Český tenisový svaz
Datum:
02.-04.12.
Pořadatel:
TK Horní Měcholupy (C - 400)
Kódové číslo:
706004
Dvorců + povrch:
6 umělá antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
So do 09:00 hod.
Kontaktní osoba:
Duda Václav
Hornoměcholupská 564
109 00 Praha 15
Tel. (1):
606 916 916
E-mail:
vaclav.duda@tenisduda.cz

Poznámka pořadatele:

Prezentace je v pátek do 17 hod formou sms na čísle 606 916 916, rozhodčí p. Tomáš Hrouda. Rozlosování a program bude na internetu ve 20.00 hod.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Perníček Lukáš 06.12.2007 Lob S.A. Bohnice, zs
158
20
 
 
01.12.2017 10:13:18
2.
Strnad Štěpán 09.03.2006 Tenis Dobříš
206
15
 
 
29.11.2017 21:42:36
3.
Duričič Filip 23.07.2006 TJ Sokol Vysočany
207
15
 
 
07.11.2017 23:33:40
4.
Jumar Jakub 08.10.2007 TŠ Hostivař
341
12
 
 
18.11.2017 22:14:47
5.
Tuša Robert 14.02.2006 TK Horní Měcholupy
346
12
 
 
01.11.2017 20:11:05
6.
Vrána Petr 02.02.2006 TK Žatec
396
12
 
 
01.11.2017 11:42:39
7.
Klíma Jakub 22.05.2007 SK OAZA Praha
459
9
 
 
01.11.2017 10:09:04
8.
Kloub Milan 01.05.2007 Slavoj Litoměřice
511
9
 
 
03.11.2017 20:26:46
9.
Petráš Michal 22.01.2006 Open Tennis Club
778
6
 
 
01.11.2017 00:09:08
10.
Luňák Maxim 20.12.2007 Sokol Čimice
1770
3
 
 
01.11.2017 00:07:36
11.
Onder Štěpán 04.10.2007 Sokol Čimice
1770
3
 
 
01.12.2017 14:26:57
12.
Červenka Matěj 04.06.2008 TKX Tennis Team Krupka z.s.
2103
1
 
 
01.11.2017 00:03:51
13.
Čepelík Matouš 08.03.2008 LTK Liberec
2103
1
 
 
01.11.2017 00:04:03
14.
Škrlík Mathias 19.02.2008 TK AGROFERT Prostějov
2103
1
 
 
01.11.2017 00:05:17
15.
Šidlík Jan 07.04.2008 I.ČLTK Praha
2103
1
 
volná karta
01.11.2017 00:11:55
16.
Fidler Tomáš 03.07.2008 SK HAMR, z.s.
2103
1
 
volná karta
01.11.2017 00:38:15
17.
Duda Adam 02.08.2008 TK Horní Měcholupy
2103
1
 
volná karta
01.11.2017 07:28:25
18.
PROCHÁZKA Adam 29.03.2008 TK Neridé
2103
1
 
volná karta
01.11.2017 07:39:03
19.
Peterka Jakub 09.05.2008 Sokol Čimice
2103
1
 
 
01.11.2017 09:54:26
20.
Korolenko Kirill 20.06.2008 TC VŠ Praha
2103
1
 
 
13.11.2017 16:08:30
21.
Psota Jan 20.03.2008 TK Sokolov
2103
1
 
volná karta
15.11.2017 04:03:18
22.
Košárko Filip 31.05.2008 TK Slavia Plzeň
2103
1
 
 
25.11.2017 15:25:00
23.
Slanar Albert 13.07.2008 Sokol Čimice
2103
1
 
 
29.11.2017 21:43:41
24.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
25.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
26.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Staněk jiří 22.06.2008 TK Radošovice
2103
1
 
odhlášeno hráčem
01.11.2017 17:35:11
2.
Košvanec Mikuláš Pavel 24.12.2007 TCD Donovalská - Mgr. Jiří Smrčka
2103
1
 
odhlášeno hráčem
14.11.2017 14:22:22
3.
Daněk Oldřich 06.06.2006 TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.
1063
4
 
odhlášeno hráčem
19.11.2017 21:02:32
4.
Kasal Michal 04.07.2008 LTK TEPLICE o.s.
2103
1
 
odhlášeno hráčem
19.11.2017 21:33:17
5.
Dzúr Štěpán 07.11.2008 LTC Houštka
2103
1
 
odhlášeno hráčem
19.11.2017 23:51:55
6.
Chodora Radek 23.01.2007 TK Start Praha-Topolka
449
9
 
odhlášeno hráčem
20.11.2017 09:36:29
7.
FALTA OLIVER 08.07.2007 LTK Liberec
264
15
 
odhlášeno hráčem
22.11.2017 15:44:26
8.
Vaněk Daniel 27.04.2008 SK HAMR, z.s.
2103
1
 
