Český tenisový svaz

Badová Dominika

Datum narození:
26.05.2007
Platnost reg. do:
19.10.2020
Klub:
TK Neridé
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2018
TCF SIGNALBAU Mariánské L
169 (15)
 
 
 
2019
TCF SIGNALBAU Mariánské L
88 (20)
460 (4)
630 (3)
 

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
24.11.2018, TK Jirkov

TK Jirkov (C - 450), K: 4/-

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
24.11.2018, TK Jirkov

TK Jirkov (C - 450), K: 4/-

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
ODR II. B
05.5.2019, Slavoj Stod - TCF Schicht Mariánské Lázně A
1
2.
ODR II. B
12.5.2019, TCF Schicht Mariánské Lázně A - Lokomotiva Karlovy Vary
3
3.
ODR II. B
26.5.2019, TCF Schicht Mariánské Lázně B - TCF Schicht Mariánské Lázně A
1
4.
ODR II. B
09.6.2019, TCF Schicht Mariánské Lázně A - Tenisklub Cheb
0
5.
ODR II. B
16.6.2019, TCF Schicht Mariánské Lázně A - TJ Sokol Planá u Mar.Lázní
1
 Družstva celkem (2hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
11
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
11

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
ODR II. B
05.5.2019, Slavoj Stod - TCF Schicht Mariánské Lázně A
1
2.
ODR II. B
12.5.2019, TCF Schicht Mariánské Lázně A - Lokomotiva Karlovy Vary
2
3.
ODR II. B
26.5.2019, TCF Schicht Mariánské Lázně B - TCF Schicht Mariánské Lázně A
1
4.
ODR II. B
09.6.2019, TCF Schicht Mariánské Lázně A - Tenisklub Cheb
0
5.
ODR II. B
16.6.2019, TCF Schicht Mariánské Lázně A - TJ Sokol Planá u Mar.Lázní
1
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
11
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
11

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
OŽA II.B
04.5.2019, TCF Schicht Mariánské Lázně - Lokomotiva Plzeň
12
 Družstva celkem (2hra)
12
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
12
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
12

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
OŽA II.B
04.5.2019, TCF Schicht Mariánské Lázně - Lokomotiva Plzeň
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
12
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
12

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
26.5.2019 NT 8.6.2019, Slavoj Žiželice - TK Neridé
1
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
8
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
26.5.2019 NT 8.6.2019, Slavoj Žiželice - TK Neridé
7
 Družstva celkem (4hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
8
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8