Český tenisový svaz
Název:
odložené A2
Datum:
16.-19.06.
Pořadatel:
TCG Karlovy Vary (A - 500)
Kódové číslo:
616274
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson US Open
Kvalifikace
Počet účastníků:
16
Prezentace v
Út do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
Út do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Kučera Jan
Kolmá 29/161
360 01 Karlovy Vary
Tel. (1):
603 379 692
E-mail:
kucera@tcgkv.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Starečková Viktorie 09.03.2006 TK Sparta Praha
11
45
 
 
31.05.2020 14:47:07
2.
Syrová Natálie 05.08.2006 I.ČLTK Praha
25
30
 
 
19.05.2020 20:48:59
3.
Šalková Natálie 21.06.2006 TK Neridé
28
30
 
 
24.05.2020 16:14:55
4.
Slaměníková Marie 13.08.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
30
30
3
 
17.05.2020 20:15:32
5.
Valentová Tereza 20.02.2007 TK Sparta Praha
32
30
4
 
19.05.2020 10:36:06
6.
Temenugov Isabella 15.05.2006 TC Brno.
43
25
 
 
01.05.2020 09:12:22
7.
Kopřivová Nikola 10.04.2006 TO Sokol Nehvizdy
50
25
 
 
26.05.2020 11:37:21
8.
Šílová Nela 19.05.2006 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
52
25
 
 
23.05.2020 10:30:56
9.
Horáčková Viktorie 03.08.2006 TK Olymp Praha
54
25
 
 
10.05.2020 23:42:43
10.
Suchá Amy 29.11.2007 TK Sparta Praha
58
25
5
 
22.05.2020 15:05:15
11.
Pancová Julie 31.03.2007 TK Slavia Plzeň
60
25
39
 
22.05.2020 15:06:24
12.
Malá Natálie 13.02.2006 TK Neridé
61
25
 
 
11.05.2020 08:10:05
13.
Huťková Valerie 31.01.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
64
20
10
 
21.05.2020 14:57:47
14.
Belšánová Eva 18.09.2006 TK Neridé
66
20
 
 
20.05.2020 18:46:54
15.
Drukerova Amelie Essie 27.06.2006 1. Vestecká sportovní o.s.
68
20
 
 
20.05.2020 14:16:57
16.
Willanderová Katrin 11.08.2006 TCG Karlovy Vary
69
20
 
 
31.05.2020 11:59:51
17.
Oktiabreva Anastasiia 06.02.2006 SK HAMR, z.s.
71
20
 
 
27.05.2020 21:34:27
18.
Jandová Nela 01.04.2007 I.ČLTK Praha
77
20
9
 
18.05.2020 15:46:34
19.
Soukupová Lucie 26.02.2007 TK Písek
78
20
38
 
12.05.2020 11:55:27
20.
Rundová Stella Viktorie 10.05.2006 F.H.TK Dobřichovice
81
20
 
 
19.05.2020 10:03:54
21.
Oktiabreva Alisa 26.07.2008 TK Sparta Praha
85
20
13
 
19.05.2020 14:19:22
22.
Vachková Valentina 22.03.2007 LTC Mladá Boleslav z.s.
94
15
16
volná karta ČTS
08.05.2020 17:09:57
23.
Janíčkovičová Nikol 06.07.2007 SK HAMR, z.s.
109
15
15
volná karta ČTS
05.05.2020 19:17:05
24.
Kovačková Alena 13.06.2008 TK Sparta Praha
199
9
2
 
10.05.2020 21:53:46
25.
Forejtková Eliška 12.11.2008 TK Slavia Plzeň
235
9
6
 
10.05.2020 20:26:37
26.
Jiráková Julie 09.04.2008 I.ČLTK Praha
272
6
23
volná karta pořadatele
01.05.2020 22:19:15
27.
Jiroušková Monika 31.01.2008 TK Neridé
569
4
11
 
06.05.2020 10:39:45
28.
Farajpourová Aileen 16.07.2008 I.ČLTK Praha
736
3
51
volná karta pořadatele
11.05.2020 11:02:12
29.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
30.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
31.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
32.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Zikmundová Valérie 11.10.2006 TJ Solidarita Praha 10
83
20
 
 
02.05.2020 08:56:15
2.
Katzerová Ellen 27.03.2007 TK TOLA
88
20
26
 
15.05.2020 20:35:45
3.
Gabrielová Aneta 28.09.2006 LTC Mladá Boleslav z.s.
102
15
 
 
09.05.2020 20:19:59
4.
Hajná Kateřina 17.05.2006 TJ Solidarita Praha 10
107
15
 
 
04.05.2020 21:24:27
5.
Nováková Erika 11.01.2007 TK Sparta Praha
108
15
143
 
07.05.2020 23:15:25
6.
Valdmannová Vendula 10.12.2007 Tennis Hill Havířov o.s.
112
15
201
 
