Český tenisový svaz
Datum:
19.-22.09.
Pořadatel:
TK Písek (B - 400)
Kódové číslo:
716266
Dvorců + povrch:
13 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Hradský Lukáš
Na Spravedlnosti 968
397 01 Písek
Tel. (1):
608961944
E-mail:
luk.h@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

VR - Hradský Lukáš (licence B - platnost do 30.04.2022)
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Seznam přihlášených

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Dujka Dominik 29.01.2009 TK AGROFERT Prostějov
80
30
0
 
19.04.2020 15:55:27
2.
Fidler Tomáš 03.07.2008 SK HAMR, z.s.
97
25
0
 
03.04.2020 23:55:05
3.
Svoboda Patrik 14.08.2009 I.ČLTK Praha
133
20
0
 
01.04.2020 07:39:04
4.
Laššan Radek 10.08.2009 TC BORS CLUB-STK Břeclav
169
20
0
 
10.05.2020 09:04:42
5.
Furlet Roman 19.08.2008 TK Ústí n.Labem
229
15
0
 
04.04.2020 20:36:23
6.
Sirotek Oskar 22.11.2008 TJ Spoje Praha
232
15
0
 
09.04.2020 14:38:22
7.
Moravec Nicolas 09.04.2009 TK Louny
232
15
0
 
14.05.2020 17:56:56
8.
Slaboch Tomáš 27.06.2008 LTC Beroun, z.s.
300
12
0
 
01.04.2020 00:58:50
9.
Kunst Filip 15.06.2008 1. Vestecká sportovní o.s.
303
12
0
 
03.04.2020 21:59:51
10.
Loučka Ondřej 23.09.2008 SK HAMR, z.s.
308
12
0
 
29.05.2020 22:08:34
11.
Šubert Daniel 14.10.2009 Severočeská tenisová o.s.
327
12
0
 
03.04.2020 10:24:48
12.
Krechler Daniel 21.04.2009 LTK Liberec
332
12
0
 
01.04.2020 13:19:13
13.
Perůtka Matyáš 25.11.2009 Severočeská tenisová o.s.
351
12
0
 
04.04.2020 07:56:52
14.
Klokov Martin 23.10.2008 LTC Slovan Kladno
351
12
0
 
01.06.2020 14:59:44
15.
Ochman Tomas 30.09.2009 TK Spartak Jihlava
409
12
0
 
30.05.2020 18:06:49
16.
Vališ Šimon 16.02.2009 TO Sokol Nehvizdy
448
9
0
 
01.04.2020 10:23:23
17.
Svoboda Josef 15.09.2009 TK Slavia Plzeň
480
9
0
 
01.04.2020 08:47:48
18.
Kaška Jiří 15.08.2009 TK Český Krumlov
1146
4
0
 
31.05.2020 23:24:54
19.
Mikeš Marek 07.07.2010 TK SB Světlá n.Sáz.
1939
1
0
 
01.04.2020 00:03:50
20.
Dufek Pavel Oliver 24.05.2010 TK Hlinsko
1939
1
0
 
01.04.2020 00:07:29
21.
Havel Tomáš 14.03.2010 TK AGROFERT Prostějov
1939
1
0
 
01.04.2020 00:08:28
22.
Techlovský Tomáš 19.04.2010 TK Olymp Praha
1939
1
0
 
01.04.2020 00:15:12
23.
Michel Maxim 25.07.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
0
 
01.04.2020 00:17:28
24.
Maršík Matyáš 31.12.2010 TK Česká Třebová, z.s.
1939
1
0
 
01.04.2020 00:33:03
25.
Pelda Martin 26.03.2010 SK HAMR, z.s.
1939
1
0
 
01.04.2020 00:33:26
26.
Baštýř Jakub 05.04.2010 TK Pelhřimov
1939
1
0
 
01.04.2020 06:14:02
27.
Jareš Tadeáš 18.01.2010 TK VEVE Tábor
1939
1
0
 
01.04.2020 07:03:49
28.
Kabrhel Šimon 10.01.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
0
 
01.04.2020 11:17:50
29.
Šimek Kristián 20.08.2010 TK Olymp Praha
1939
1
0
 
02.04.2020 21:09:06
30.
Elsnic Petr 17.06.2010 Tenisová akademie Březno u Loun
1939
1
0
 
03.04.2020 21:27:25
31.
Chmelař Marek 09.07.2010 Tenis Banka Praha
1939
1
0
 
03.04.2020 22:05:08
32.
Kovář Josef 21.10.2010 SK Meteor Praha
1939
1
0
 
03.04.2020 22:13:52
33.
Pšeničnyj Dmitrij 23.04.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
0
 
06.04.2020 16:08:59
34.
Rieser Sedrik Aurelius 15.01.2010 TK Škoda Plzeň z.s.
1939
1
0
 
09.04.2020 00:07:08
35.
Krisman Vojtěch 01.05.2010 TK Slavia Plzeň
1939
1
0
 
11.04.2020 08:39:00