Český tenisový svaz

Mandelík Michal

Datum narození:
13.02.2009
Platnost reg. do:
30.09.2021
Klub:
SK Vitality Slezsko o.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2020
SK Vitality Slezsko o.s.
444 (9)
862 (3)
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní přebor skupina B
06.06.2020, TK Milo Olomouc B(4) - SK Vitality Slezsko o.s. A(7)
0
2.
Oblastní přebor skupina B
20.06.2020, SK Vitality Slezsko o.s. A(7) - Tenis Nový Jičín,z.s.(8)
1
3.
Oblastní přebor skupina B
27.06.2020, Rožnovský tenisový klub(3) - SK Vitality Slezsko o.s. A(7)
1
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní přebor skupina B
06.06.2020, TK Milo Olomouc B(4) - SK Vitality Slezsko o.s. A(7)
0
2.
Oblastní přebor skupina B
20.06.2020, SK Vitality Slezsko o.s. A(7) - Tenis Nový Jičín,z.s.(8)
1
3.
Oblastní přebor skupina B
27.06.2020, Rožnovský tenisový klub(3) - SK Vitality Slezsko o.s. A(7)
1
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 500), K: 6/6

14
2
07.12.2019

TK SC OSTRAVA (C - 500), K: 6/6

0
3
13.12.2019, Sdružený okresní halový přebor

TK TENNISPOINT FM (P - 500), K: 7/7

0
4
27.12.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 500), K: 6/-

20
5
25.01.2020, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 500), K: 5/5

15
6
01.02.2020

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 500), K: 5/-

0
7
08.02.2020, TENNISPOINT WINTER YOUNG II

TK TENNISPOINT FM (C - 500), K: 5/-

0
8
14.02.2020, TENNISPOINT WINTER YOUNG

TK TENNISPOINT FM (B - 600), K: 11/-

0
9
07.03.2020, VITÁLNÍ TURNAJ C

SK Vitality Slezsko o.s. (C - 500), K: 6/6

0
10
30.05.2020, Oblastní přebor

severomoravský (P - 400), K: 11/10

0
11
01.07.2020

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 300), K: 4/4

0
12
11.07.2020, TENNISPOINT SUMMER YOUNG

TK TENNISPOINT FM (C - 300), K: 4/4

0
13
18.07.2020, TC Třinec Open

TC Třinec (C - 300), K: 4/4

20
14
24.07.2020, I - TEC Cup B

TK Havířov (B - 400), K: 8/8

0
15
01.08.2020

Tennis Hill Havířov o.s. (C - 300), K: 4/-

0
16
08.08.2020, VITÁLNÍ TURNAJ C

SK Vitality Slezsko o.s. (C - 300), K: 4/-

15
17
15.08.2020, WILSON CUP

Beskydský tenisový klub (C - 200), K: 4/4

15
18
22.08.2020

Městský tenisový klub Karviná (C - 300), K: 4/4

15
19
29.08.2020

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 300), K: 4/4

15
20
05.09.2020, O POHÁR MĚSTA OPAVY

TK Opava (C - 300), K: 4/4

15
21
12.09.2020

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 300), K: 5/4

15
22
19.09.2020

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 300), K: 4/4

10
 Jednotlivci celkem
169/22

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 500), K: 6/6

0
2
07.12.2019

TK SC OSTRAVA (C - 500), K: 6/6

14
3
13.12.2019, Sdružený okresní halový přebor

TK TENNISPOINT FM (P - 500), K: 7/7

0
4
27.12.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 500), K: 6/-

-
5
25.01.2020, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 500), K: 5/5

0
6
01.02.2020

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 500), K: 5/-

-
7
08.02.2020, TENNISPOINT WINTER YOUNG II

TK TENNISPOINT FM (C - 500), K: 5/-

-
8
14.02.2020, TENNISPOINT WINTER YOUNG

TK TENNISPOINT FM (B - 600), K: 11/-

-
9
07.03.2020, VITÁLNÍ TURNAJ C

SK Vitality Slezsko o.s. (C - 500), K: 6/6

14
10
30.05.2020, Oblastní přebor

severomoravský (P - 400), K: 11/10

0
11
01.07.2020

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 300), K: 4/4

7
12
11.07.2020, TENNISPOINT SUMMER YOUNG

TK TENNISPOINT FM (C - 300), K: 4/4

0
13
18.07.2020, TC Třinec Open

TC Třinec (C - 300), K: 4/4

15
14
24.07.2020, I - TEC Cup B

TK Havířov (B - 400), K: 8/8

16
15
01.08.2020

Tennis Hill Havířov o.s. (C - 300), K: 4/-

-
16
08.08.2020, VITÁLNÍ TURNAJ C

SK Vitality Slezsko o.s. (C - 300), K: 4/-

-
17
15.08.2020, WILSON CUP

Beskydský tenisový klub (C - 200), K: 4/4

0
18
22.08.2020

Městský tenisový klub Karviná (C - 300), K: 4/4

10
19
29.08.2020

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 300), K: 4/4

0
20
05.09.2020, O POHÁR MĚSTA OPAVY

TK Opava (C - 300), K: 4/4

0
21
12.09.2020

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 300), K: 5/4

7
22
19.09.2020

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 300), K: 4/4

15
 Jednotlivci celkem
98/16
30.11.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 500), K: 6/6

32>16 Mandelík Michal- Hustý Jan6:1, 4:6, 1:0 (6)
16>8 Buba Alexej- Mandelík Michal3:6, 6:2, 1:0 (12)
získané body: 14 b.
07.12.2019

TK SC OSTRAVA (C - 500), K: 6/6

8>4 Jányš, Mandelík - Tomica, Šandrik 6:2, 3:6, 1:0
4>2 Onderka, Franc - Jányš, Mandelík 6:2, 6:4
získané body: 14 b.
19.09.2020

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 300), K: 4/4

8>4 Buba, Mandelík - Krkoška, Baar 6:2, 6:1
4>2 Buba, Mandelík - Šandrik, Bartek 6:2, 7:6 (4)
2>1 Buba, Mandelík - Jányš, Palacký 3:6, 6:4, 1:0 (9)
získané body: 15 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní přebor skupina A
07.06.2020, TK Na Dolině o.s. B (4) - SK Vitality Slezsko o.s. (5)
0
2.
Oblastní přebor skupina A
21.06.2020, SK Vitality Slezsko o.s. (5) - TC Ostrava Nová Ves A (8)
9
3.
Oblastní přebor skupina A
28.06.2020, SK Vitality Slezsko o.s. (5) - Beskydský tenisový klub (6)
0
 Družstva celkem (2hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
17
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
17

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní přebor skupina A
07.06.2020, TK Na Dolině o.s. B (4) - SK Vitality Slezsko o.s. (5)
0
2.
Oblastní přebor skupina A
21.06.2020, SK Vitality Slezsko o.s. (5) - TC Ostrava Nová Ves A (8)
8
3.
Oblastní přebor skupina A
28.06.2020, SK Vitality Slezsko o.s. (5) - Beskydský tenisový klub (6)
0
 Družstva celkem (4hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
17
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
17