Český tenisový svaz
Název:
WILSON CUP
Datum:
06.-09.07.
Pořadatel:
SK Tenis Tišnov (B - 400)
Kódové číslo:
816052
Dvorců + povrch:
6 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
Ne do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Kunický Zdeněk
Ostrovec 1897
666 01 Tišnov
Tel. (1):
777 245 244
Tel. (2):
732 638 831
E-mail:
tenistisnov@seznam.cz
Internet:
tenis-tisnov.cz

Poznámka pořadatele:

Kvalifikace pro 32 účastnic dne 5.7.2020. Osobní prezentace do 10:00.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Seznam přihlášených

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Zdeňková Anna 25.03.2009 TK Slavia Plzeň
55
30
0
 
14.05.2020 17:06:11
2.
Slaměníková Lucie 25.12.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s.
61
25
0
 
17.05.2020 20:57:54
3.
Marešová Sofie 25.03.2009 TK Lokomotiva Plzeň z.s.
70
25
0
 
13.05.2020 19:20:32
4.
Oliveriusová Sára 18.04.2009 LTK Liberec
74
25
0
 
01.04.2020 08:18:52
5.
Boudová Valerie 15.09.2008 ŽLTC Brno
74
25
0
 
03.06.2020 07:35:21
6.
Eliášová Veronika 03.11.2008 TK SC OSTRAVA
85
20
0
 
03.06.2020 19:22:20
7.
Svobodová Vanessa 27.07.2009 LTC Modřany 2005
90
20
0
 
10.05.2020 16:25:35
8.
Hartingerová Sára 02.02.2009 TK Milo Olomouc
117
20
0
 
21.05.2020 19:14:46
9.
Hubáčková Karolína 25.11.2008 TC Brno.
124
15
0
 
18.05.2020 12:29:47
10.
Petečelová Valentina 29.01.2008 LTC Velen Boskovice
135
15
0
 
02.05.2020 08:01:33
11.
Skořepová Isabela 17.02.2009 TC Brno.
136
15
0
 
15.04.2020 20:18:52
12.
Dřevojanová Eliška 25.03.2009 HTK Třebíč
141
15
0
 
01.04.2020 00:09:53
13.
Koubová Kateřina 09.09.2008 TK Sokol Horní Počernice,p.s.
141
15
0
 
04.06.2020 08:26:07
14.
Snášilová Nikola 10.06.2008 TO TJ Svitavy
174
12
0
 
31.05.2020 13:46:08
15.
Medunová Alena 04.06.2008 TK Znojmo
196
12
0
 
16.05.2020 19:55:43
16.
Vrajíková Rozálie 07.04.2009 TC BIOCEL Vratimov z.s.
226
12
0
 
01.04.2020 10:09:53
17.
Sokolová Elen 17.01.2009 LTK TEPLICE o.s.
233
12
0
 
01.04.2020 00:17:52
18.
Králová Adriana 18.07.2008 TC-MJ TENIS Líšeň
252
12
0
 
26.05.2020 21:42:40
19.
Hipšrová Magdaléna 19.06.2008 BLTC Brno
283
9
0
 
01.04.2020 09:51:16
20.
Šteflová Bára 15.09.2008 HTK Třebíč
292
9
0
 
01.04.2020 08:38:23
21.
Mrázová Vanesa 15.07.2009 LTC Hodonín
297
9
0
 
02.04.2020 22:06:05
22.
Skoupá Barbora 05.07.2008 TC-MJ TENIS Líšeň
299
9
0
 
02.04.2020 07:58:00
23.
Zedníčková Anna 16.03.2008 HTK Třebíč
321
9
0
 
01.04.2020 13:38:08
24.
Dvořáková Veronika 26.04.2009 TK Bystřice n.Pernštejnem
326
9
0
 
02.06.2020 07:17:58
25.
Janůfková Nikola 25.07.2009 HTK Třebíč
357
9
0
 
01.04.2020 05:49:01
26.
Otiepková Viola 04.07.2009 SK Tenis Tišnov
365
9
0
 
01.04.2020 12:51:44
27.
Ryšavá Ema 12.02.2008 TC BORS CLUB-STK Břeclav
374
9
0
 
01.04.2020 07:51:45
28.
Peroutková Eliška 20.05.2009 TK Na Dolině o.s.
435
6
0
 
02.05.2020 22:48:28
29.
Šnajdrová Lucie 18.02.2009 ŽLTC Brno
439
6
0
 
14.04.2020 18:36:27
30.
Svobodová Alice 15.11.2008 SK Tenis Tišnov
512
6
0
 
01.04.2020 12:32:08
31.
Nešporová Sára 21.10.2009 TJ Sokol Bílovice n.Svit.
542
6
0
 
01.04.2020 00:09:21
32.
Haruštiaková Klára 16.03.2009 TC BORS CLUB-STK Břeclav
546
6
0
 
