegast (C - 400), K: 4/4

16>8 Bobek, Olša - Gregus, Hala 7:6 (5), 7:6 (6)
8>4 Formánek, Knesl - Bobek, Olša 6:2, 6:3
získané body: 5 b.
02.07.2018, JC SPORT CUP 2018

SK JC Sport Opava (C - 200), K: 5/5

8>4 Fiala, Olša - Vácha, Volčík 6:4, 4:6, 1:0 (8)
4>2 Pavlis, Vons - Fiala, Olša 6:3, 6:1
získané body: 10 b.
11.08.2018

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 200), K: 4/4

8>4 Tajdus, Olša - čujan, Slováček 6:1, 6:0
4>2 Tajdus, Olša - Klimas, Šafařík 4:6, 6:2, 1:0 (7)
2>1 Ichnovský, Vácha - Tajdus, Olša 6:4, 3:6, 1:0 (7)
získané body: 10 b.