Datum narození: | 22.06.2010 |
Platnost reg. do: | 22.10.2025 |
Klub: | LTC Tábor 1903 |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
2021 | LTC Tábor 1903 | 416 (9) | |||
2022-Z | LTC Tábor 1903 | 176 (15) | |||
2022-L | LTC Tábor 1903 | 220 (12) | |||
2023-Z | LTC Tábor 1903 | 170 (1) | 351 (6) |
||
2023-L | LTC Tábor 1903 | 214 (1) | 197 (9) |
||
2024-Z | LTC Tábor 1903 | 85 (20) |
966 (3) |
25.11.2023, TC Head tour1. Vestecká sportovní o.s. (B - 900), K: 11/10 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Kocanda Petr | - | Pražma Adam | 4:6, 6:0, 6:2 |
získané body: 0 b. |
25.11.2023, TC Head tour1. Vestecká sportovní o.s. (B - 900), K: 11/10 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Polášek, Toman | - | Pražma, Baštýř | 6:2, 6:3 |
získané body: 0 b. |
02.12.2023Pliskova Tennis Academy-Říčany (C - 800), K: 7/6 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Pražma Adam | - | Doležal Sebastian | 6:1, 6:0 |
8>4 | Pražma Adam | - | Cisarz Kryštof | 6:1, 6:3 |
4>2 | Janoušek Šimon | - | Pražma Adam | 6:1, 6:2 |
získané body: 28 b. |
13.01.2024, CB CupLTC VITON České Budějovice,z.s. (C - 800), K: 5/- | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Pražma Adam | - | Vondřich Tomáš | 6:2, 6:2 |
4>2 | Pražma Adam | - | Trnka Tomáš | 6:2, 6:1 |
2>1 | Babica Lukáš | - | Pražma Adam | 4:6, 6:1, 1:0 (7) |
získané body: 27 b. |
13.01.2024, CB CupLTC VITON České Budějovice,z.s. (C - 800), K: 5/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
20.01.2024LTC Humpolec (C - 700), K: 6/6 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Pražma Adam | - | Kubiska Arnošt | 6:1, 6:1 |
8>4 | Pražma Adam | - | Schneebaum Andreas | 6:3, 6:1 |
4>2 | Venc Tomáš | - | Pražma Adam | 6:0, 6:1 |
získané body: 23 b. |
27.01.2024, TC Head tour1. Vestecká sportovní o.s. (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Pražma Adam | - | Hájek Petr | 6:2, 6:2 |
4>2 | Pražma Adam | - | Chmelař Marek | 6:1, 6:0 |
2>1 | Pražma Adam | - | Horáček Filip | 7:5, 2:1, scr. |
získané body: 40 b. |
03.02.2024, Halový oblastní přeborjihočeský (P - 600), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Pražma Adam | - | Venc Adam | 6:0, 6:0 |
8>4 | Pražma Adam | - | Hlavnička Tomáš | 6:2, 6:4 |
4>2 | Pražma Adam | - | Venc Tomáš | 7:5, 6:1 |
2>1 | Urban Lukáš | - | Pražma Adam | 3:6, 6:3, 6:4 |
získané body: 55 b. |
10.02.2024TC Tachlovice (C - 800), K: 6/6 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Pražma Adam | - | Dočekal Jakub | 6:2, 6:4 |
8>4 | Soukup Marek | - | Pražma Adam | 6:4, 6:2 |
získané body: 16 b. |
17.02.2024, Lokomotiva cupLokomotiva Praha (B - 900), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Pražma Adam | - | Kodeš Jan | 6:3, 6:4 |
8>4 | Pražma Adam | - | Šebek Filip | 7:5, scr. |
4>2 | Kouba Vojtěch | - | Pražma Adam | 6:0, 6:1 |
získané body: 38 b. |
24.02.2024, SAPE CUPTK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (B - 900), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Homola Matyáš | - | Pražma Adam | 6:2, 6:2 |
získané body: 0 b. |
24.02.2024, SAPE CUPTK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (B - 900), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Jedlička, Svoboda | - | Pražma, Horáček | 6:4, 6:2 |
získané body: 0 b. |
02.03.2024Tenis Tábor (B - 800), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Rusňák Tadeáš | - | Pražma Adam | 6:1, 6:4 |
získané body: 0 b. |
02.03.2024Tenis Tábor (B - 800), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Pražma, Urban | - | Martinovský, Nováček | 6:4, 6:1 |
4>2 | Barina, Turek | - | Pražma, Urban | 7:5, 7:5 |
získané body: 17 b. |