Český tenisový svaz

Hanák Ondřej

Datum narození:
21.06.2007
Platnost reg. do:
05.11.2020
Klub:
TK Na Dolině o.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2018
TK Na Dolině o.s.
264 (15)
747 (4)
 
 
2019
TK Na Dolině o.s.
79 (30)
528 (4)
 
 
2020
TK Na Dolině o.s.
59 (1)
192 (12)
 
 

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
05.09.2020, O pohár Tenisového klubu DEZA

TK DEZA Valašské Meziříčí (C - 300), K: 4/4

7
 Jednotlivci celkem
7/1

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
05.09.2020, O pohár Tenisového klubu DEZA

TK DEZA Valašské Meziříčí (C - 300), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní přebor skupina B
07.06.2020, TK Na Dolině o.s. B(3) - TK TENNISPOINT FM B(8)
1
2.
Oblastní přebor skupina B
21.06.2020, Tenis Nový Jičín,z.s.(2) - TK Na Dolině o.s. B(3)
0
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní přebor skupina B
07.06.2020, TK Na Dolině o.s. B(3) - TK TENNISPOINT FM B(8)
1
2.
Oblastní přebor skupina B
21.06.2020, Tenis Nový Jičín,z.s.(2) - TK Na Dolině o.s. B(3)
4
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019, Sport Tennis Club Studénka

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 500), K: 7/7

18
2
14.12.2019, Sdružený okresní halový přebor

TK Havířov (P - 500), K: 6/5

27
3
04.01.2020, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 500), K: 6/6

20
4
11.01.2020, Sport Tennis Club Studénka

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 500), K: 5/5

0
5
24.01.2020, Oblastní přebor

severomoravský (P - 700), K: 10/10

35
6
08.02.2020, DOLINA OPEN

TK Na Dolině o.s. (C - 500), K: 4/4

15
7
15.02.2020, Sport Tennis Club Studénka

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 500), K: 5/5

27
8
22.02.2020, O pohár Tenisového klubu DEZA

TK DEZA Valašské Meziříčí (C - 400), K: 5/5

40
9
29.02.2020, JOKRA CUP

TK Radegast (C - 500), K: 4/4

20
10
06.03.2020, Sport Tennis Club Studénka

Tenisový klub Studénka z.s. (B - 600), K: 9/9

0
11
13.06.2020, Oblastní přebor

severomoravský (P - 400), K: 9/9

0
12
01.07.2020, TK Skalník Mariánské Lázně C

TK Skalník Mariánské Lázně (B - 400), K: 8/8

30
13
08.07.2020, O pohár Tenisového klubu DEZA - B

TK DEZA Valašské Meziříčí (B - 400), K: 8/8

16
14
25.07.2020, TC Brno + ŽLTC Brno

TC Brno. (B - 400), K: 8/8

16
15
31.07.2020, PRECHEZA Cup

TK PRECHEZA Přerov o.s. (B - 400), K: 9/8

19
16
18.09.2020, Start Cup

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (B - 400), K: 8/8

22
17
07.02.2020, POHÁR PRIMÁTORA MĚSTA FRÝDKU-MÍSTKU 2020

TK TENNISPOINT FM (A - 800), K: 12/-

32
18
16.06.2020, odložené A2

TK Havířov (A - 500), K: 13/-

0
19
31.01.2020, I - TEC Cup B

TK Havířov (B - 600), K: -/9

-
 Jednotlivci celkem
337/18

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019, Sport Tennis Club Studénka

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 500), K: 7/7

13
2
14.12.2019, Sdružený okresní halový přebor

TK Havířov (P - 500), K: 6/5

15
3
04.01.2020, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 500), K: 6/6

0
4
11.01.2020, Sport Tennis Club Studénka

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 500), K: 5/5

10
5
24.01.2020, Oblastní přebor

severomoravský (P - 700), K: 10/10

0
6
08.02.2020, DOLINA OPEN

TK Na Dolině o.s. (C - 500), K: 4/4

15
7
15.02.2020, Sport Tennis Club Studénka

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 500), K: 5/5

20
8
22.02.2020, O pohár Tenisového klubu DEZA

TK DEZA Valašské Meziříčí (C - 400), K: 5/5

20
9
29.02.2020, JOKRA CUP

TK Radegast (C - 500), K: 4/4

15
10
06.03.2020, Sport Tennis Club Studénka

Tenisový klub Studénka z.s. (B - 600), K: 9/9

0
11
13.06.2020, Oblastní přebor

severomoravský (P - 400), K: 9/9

10
12
01.07.2020, TK Skalník Mariánské Lázně C

TK Skalník Mariánské Lázně (B - 400), K: 8/8

0
13
08.07.2020, O pohár Tenisového klubu DEZA - B

TK DEZA Valašské Meziříčí (B - 400), K: 8/8

0
14
25.07.2020, TC Brno + ŽLTC Brno

TC Brno. (B - 400), K: 8/8

30
15
31.07.2020, PRECHEZA Cup

TK PRECHEZA Přerov o.s. (B - 400), K: 9/8

0
16
18.09.2020, Start Cup

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (B - 400), K: 8/8

16
17
07.02.2020, POHÁR PRIMÁTORA MĚSTA FRÝDKU-MÍSTKU 2020

TK TENNISPOINT FM (A - 800), K: 12/-

-
18
16.06.2020, odložené A2

TK Havířov (A - 500), K: 13/-

-
19
31.01.2020, I - TEC Cup B

TK Havířov (B - 600), K: -/9

19
 Jednotlivci celkem
183/17
25.07.2020, TC Brno + ŽLTC Brno

TC Brno. (B - 400), K: 8/8

16>8 Beránek, Hanák - Pytel, Šnajdr 3:6, 6:3, 1:0 (3)
8>4 Beránek, Hanák - Kuřitka, Kalousek 7:5, 2:6, 1:0 (3)
4>2 Beránek, Hanák - Hanačík, Raštica 4:6, 6:3, 1:0 (9)
2>1 Kločurek, Sedlář - Beránek, Hanák 6:2, 6:2
získané body: 30 b.
31.01.2020, I - TEC Cup B

TK Havířov (B - 600), K: -/9

16>8 Beránek, Hanák - Pospíšil, Postupa 4:6, 6:2, 1:0 (7)
8>4 Klimas, Kalousek - Beránek, Hanák 6:3, 6:0
získané body: 19 b.