Český tenisový svaz

Hošpes Matyáš

Datum narození:
04.08.2008
Platnost reg. do:
27.11.2019
Klub:
TK Sparta Praha
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2019
TK Sparta Praha
534 (9)
 
 
 
2020
TK Sparta Praha
267 (15)
735 (4)
 
 

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
24.08.2019, Turnaj starčího žactva

TK Dolní Dobrouč (C - 200), K: 4/4

10
 Jednotlivci celkem
10/1

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
24.08.2019, Turnaj starčího žactva

TK Dolní Dobrouč (C - 200), K: 4/4

7
 Jednotlivci celkem
7/1

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
31 - I. třída A
4.5.2019 NT 12.5.2019, Tenisový klub Mníšek - Sportclub Řevnice
0
2.
31 - I. třída A
8.6.2019 NT 16.6.2019, Tenisový klub Mníšek - Lokomotiva Zdice
0
3.
31 - I. třída A
11.5.2019 NT 26.5.2019, WILSON Tenis Centrum - Tenisový klub Mníšek
0
4.
31 - I. třída A
27.4.2019 NT 5.5.2019, Tenis Dobříš B - Tenisový klub Mníšek
0
5.
31 - I. třída A
25.5.2019 NT 9.6.2019, Tenisový klub Mníšek - LTC Slovan Kladno
1
6.
31 - I. třída A
15.6.2019 NT 23.6.2019, TC VITALITY Březnice - Tenisový klub Mníšek
1
7.
31 - I. třída A
22.6.2019 NT 29.6.2019, Tenisový klub Mníšek - SK Tenis Kladno
0
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
31 - I. třída A
4.5.2019 NT 12.5.2019, Tenisový klub Mníšek - Sportclub Řevnice
0
2.
31 - I. třída A
8.6.2019 NT 16.6.2019, Tenisový klub Mníšek - Lokomotiva Zdice
0
3.
31 - I. třída A
11.5.2019 NT 26.5.2019, WILSON Tenis Centrum - Tenisový klub Mníšek
0
4.
31 - I. třída A
27.4.2019 NT 5.5.2019, Tenis Dobříš B - Tenisový klub Mníšek
0
5.
31 - I. třída A
25.5.2019 NT 9.6.2019, Tenisový klub Mníšek - LTC Slovan Kladno
1
6.
31 - I. třída A
15.6.2019 NT 23.6.2019, TC VITALITY Březnice - Tenisový klub Mníšek
4
7.
31 - I. třída A
22.6.2019 NT 29.6.2019, Tenisový klub Mníšek - SK Tenis Kladno
0
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7
12.01.2019, Tenis Lužiny Praha

Tenis Centrum Lužiny (C - 400), K: 5/4

8>4 Hošpes, Andreas - Fajt, Růžek 6:7 (6), 6:1, 1:0 (4)
4>2 Hošpes, Andreas - Bisek, Košvanec 6:2, 6:2
2>1 Hošpes, Andreas - Kecek, Tuček 6:4, 4:6, 1:0 (1)
získané body: 15 b.
01.06.2019, Energon open

Tenis Dobříš (C - 200), K: 5/5

8>4 Jandourek, Hošpes - Šulc, Kecek 7:5, 6:3
4>2 Jandourek, Hošpes - Bisek, Bisek 6:3, 1:6, 1:0 (6)
2>1 Jandourek, Hošpes - Brettl, Škopek 2:6, 6:4, 1:0 (7)
získané body: 20 b.
21.08.2019

TO SK Žamberk (C - 200), K: 4/4

4>2 Kozel, Salivar - Hošpes, Laštovic 2:6, 6:2, 1:0 (6)
získané body: 0 b.
21.09.2019

TK Březnice (C - 200), K: 4/4

8>4 Hošpes, Bisek - Kraus, Chovanec 7:5, 6:1
4>2 Hošpes, Bisek - Klokov, Šupáček 6:4, 6:1
2>1 Hašek, Dufek - Hošpes, Bisek 6:2, 7:5
získané body: 10 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
42. 1.třída B
5.5.2019, TK Sparta Praha B - SK Meteor Praha B
0
2.
42. 1.třída B
12.5.2019, TC VŠ Praha - TK Sparta Praha B
0
3.
42. 1.třída B
26.5.2019, TK Sparta Praha B - Tenis Cibulka A
3
4.
42. 1.třída B
9.6.2019, TJ Spoje Praha A - TK Sparta Praha B
0
5.
42. 1.třída B
16.6.2019, TK Sparta Praha B - TC ESO Praha z.s.
0
6.
42. 1.třída B
23.6.2019, TK Sparta Praha B - SK Aritma Praha A
0
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
13
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
13

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
42. 1.třída B
5.5.2019, TK Sparta Praha B - SK Meteor Praha B
0
2.
42. 1.třída B
12.5.2019, TC VŠ Praha - TK Sparta Praha B
0
3.
42. 1.třída B
26.5.2019, TK Sparta Praha B - Tenis Cibulka A
3
4.
42. 1.třída B
9.6.2019, TJ Spoje Praha A - TK Sparta Praha B
0
5.
42. 1.třída B
16.6.2019, TK Sparta Praha B - TC ESO Praha z.s.
7
6.
42. 1.třída B
23.6.2019, TK Sparta Praha B - SK Aritma Praha A
0
 Družstva celkem (4hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
13
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
13