20.05.2020 18:05:51
33.
Kovářová Nikita 30.07.2009 TC Brno.
582
6
0
 
18.04.2020 08:16:37
34.
Miklišová Barbora 16.02.2009 Start Brno
599
4
0
 
15.05.2020 22:02:26
35.
Vukadinovičová Dita 13.09.2009 TC Brno.
634
4
0
 
01.04.2020 00:16:21
36.
Žáčková Kamila 18.11.2009 TK Milo Olomouc
647
4
0
 
04.05.2020 20:51:33
37.
Žáčková Nela 18.11.2009 TK Milo Olomouc
666
4
0
 
04.05.2020 20:41:23
38.
Gálfyová Vanesa 18.03.2009 SK Tenis Tišnov
677
4
0
 
10.04.2020 13:19:59
39.
Semotánová Nelli 03.06.2009 SK Tenis Tišnov
742
4
0
 
01.04.2020 09:11:19
40.
Pokorná Alexandra 09.07.2009 TJ Kraví Hora Brno
824
4
0
 
27.05.2020 20:56:09
41.
Rašovská Viola 09.01.2009 Start Brno
1030
3
0
 
01.04.2020 00:06:59
42.
Jahnová Aneta 02.04.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1227
1
0
 
01.04.2020 00:02:08
43.
Nováková Viktória 09.01.2010 TENIS SLOVÁCKO z.s.
1227
1
0
 
01.04.2020 00:02:20
44.
Landová Kateřina 05.06.2010 ŽLTC Brno
1227
1
0
 
01.04.2020 00:02:51
45.
Dřevojanová Anežka 14.11.2010 HTK Třebíč
1227
1
0
 
01.04.2020 00:03:11
46.
Jurmanová Adéla 17.11.2009 Sokol Čebín
1227
1
0
 
01.04.2020 00:03:15
47.
Kohoutková Samantha 18.07.2010 TK AGROFERT Prostějov
1227
1
0
 
01.04.2020 00:03:45
48.
Padrnosová Nela 07.08.2010 TK Spartak Jihlava
1227
1
0
 
01.04.2020 00:04:04
49.
Filipi Dominika 25.10.2010 TJ Kraví Hora Brno
1227
1
0
 
01.04.2020 00:04:37
50.
Ivanová Stella 16.09.2010 TC-MJ TENIS Líšeň
1227
1
0
 
01.04.2020 00:05:53
51.
Levinsky Gloria 09.02.2010 TK AGROFERT Prostějov
1227
1
0
 
01.04.2020 00:06:09
52.
Šmídová Karolína 27.07.2010 TK Zlín
1227
1
0
 
01.04.2020 00:10:31
53.
Čoupková Aneta 15.06.2010 TC Brno.
1227
1
0
 
01.04.2020 00:11:17
54.
HRDLIČKOVÁ ADÉLA 01.03.2010 SK Uherský Brod
1227
1
0
 
01.04.2020 00:13:55
55.
Havelková Natálie 13.10.2010 TK AGROFERT Prostějov
1227
1
0
 
01.04.2020 00:15:12
56.
Bukalová Adriana 30.11.2010 SK Tenis Tišnov
1227
1
0
 
01.04.2020 00:26:28
57.
Hrdličková Terezie 28.02.2010 SK Tenis Tišnov
1227
1
0
 
01.04.2020 07:22:50
58.
Chocholová Sára 25.01.2010 TK Znojmo
1227
1
0
 
01.04.2020 07:30:28
59.
Hladíková Emma 19.03.2010 TK Hlinsko
1227
1
0
 
01.04.2020 07:45:36
60.
Přikrylová Kristýna 10.03.2010 TJ TO Sokol Stará Bělá
1227
1
0
 
01.04.2020 10:09:16
61.
Musilová Amélie 17.06.2010 SK Tenis Tišnov
1227
1
0
 
01.04.2020 12:18:13
62.
Zaťko Melisa 08.10.2010 ŽLTC Brno
1227
1
0
 
01.04.2020 21:27:49
63.
Chladová Ema 11.07.2010 TK Znojmo
1227
1
0
 
02.04.2020 18:01:18
64.
Švandová Nikola 10.12.2009 D&M Tennis Academy, z.s.
1227
1
0
 
03.04.2020 02:28:50
65.
Vábnová Monika 05.01.2009 Start Brno
1227
1
0
 
03.04.2020 20:30:22
66.
Prosová Adéla 07.02.2010 TK Bystřice n.Pernštejnem
1227
1
0
 
04.04.2020 14:18:07
67.
Filipová Kateřina 07.04.2010 TC Dvůr Králové, z.s.
1227
1
0
 
18.04.2020 17:26:37
68.
Smékalová Barbora 14.01.2010 TK Milo Olomouc
1227
1
0
 
29.05.2020 23:13:52

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Hudcová Eva 11.10.2010 Start Brno
1227
1
 
odhlášeno hráčem
01.04.2020 19:28:23
2.
Vejrostová Nela 12.09.2009 Sokol Čebín
1227
1
 
odhlášeno hráčem
21.05.2020 16:30:24
3.
Latislavová Tereza 08.09.2010 LTC České Budějovice,z.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
30.05.2020 20:17:56
4.
Urbánková Veronika 08.02.2010 TJ Slavoj Velké Pavlovice
1227
1
 
odhlášeno hráčem
31.05.2020 13:54:49
5.
Smejkalová Monika 11.07.2010 TC-MJ TENIS Líšeň
1227
1
 
odhlášeno hráčem
01.06.2020 20:40:52