Český tenisový svaz

Drukerová Liliana Tucky

Datum narození:
28.07.2002
Platnost reg. do:
22.03.2018
Klub:
Sportcentrum Uhříněves
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2014
TJ Uhřiněves
684 (4)
 
 
 
2015
Sportcentrum Uhříněves
291 (1)
753 (3)
 
 
2016
Sportcentrum Uhříněves
 
225 (9)
 
 
2017
Sportcentrum Uhříněves
 
125 (1)
600 (3)
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
09- III.třída B
27.5.2017 NT 11.6.2017, Sokol Říčany B - TK Radošovice B
4
2.
09- III.třída B
10.6.2017 NT 18.6.2017, Spartak Průhonice - Sokol Říčany B
0
3.
09- III.třída B
6.5.2017 NT 21.5.2017, Sokol Říčany B - Slavoj Žiželice B
3
4.
09- III.třída B
20.5.2017 NT 28.5.2017, 1.TK Pacov - Sokol Říčany B
1
5.
09- III.třída B
29.4.2017 NT 7.5.2017, LTC Kolín C - Sokol Říčany B
1
6.
09- III.třída B
24.6.2017 NT 1.7.2017, Sokol Říčany B - LTC Houštka C
1
7.
09- III.třída B
17.6.2017 NT 25.6.2017, Sokol Říčany B - Tenis Semice a.s.
1
 Družstva celkem (2hra)
11
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
20
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
17

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
09- III.třída B
27.5.2017 NT 11.6.2017, Sokol Říčany B - TK Radošovice B
4
2.
09- III.třída B
10.6.2017 NT 18.6.2017, Spartak Průhonice - Sokol Říčany B
2
3.
09- III.třída B
6.5.2017 NT 21.5.2017, Sokol Říčany B - Slavoj Žiželice B
0
4.
09- III.třída B
20.5.2017 NT 28.5.2017, 1.TK Pacov - Sokol Říčany B
1
5.
09- III.třída B
29.4.2017 NT 7.5.2017, LTC Kolín C - Sokol Říčany B
1
6.
09- III.třída B
24.6.2017 NT 1.7.2017, Sokol Říčany B - LTC Houštka C
1
7.
09- III.třída B
17.6.2017 NT 25.6.2017, Sokol Říčany B - Tenis Semice a.s.
0
 Družstva celkem (4hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
20
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
17

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2016, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany TSM (C - 400), K: 4/-

7
2
10.12.2016, Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/4

7
3
17.12.2016, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (C - 400), K: 4/-

10
4
07.01.2017

Tenis Club Mokropsy (C - 400), K: 4/4

10
5
14.01.2017

Slavoj Čerčany (C - 400), K: 4/-

10
6
21.01.2017, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/-

0
7
28.01.2017

SK Satalice (C - 400), K: 4/4

15
8
04.02.2017, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 4/4

7
9
11.02.2017, Halový oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 8/8

0
10
18.02.2017

Tenis Club Mokropsy (C - 400), K: 4/-

0
11
25.02.2017

Slavoj Čerčany (C - 400), K: 4/4

0
12
10.03.2017

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 4/4

7
13
18.03.2017

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/4

7
14
25.03.2017, TJ Radlice

TJ Radlice (C - 400), K: 4/4

15
15
08.04.2017, Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/4

7
16
22.04.2017, Kvalifikace na Oblastní přebor

Praha (P - 200), K: 4/-

0
17
13.05.2017, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 8/8

0
18
01.07.2017

LTC Kolín (B - 300), K: 8/8

0
19
05.07.2017, TKMH OPEN

TK Mnichovo Hradiště (C - 200), K: 4/4

10
20
08.07.2017, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

0
21
14.07.2017, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (B - 300), K: 8/8

