Český tenisový svaz

Tajdus Martin

Datum narození:
21.05.1977
Platnost reg. do:
19.03.2021
Klub:
TK Slavia Orlová
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
1996
Lawn Tennis Club Karviná
 
 
248 (1)
472 (4)
1997
VSK VŠB-TU Ostrava
 
 
 
178 (12)
1998
TK Havířov
 
 
 
130 (12)
1999
TK Havířov
 
 
 
96 (15)
2000
TK Havířov
 
 
 
138 (12)
2001
TK Slavia Orlová
 
 
 
140 (12)
2002
TK Slavia Orlová
 
 
 
265 (9)
2003
TK Slavia Orlová
 
 
 
495 (4)
2004
TK Slavia Orlová
 
 
 
643 (4)
2005
TK Slavia Orlová
 
 
 
407 (6)
2006
TK Slavia Orlová
 
 
 
436 (4)
2007
TK Slavia Orlová
 
 
 
498 (6)
2008
TK Slavia Orlová
 
 
 
1081 (4)
2009
TK Slavia Orlová
 
 
 
492 (9)
2010
TK Slavia Orlová
 
 
 
719 (6)
2011
TK Slavia Orlová
 
 
 
445 (12)
2012
TK Slavia Orlová
 
 
 
465 (12)
2013
TK Slavia Orlová
 
 
 
547 (6)
2018
TK Slavia Orlová
 
 
 
496 (4)
2019
TK Slavia Orlová
 
 
 
511 (4)
2020
TK Slavia Orlová
 
 
 
455 (6)
14.09.2019, AKUNA CUP

TK Slavia Orlová (C - 400), K: -/7

16>8 Tajdus, Hadrava - Přeček, Kracík 6:3, 4:6, 1:0 (6)
8>4 Rumler, Kadora - Tajdus, Hadrava 6:1, 6:7 (2), 1:0 (5)
získané body: 13 b.

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
2D 2.liga D
4.5.2019 NT 12.5.2019, TK Slavia Orlová - BLTC Brno
0
2.
2D 2.liga D
27.4.2019 NT 5.5.2019, VSK VŠB-TU Ostrava - TK Slavia Orlová
9
1.
Oblastní přebor 'A'
01.05.2019, TJ TO Sokol Stará Bělá A - TK Slavia Orlová B
1
2.
Oblastní přebor 'A'
04.05.2019, TK Slavia Orlová B - TC BIOCEL Vratimov z.s. A
1
3.
Oblastní přebor 'A'
11.05.2019, TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.A - TK Slavia Orlová B
1
4.
Oblastní přebor 'A'
25.05.2019, TK Slavia Orlová B - TK Havířov A
3
5.
Oblastní přebor 'A'
08.06.2019, TK Hlučín - TK Slavia Orlová B
1
6.
Oblastní přebor 'A'
15.06.2019, TK ARBREX-OSTRAVA - TK Slavia Orlová B
1
 Družstva celkem (2hra)
17
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
31
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
26

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
2D 2.liga D
4.5.2019 NT 12.5.2019, TK Slavia Orlová - BLTC Brno
6
2.
2D 2.liga D
27.4.2019 NT 5.5.2019, VSK VŠB-TU Ostrava - TK Slavia Orlová
0
1.
Oblastní přebor 'A'
01.05.2019, TJ TO Sokol Stará Bělá A - TK Slavia Orlová B
1
2.
Oblastní přebor 'A'
04.05.2019, TK Slavia Orlová B - TC BIOCEL Vratimov z.s. A
1
3.
Oblastní přebor 'A'
11.05.2019, TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.A - TK Slavia Orlová B
0
4.
Oblastní přebor 'A'
25.05.2019, TK Slavia Orlová B - TK Havířov A
4
5.
Oblastní přebor 'A'
08.06.2019, TK Hlučín - TK Slavia Orlová B
1
6.
Oblastní přebor 'A'
15.06.2019, TK ARBREX-OSTRAVA - TK Slavia Orlová B
1
 Družstva celkem (4hra)
14
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
31
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
26