odhlášeno hráčem
23.11.2017 08:46:02
9.
Kuchař Saša 23.10.2008 TC Brno.
2103
1
 
odhlášeno hráčem
23.11.2017 10:01:47
10.
Saburi Hikaru 13.08.2006 TC VŠ Praha
1107
4
 
odhlášeno hráčem
23.11.2017 12:17:26
11.
Dvořák Filip 28.05.2007 TKX Tennis Team Krupka z.s.
163
20
 
odhlášeno hráčem
23.11.2017 22:38:20
12.
Fojtů Lukas 19.01.2008 I.ČLTK Praha
2103
1
 
odhlášeno hráčem
24.11.2017 08:43:24
13.
Severýn Václav 19.06.2008 Lob S.A. Bohnice, zs
2103
1
 
odhlášeno hráčem
24.11.2017 08:55:17
14.
Goca Mikuláš 24.05.2007 SK Aritma Praha
509
9
 
odhlášeno hráčem
24.11.2017 15:30:36
15.
Hrubý Václav 05.08.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s.
2103
1
 
odhlášeno hráčem
24.11.2017 21:36:14
16.
Silbernágl Kryštof 18.10.2006 TENIS-CENTRUM DTJ HK
124
25
 
odhlášeno hráčem
25.11.2017 10:54:47
17.
Martínek Tobiáš 05.06.2008 LTC Mladá Boleslav o.s.
2103
1
 
IS: kolizní přihláška
25.11.2017 12:00:23
18.
Bureš Oliver 04.04.2007 Tenis Cibulka
853
6
 
IS: kolizní přihláška
25.11.2017 12:00:23
19.
Svoboda Josef 25.10.2008 TK AGROFERT Prostějov
2103
1
 
IS: kolizní přihláška
25.11.2017 12:00:24
20.
Klíma Max 24.01.2008 SK Meteor Praha
2103
1
 
IS: kolizní přihláška
25.11.2017 12:00:25
21.
Brückner David 20.03.2008 TJ Jiskra Havlíčkův Brod
2103
1
 
IS: kolizní přihláška
25.11.2017 12:00:26
22.
Pelikán Daniel 27.04.2006 Open Tennis Club
459
9
 
IS: kolizní přihláška
25.11.2017 12:00:26
23.
Růžička Jan 16.11.2007 Sport club Na Zámečku
329
12
 
IS: kolizní přihláška
25.11.2017 12:00:27
24.
Hošpes Matyáš 04.08.2008 TK Sparta Praha
2103
1
 
IS: kolizní přihláška
25.11.2017 12:00:28
25.
Klement Jan 25.11.2006 Tenis Akademie Bálek
2103
1
 
IS: kolizní přihláška
25.11.2017 12:00:29
26.
ABRAHÁM NICOLAS 20.12.2007 Severočeská tenisová o.s.
270
15
 
IS: kolizní přihláška
25.11.2017 12:00:29
27.
Boháč Antonín 03.03.2008 Open Tennis Club
2103
1
 
odhlášeno hráčem
25.11.2017 15:46:43
28.
Rat Daniel 09.05.2008 TENIS Klánovice
2103
1
 
odhlášeno hráčem
25.11.2017 16:22:31
29.
Sanders Oliver 09.10.2007 TK Olymp Praha
159
20
 
odhlášeno hráčem
26.11.2017 09:31:57
30.
Klofáč Tobiáš 10.03.2007 SK Meteor Praha
129
25
 
odhlášeno hráčem
26.11.2017 10:32:59
31.
Vodháněl Ondřej 05.02.2006 TK Mnichovo Hradiště
559
9
 
odhlášeno hráčem
26.11.2017 11:06:34
32.
Prokopius Oliver 11.06.2006 Lob S.A. Bohnice, zs
144
20
 
odhlášeno hráčem
26.11.2017 11:09:28
33.
Bien Daniel 05.05.2006 TK Sparta Praha
69
30
 
odhlášeno hráčem
26.11.2017 11:12:35
34.
Horák Adam 14.05.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s.
2103
1
 
odhlášeno hráčem
26.11.2017 11:34:18
35.
Fröhlich Jan 09.07.2007 TK Radošovice
112
25
 
odhlášeno hráčem
26.11.2017 11:36:13
36.
Fröhlich Max 09.07.2007 TK Radošovice
110
25
 
odhlášeno hráčem
26.11.2017 11:36:43
37.
Komínek Kryštof 08.05.2008 TK Sparta Praha
2103
1
 
odhlášeno hráčem
26.11.2017 11:46:02
38.
Břicháček Bedřich 08.04.2006 TK Sport Kolovraty
62
30
 
odhlášeno pořadatelem
27.11.2017 08:31:52
39.
Brabec Václav 07.07.2006 SK HAMR, z.s.
300
12
 
odhlášeno hráčem
30.11.2017 10:45:26