Český tenisový svaz

Daněk Oldřich

Datum narození:
06.06.2006
Platnost reg. do:
05.11.2020
Klub:
TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2018
TJ Slavoj Tesla Hloubětín
1063 (4)
 
 
 
2019
TJ Slavoj Tesla Hloubětín
554 (1)
1006 (3)
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
23. 2.třída A
28.4.2019, SK Satalice - TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.
1
2.
23. 2.třída A
5.5.2019, TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. - TJ Radlice C
1
3.
23. 2.třída A
12.5.2019, LTC Radotín - TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.
0
4.
23. 2.třída A
26.5.2019, TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. - TK Ruzyně Praha
0
5.
23. 2.třída A
16.6.2019, TCD Donovalská - TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.
0
6.
23. 2.třída A
23.6.2019, TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. - TK Sokol Horní Počernice,p.s.
0
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
23. 2.třída A
28.4.2019, SK Satalice - TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.
2
2.
23. 2.třída A
5.5.2019, TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. - TJ Radlice C
1
3.
23. 2.třída A
12.5.2019, LTC Radotín - TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.
0
4.
23. 2.třída A
26.5.2019, TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. - TK Ruzyně Praha
0
5.
23. 2.třída A
16.6.2019, TCD Donovalská - TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.
1
6.
23. 2.třída A
23.6.2019, TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. - TK Sokol Horní Počernice,p.s.
1
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7
02.02.2019

SK Satalice (C - 400), K: 4/4

8>4 Římal, Daněk - Krauskopf, Fojt 6:2, 7:6
4>2 Rat, Klofáč - Římal, Daněk 6:3, 6:2
získané body: 7 b.
09.03.2019

Sokol Čimice (C - 400), K: 4/4

8>4 Prokopius, Slanar - Daněk, Dvořák 6:3, 4:6, 1:0
získané body: 0 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
35.3.třída A
27.4.2019, TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. - Lob S.A. Bohnice, zs D
1
2.
35.3.třída A
4.5.2019, Sokol Čimice - TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.
0
3.
35.3.třída A
25.5.2019, TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. - TO Bohemians Praha
1
4.
35.3.třída A
8.6.2019, TK Start Praha-Topolka B - TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.
1
5.
35.3.třída A
15.6.2019, TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. - TENIS Klánovice
0
6.
35.3.třída A
22.6.2019, TJ Sokol Vysočany C - TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.
0
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
8
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
35.3.třída A
27.4.2019, TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. - Lob S.A. Bohnice, zs D
1
2.
35.3.třída A
4.5.2019, Sokol Čimice - TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.
1
3.
35.3.třída A
25.5.2019, TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. - TO Bohemians Praha
1
4.
35.3.třída A
8.6.2019, TK Start Praha-Topolka B - TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.
1
5.
35.3.třída A
15.6.2019, TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. - TENIS Klánovice
0
6.
35.3.třída A
22.6.2019, TJ Sokol Vysočany C - TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.
1
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
8
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7