Český tenisový svaz

Halamová Kateřina

Datum narození:
02.06.2008
Platnost reg. do:
31.10.2023
Klub:
TJ Spoje Praha
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2019
TJ Spoje Praha
287 (9)
 
 
 
2020
TJ Spoje Praha
197 (12)
674 (3)
 
 

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
11.01.2020, CR Project CUP

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 500), K: 4/4

10
2
18.01.2020, TK RAPID Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 500), K: 4/4

10
3
15.02.2020, CR Project CUP

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 500), K: 4/4

10
4
07.03.2020, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 500), K: 4/5

0
5
02.07.2020, PWJT20- PRAŽSKÁ TOUR

TJ Spoje Praha (C - 300), K: 4/4

0
6
11.07.2020, Dial Telecom Cup

TK Frýdlant v Čechách (C - 300), K: 4/4

10
7
14.07.2020, Lob cup

LOB S.A. Bohnice, z.s. (C - 300), K: 4/4

0
8
18.07.2020, TK Kročehlavy Kladno (C - 300)

TK Kročehlavy (C - 300), K: 4/4

0
9
21.07.2020, Tenis Cibulka Cup 2020

Tenis Cibulka (C - 300), K: 4/4

0
10
25.07.2020, TC Chrudim 1.Letní pohár 2020 - U14

TC Chrudim z.s. (C - 300), K: 4/4

10
11
30.07.2020, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 300), K: 4/4

10
12
01.08.2020

Tenisový klub Benátky nad Jizerou (C - 200), K: 4/4

10
13
08.08.2020, Lomnice nad Popelkou

TK Lomnice n.Pop. (C - 200), K: 4/4

0
14
12.08.2020, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 300), K: 4/4

7
15
15.08.2020, TKMH OPEN

TK Mnichovo Hradiště (C - 300), K: 4/4

0
16
21.08.2020, Tecnifobre CUP

TK Stochov (C - 300), K: 4/4

0
17
24.08.2020, Lob cup

LOB S.A. Bohnice, z.s. (C - 300), K: 4/4

0
18
26.08.2020, Tenis Cibulka Cup 2020

Tenis Cibulka (C - 300), K: 4/4

7
19
29.08.2020, Břízky cup 2020

TK Břízky Jablonec n.Nis. (C - 300), K: 4/4

10
20
05.09.2020, TC Chrudim 2.Letní pohár 2020 - U14

TC Chrudim z.s. (C - 300), K: 4/4

20
21
12.09.2020, SAPE CUP

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 300), K: 4/4

15
22
19.09.2020

TK Horní Měcholupy (C - 300), K: 4/4

10
23
12.06.2020, Oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 8/-

0
 Jednotlivci celkem
139/23

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
11.01.2020, CR Project CUP

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 500), K: 4/4

7
2
18.01.2020, TK RAPID Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 500), K: 4/4

10
3
15.02.2020, CR Project CUP

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 500), K: 4/4

10
4
07.03.2020, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 500), K: 4/5

0
5
02.07.2020, PWJT20- PRAŽSKÁ TOUR

TJ Spoje Praha (C - 300), K: 4/4

7
6
11.07.2020, Dial Telecom Cup

TK Frýdlant v Čechách (C - 300), K: 4/4

7
7
14.07.2020, Lob cup

LOB S.A. Bohnice, z.s. (C - 300), K: 4/4

0
8
18.07.2020, TK Kročehlavy Kladno (C - 300)

TK Kročehlavy (C - 300), K: 4/4

7
9
21.07.2020, Tenis Cibulka Cup 2020

Tenis Cibulka (C - 300), K: 4/4

0
10
25.07.2020, TC Chrudim 1.Letní pohár 2020 - U14

TC Chrudim z.s. (C - 300), K: 4/4

15
11
30.07.2020, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 300), K: 4/4

7
12
01.08.2020

Tenisový klub Benátky nad Jizerou (C - 200), K: 4/4

10
13
08.08.2020, Lomnice nad Popelkou

TK Lomnice n.Pop. (C - 200), K: 4/4

0
14
12.08.2020, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 300), K: 4/4

5
15
15.08.2020, TKMH OPEN

TK Mnichovo Hradiště (C - 300), K: 4/4

15
16
21.08.2020, Tecnifobre CUP

TK Stochov (C - 300), K: 4/4

0
17
24.08.2020, Lob cup

LOB S.A. Bohnice, z.s. (C - 300), K: 4/4

7
18
26.08.2020, Tenis Cibulka Cup 2020

Tenis Cibulka (C - 300), K: 4/4

7
19
29.08.2020, Břízky cup 2020

TK Břízky Jablonec n.Nis. (C - 300), K: 4/4

0
20
05.09.2020, TC Chrudim 2.Letní pohár 2020 - U14

TC Chrudim z.s. (C - 300), K: 4/4

15
21
12.09.2020, SAPE CUP

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 300), K: 4/4

7
22
19.09.2020

TK Horní Měcholupy (C - 300), K: 4/4

0
23
12.06.2020, Oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 8/-

-
 Jednotlivci celkem
136/22

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
33. 2.třída A
6.6.2020, TJ Spoje Praha B - TK Sokol Horní Počernice,p.s.
0
2.
33. 2.třída A
27.6.2020, TJ Spoje Praha B - TJ Sokol Vysočany B
4
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
33. 2.třída A
6.6.2020, TJ Spoje Praha B - TK Sokol Horní Počernice,p.s.
0
2.
33. 2.třída A
27.6.2020, TJ Spoje Praha B - TJ Sokol Vysočany B
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
41. 1.třída A
7.6.2020, TJ Spoje Praha A - TK Konstruktiva, z.s.
6
2.
41. 1.třída A
21.6.2020, SK HAMR, z.s. B - TJ Spoje Praha A
9
3.
41. 1.třída A
28.6.2020, SK Meteor Praha B - TJ Spoje Praha A
1
 Družstva celkem (2hra)
16
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
44
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
44

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
41. 1.třída A
7.6.2020, TJ Spoje Praha A - TK Konstruktiva, z.s.
9
2.
41. 1.třída A
21.6.2020, SK HAMR, z.s. B - TJ Spoje Praha A
15
3.
41. 1.třída A
28.6.2020, SK Meteor Praha B - TJ Spoje Praha A
4
 Družstva celkem (4hra)
28
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
44
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
44