18.05.2020 20:45:32
7.
Dolejší Eliška 22.03.2006 TK Olymp Praha
115
15
 
 
18.05.2020 10:32:59
8.
Pechová Marina 16.08.2006 TK Slavia Plzeň
120
15
 
 
12.05.2020 20:14:06
9.
Zikmundová Aneta 16.06.2007 SK HAMR, z.s.
126
12
47
 
15.05.2020 19:20:03
10.
Krejčová Tereza 30.08.2008 TK Slavia Plzeň
135
12
40
volná karta pořadatele
12.05.2020 20:19:45
11.
Bervid Victoria 23.05.2008 I.ČLTK Praha
136
12
18
 
04.05.2020 21:05:34
12.
Svítilová Adéla 21.09.2007 HTK Třebíč
136
12
168
 
06.05.2020 18:57:52
13.
Petrásová Valentýna 06.08.2007 Severočeská tenisová o.s.
147
12
41
volná karta pořadatele
23.05.2020 14:53:22
14.
Melicharová Kateřina 18.03.2008 TK Sparta Praha
316
6
34
volná karta ČTS
06.06.2020 08:58:54
15.
Ječmínková Karolína 16.03.2009 TK Sparta Praha
516
4
42
volná karta ČTS
05.06.2020 11:25:34
16.
Dobiášová Vanessa 09.01.2008 TK Sparta Praha
538
4
17
 
25.05.2020 16:27:17

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Junová Aneta 11.09.2006 Tenis Cibulka
155
12
 
 
05.05.2020 09:37:11
2.
Fajmonová Sarah Melany 09.03.2007 TK Neridé
157
12
49
 
08.05.2020 16:45:03
3.
Bláhová Nela 02.05.2006 Slavoj Český Brod
158
12
 
 
12.05.2020 19:14:54
4.
Klemšová Simona 13.02.2007 TK Bohutín, z.s.
161
12
35
 
08.05.2020 12:51:59
5.
Gieblová Lucie 10.05.2006 TK Kadaň
170
12
 
 
11.05.2020 16:08:58
6.
Vallová Valentina 06.06.2007 ŽLTC Brno
217
9
59
 
05.05.2020 23:01:27
7.
Kárychová Viktorie 05.04.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK
246
9
78
 
05.06.2020 14:04:14
8.
Dostálová Lucie 13.07.2007 TENIS Klánovice
279
6
77
 
19.05.2020 19:21:27
9.
Bejčková Adéla 09.04.2008 TK Kadaň
280
6
100
 
11.05.2020 20:06:26
10.
Bláhová Natalie 02.05.2006 Slavoj Český Brod
302
6
 
 
12.05.2020 19:16:37
11.
Těhníková Ester 16.07.2008 TK Start Praha-Topolka
357
6
67
 
31.05.2020 23:35:51
12.
Smetanová Lilian 19.08.2008 LTC Panorama Teplice
844
3
68
 
14.05.2020 08:38:46
13.
Samsonová Laura 10.03.2008 TK Sparta Praha
375
6
8
 
13.06.2020 18:12:33

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Lebrušková Anna 25.04.2007 TK Spartak Jihlava
127
12
52
odhlášeno hráčem
20.05.2020 04:22:40
2.
Náprstková Michaela 24.08.2007 Severočeská tenisová o.s.
110
15
86
odhlášeno hráčem
31.05.2020 08:26:54
3.
Svobodová Vanessa 27.07.2009 LTC Modřany 2005
796
3
90
odhlášeno hráčem
01.06.2020 21:17:21
4.
Tikalová Žaneta 01.10.2007 SK Aritma Praha
205
9
111
odhlášeno hráčem
03.06.2020 08:17:10
5.
Bláhová Ema 04.11.2007 TC VŠ Praha
154
12
65
odhlášeno hráčem
09.06.2020 17:24:02
6.
Heiderová Karolína 04.10.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
23
35
 
odhlášeno hráčem
09.06.2020 21:54:57
7.
Badová Dominika 26.05.2007 TK Neridé
249
9
129
IS: lhůta 5 dní
11.06.2020 19:56:46
8.
Zítková Karolína 23.10.2006 LTC Modřany 2005
97
15
 
odhlášeno hráčem
13.06.2020 16:17:17
9.
Zimanyi Ela 23.10.2007 HTK Třebíč
111
15
30
odhlášeno hráčem
14.06.2020 19:52:24
10.
Mošková Natálie 31.08.2008 LTK TEPLICE o.s.
326
6
58
odhlášeno hráčem
15.06.2020 04:37:09
11.
Krutilová Tereza 21.09.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
123
12
 
odhlášeno hráčem
15.06.2020 10:07:23
12.
Hladká Elen 15.10.2007 TENIS Klánovice
355
6
62
odhlášeno hráčem
15.06.2020 10:33:22
13.
Holubová Aneta 05.07.2007 TC Bajda Kroměříž
128
12
29
odhlášeno hráčem
15.06.2020 10:39:02
14.
Šárová Lucie 23.04.2006 WILSON Tenis Centrum
90
15
 
odhlášeno hráčem
15.06.2020 16:10:07