Český tenisový svaz

Zámečníková Kristina

Datum narození:
15.10.2005
Platnost reg. do:
07.10.2018
Klub:
TJ Sokol Vysočany
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2016
TENIS Klánovice
139 (15)
711 (3)
 
 
2017
TENIS Klánovice
70 (25)
578 (3)
 
 
2018
TJ Sokol Vysočany
18 (1)
87 (15)
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
20.JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
24.6.2018, SK OAZA Praha A - TJ Sokol Vysočany B
9
1.
21. 1.třída A
10.6.2018, Lob S.A. Bohnice, zs B - TJ Sokol Vysočany C
6
1.
23. 2.třída A
29.4.2018, TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. - TJ Sokol Vysočany D
1
2.
23. 2.třída A
6.5.2018, TJ Sokol Vysočany D - TJ Radlice C
1
3.
23. 2.třída A
20.5.2018, Sokol Smíchov I. - TJ Sokol Vysočany D
4
4.
23. 2.třída A
27.5.2018, TJ Sokol Vysočany D - SK Satalice
1
5.
23. 2.třída A
10.6.2018, TJ Sokol Vysočany D - SK Aritma Praha B
4
6.
23. 2.třída A
17.6.2018, TENIS Klánovice - TJ Sokol Vysočany D
1
 Družstva celkem (2hra)
27
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
49
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
42

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
20.JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
24.6.2018, SK OAZA Praha A - TJ Sokol Vysočany B
0
1.
21. 1.třída A
10.6.2018, Lob S.A. Bohnice, zs B - TJ Sokol Vysočany C
6
1.
23. 2.třída A
29.4.2018, TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. - TJ Sokol Vysočany D
1
2.
23. 2.třída A
6.5.2018, TJ Sokol Vysočany D - TJ Radlice C
1
3.
23. 2.třída A
20.5.2018, Sokol Smíchov I. - TJ Sokol Vysočany D
4
4.
23. 2.třída A
27.5.2018, TJ Sokol Vysočany D - SK Satalice
1
5.
23. 2.třída A
10.6.2018, TJ Sokol Vysočany D - SK Aritma Praha B
5
6.
23. 2.třída A
17.6.2018, TENIS Klánovice - TJ Sokol Vysočany D
4
 Družstva celkem (4hra)
22
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
49
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
42

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017, SPORT ADVANTAGE CUP

TO Sokol Nehvizdy (C - 400), K: 4/-

30
2
08.12.2017, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (B - 500), K: 8/8

30
3
15.12.2017, Vysočanský pohár

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 4/4

30
4
06.01.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 4/-

20
5
20.01.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 6/6

0
6
27.01.2018, Halový oblastní přebor

Praha (P - 500), K: 8/8

22
7
03.02.2018, TC HEAD

1. Vestecká sportovní o.s. (B - 500), K: 9/8

27
8
17.02.2018, Bambule Cup

TO Sprint - Vividus Dynamis,z.s. (B - 500), K: 8/8

30
9
10.03.2018, Vitality cup

TC VITALITY Březnice (B - 500), K: 8/8

0
10
17.03.2018, UNIQA CUP

TK Roudnice n.L. (B - 500), K: 8/8

0
11
24.03.2018, SPORT ADVANTAGE CUP

TO Sokol Nehvizdy (C - 400), K: 4/-

30
12
11.04.2018, A1 NIKE TROPHY 2018

TK AGROFERT Prostějov (A - 400), K: 12/12

45
13
21.05.2018, A2

SK Véska (A - 400), K: 12/12

45
14
02.06.2018, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 8/8

30
15
29.06.2018, TC Chrudim B1 Cup - U14

TC Chrudim z.s. (B - 300), K: 8/8

45
16
14.07.2018, PWJ T

Lokomotiva Praha (C - 200), K: 4/4

30
17
18.07.2018, A3

TK Sparta Praha (A - 400), K: 12/12

75
18
13.08.2018, Mistrovství ČR

ČTS (H), K: 15/15

0
19
17.08.2018, Tenis Cibulka Open 2018

Tenis Cibulka (B - 300), K: 8/8

30
20
25.08.2018, Wilson Tour 2018-Masters

TK Konstruktiva, z.s. (B - 300), K: 8/-

45
21
08.09.2018, Pohár města K. Vary

TCG Karlovy Vary (B - 300), K: 8/8

100
22
14.09.2018, A4

TK Most (A - 400), K: 12/12

90
23
22.09.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (B - 300), K: 8/8

45
24
23.03.2018, A3

TK Sparta Praha (A - 700), K: 12/-

0
 Jednotlivci celkem
799/24

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017, SPORT ADVANTAGE CUP

TO Sokol Nehvizdy (C - 400), K: 4/-

-
2
08.12.2017, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (B - 500), K: 8/8

45
3
15.12.2017, Vysočanský pohár

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 4/4

15
4
06.01.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 4/-

-
5
20.01.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 6/6

14
6
27.01.2018, Halový oblastní přebor

Praha (P - 500), K: 8/8

16
7
03.02.2018, TC HEAD

1. Vestecká sportovní o.s. (B - 500), K: 9/8

16
8
17.02.2018, Bambule Cup

TO Sprint - Vividus Dynamis,z.s. (B - 500), K: 8/8

45
9
10.03.2018, Vitality cup

TC VITALITY Březnice (B - 500), K: 8/8

22
10
17.03.2018, UNIQA CUP

TK Roudnice n.L. (B - 500), K: 8/8

30
11
24.03.2018, SPORT ADVANTAGE CUP

TO Sokol Nehvizdy (C - 400), K: 4/-

-
12
11.04.2018, A1 NIKE TROPHY 2018

TK AGROFERT Prostějov (A - 400), K: 12/12

21
13
21.05.2018, A2

SK Véska (A - 400), K: 12/12

21
14
02.06.2018, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 8/8

30
15
29.06.2018, TC Chrudim B1 Cup - U14

TC Chrudim z.s. (B - 300), K: 8/8

0
16
14.07.2018, PWJ T

Lokomotiva Praha (C - 200), K: 4/4

15
17
18.07.2018, A3

TK Sparta Praha (A - 400), K: 12/12

0
18
13.08.2018, Mistrovství ČR

ČTS (H), K: 15/15

45
19
17.08.2018, Tenis Cibulka Open 2018

Tenis Cibulka (B - 300), K: 8/8

22
20
25.08.2018, Wilson Tour 2018-Masters

TK Konstruktiva, z.s. (B - 300), K: 8/-

-
21
08.09.2018, Pohár města K. Vary

TCG Karlovy Vary (B - 300), K: 8/8

30
22
14.09.2018, A4

TK Most (A - 400), K: 12/12

34
23
22.09.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (B - 300), K: 8/8

45
24
23.03.2018, A3

TK Sparta Praha (A - 700), K: 12/-

-
 Jednotlivci celkem
466/19