Český tenisový svaz

Chmelíková Charlotte

Datum narození:
17.06.2007
Platnost reg. do:
06.04.2021
Klub:
Slavoj Český Brod
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2018
Slavoj Český Brod
694 (4)
 
 
 
2019
Slavoj Český Brod
383 (9)
 
 
 
2020
Slavoj Český Brod
260 (1)
298 (6)
 
 
2021
Slavoj Český Brod
 
144 (12)
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
06.12.2019

TK Horní Měcholupy (C - 500), K: 4/4

7
2
14.12.2019, Wilson Cup

WILSON Tenis Centrum (C - 500), K: 4/4

0
3
20.12.2019

TK Horní Měcholupy (C - 500), K: 4/4

0
4
26.12.2019, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 500), K: 4/4

0
5
04.01.2020, Wilson Tempo Cup Open

Tempo Praha (C - 500), K: 5/4

15
6
11.01.2020, tenis klánovice

TENIS Klánovice (C - 500), K: 4/4

0
7
18.01.2020, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 500), K: 4/4

15
8
31.01.2020, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 500), K: 4/4

10
9
08.02.2020, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 500), K: 4/4

0
10
15.02.2020

Slavoj Český Brod (C - 500), K: 4/4

20
11
22.02.2020

TO TJ Tesla Pardubice (C - 500), K: 4/4

7
12
29.02.2020, Wilson Tempo Cup Open

Tempo Praha (C - 500), K: 4/4

10
13
23.05.2020

TJ Solidarita Praha 10 (C - 300), K: 5/5

0
14
13.06.2020, Oblastní přebor

středočeský (P - 300), K: 8/-

16
15
29.06.2020, Lob cup

LOB S.A. Bohnice, z.s. (C - 300), K: 4/4

15
16
04.07.2020, TKMH OPEN

TK Mnichovo Hradiště (C - 300), K: 4/4

15
17
11.07.2020, Tesla Cup

TO TJ Tesla Pardubice (C - 300), K: 4/4

20
18
14.07.2020, Lob cup

LOB S.A. Bohnice, z.s. (C - 300), K: 4/4

30
19
03.08.2020, Wilson Tempo Cup Open

Tempo Praha (C - 300), K: 4/-

15
20
08.08.2020, Solinco Tour 2020

LTC Houštka (C - 300), K: 4/4

0
21
15.08.2020

Slavoj Český Brod (C - 200), K: 4/4

20
22
29.08.2020, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 300), K: 4/4

0
23
05.09.2020

Slavoj Český Brod (C - 200), K: 4/4

20
24
12.09.2020, SAPE CUP

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 300), K: 4/-

15
25
19.09.2020

Tenisový klub Benátky nad Jizerou (C - 200), K: 4/4

15
26
26.09.2020, Lob cup

LOB S.A. Bohnice, z.s. (C - 300), K: 4/4

15
 Jednotlivci celkem
280/26

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
06.12.2019

TK Horní Měcholupy (C - 500), K: 4/4

7
2
14.12.2019, Wilson Cup

WILSON Tenis Centrum (C - 500), K: 4/4

7
3
20.12.2019

TK Horní Měcholupy (C - 500), K: 4/4

7
4
26.12.2019, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 500), K: 4/4

0
5
04.01.2020, Wilson Tempo Cup Open

Tempo Praha (C - 500), K: 5/4

7
6
11.01.2020, tenis klánovice

TENIS Klánovice (C - 500), K: 4/4

10
7
18.01.2020, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 500), K: 4/4

0
8
31.01.2020, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 500), K: 4/4

0
9
08.02.2020, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 500), K: 4/4

15
10
15.02.2020

Slavoj Český Brod (C - 500), K: 4/4

15
11
22.02.2020

TO TJ Tesla Pardubice (C - 500), K: 4/4

15
12
29.02.2020, Wilson Tempo Cup Open

Tempo Praha (C - 500), K: 4/4

10
13
23.05.2020

TJ Solidarita Praha 10 (C - 300), K: 5/5

7
14
13.06.2020, Oblastní přebor

středočeský (P - 300), K: 8/-

-
15
29.06.2020, Lob cup

LOB S.A. Bohnice, z.s. (C - 300), K: 4/4

7
16
04.07.2020, TKMH OPEN

TK Mnichovo Hradiště (C - 300), K: 4/4

7
17
11.07.2020, Tesla Cup

TO TJ Tesla Pardubice (C - 300), K: 4/4

0
18
14.07.2020, Lob cup

LOB S.A. Bohnice, z.s. (C - 300), K: 4/4

10
19
03.08.2020, Wilson Tempo Cup Open

Tempo Praha (C - 300), K: 4/-

-
20
08.08.2020, Solinco Tour 2020

LTC Houštka (C - 300), K: 4/4

10
21
15.08.2020

Slavoj Český Brod (C - 200), K: 4/4

7
22
29.08.2020, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 300), K: 4/4

15
23
05.09.2020

Slavoj Český Brod (C - 200), K: 4/4

15
24
12.09.2020, SAPE CUP

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 300), K: 4/-

-
25
19.09.2020

Tenisový klub Benátky nad Jizerou (C - 200), K: 4/4

15
26
26.09.2020, Lob cup

LOB S.A. Bohnice, z.s. (C - 300), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
186/23

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
32 - I. třída B
6.6.2020 NT 14.6.2020, TJ LTC Poděbrady (4) - Slavoj Český Brod B (5)
1
2.
32 - I. třída B
20.6.2020 NT 24.6.2020, Slavoj Český Brod B (5) - TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav B (8)
1
3.
32 - I. třída B
27.6.2020 NT 4.7.2020, Slavoj Český Brod B (5) - Tenisový klub Benátky nad Jizerou (6)
0
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
3
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
3

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
32 - I. třída B
6.6.2020 NT 14.6.2020, TJ LTC Poděbrady (4) - Slavoj Český Brod B (5)
1
2.
32 - I. třída B
20.6.2020 NT 24.6.2020, Slavoj Český Brod B (5) - TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav B (8)
0
3.
32 - I. třída B
27.6.2020 NT 4.7.2020, Slavoj Český Brod B (5) - Tenisový klub Benátky nad Jizerou (6)
0
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
3
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
3