0
22
17.07.2017, Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

10
23
22.07.2017

Tenisový klub Písečná, z.s. (C - 200), K: 4/4

0
24
24.07.2017, SIM CUP

TJ Solidarita Praha 10 (C - 200), K: 4/4

7
25
26.07.2017, Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

10
26
29.07.2017, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

20
27
07.08.2017

LTC Modřany 2005 (C - 200), K: 5/-

0
28
09.08.2017, Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

10
29
19.08.2017, Zruč Junior 2017

TJ Jiskra Zruč n.Sáz. (C - 200), K: 4/4

0
30
26.08.2017, Ledečský Zámek

Tenisový klub Ledeč nad Sázavou (C - 200), K: 4/4

0
31
29.08.2017, Tempo Wilson Cup

Tempo Praha (C - 200), K: 4/4

10
32
31.08.2017

Slavoj Český Brod (B - 300), K: 8/8

22
33
02.09.2017, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

10
34
09.09.2017, Tempo Wilson Cup

Tempo Praha (C - 200), K: 4/4

0
35
16.09.2017, Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/-

0
36
03.06.2017, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: -/4

-
37
19.07.2017, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: -/4

-
 Jednotlivci celkem
211/35

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2016, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany TSM (C - 400), K: 4/-

-
2
10.12.2016, Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/4

7
3
17.12.2016, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (C - 400), K: 4/-

-
4
07.01.2017

Tenis Club Mokropsy (C - 400), K: 4/4

15
5
14.01.2017

Slavoj Čerčany (C - 400), K: 4/-

-
6
21.01.2017, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/-

-
7
28.01.2017

SK Satalice (C - 400), K: 4/4

7
8
04.02.2017, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 4/4

0
9
11.02.2017, Halový oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 8/8

0
10
18.02.2017

Tenis Club Mokropsy (C - 400), K: 4/-

-
11
25.02.2017

Slavoj Čerčany (C - 400), K: 4/4

0
12
10.03.2017

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 4/4

5
13
18.03.2017

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/4

0
14
25.03.2017, TJ Radlice

TJ Radlice (C - 400), K: 4/4

0
15
08.04.2017, Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/4

0
16
22.04.2017, Kvalifikace na Oblastní přebor

Praha (P - 200), K: 4/-

-
17
13.05.2017, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 8/8

16
18
01.07.2017

LTC Kolín (B - 300), K: 8/8

0
19
05.07.2017, TKMH OPEN

TK Mnichovo Hradiště (C - 200), K: 4/4

10
20
08.07.2017, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

7
21
14.07.2017, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (B - 300), K: 8/8

0
22
17.07.2017, Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

15
23
22.07.2017

Tenisový klub Písečná, z.s. (C - 200), K: 4/4

7
24
24.07.2017, SIM CUP

TJ Solidarita Praha 10 (C - 200), K: 4/4

0
25
26.07.2017, Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

7
26
29.07.2017, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

0
27
07.08.2017

LTC Modřany 2005 (C - 200), K: 5/-

-
28
09.08.2017, Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

0
29
19.08.2017, Zruč Junior 2017

TJ Jiskra Zruč n.Sáz. (C - 200), K: 4/4

0
30
26.08.2017, Ledečský Zámek

Tenisový klub Ledeč nad Sázavou (C - 200), K: 4/4

7
31
29.08.2017, Tempo Wilson Cup

Tempo Praha (C - 200), K: 4/4

10
32
31.08.2017

Slavoj Český Brod (B - 300), K: 8/8

0
33
02.09.2017, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

10
34
09.09.2017, Tempo Wilson Cup

Tempo Praha (C - 200), K: 4/4

7
35
16.09.2017, Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/-

-
36
03.06.2017, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: -/4

7
37
19.07.2017, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: -/4

7
 Jednotlivci celkem
144/29

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
26. 3.třída B
30.4.2017, TK Horní Měcholupy A - Sportcentrum Uhříněves
0
2.
26. 3.třída B
7.5.2017, Sportcentrum Uhříněves - TK Hovorčovice
1
3.
26. 3.třída B
21.5.2017, SK Kometa Praha - Sportcentrum Uhříněves
1
4.
26. 3.třída B
28.5.2017, Sportcentrum Uhříněves - Sokol Smíchov I.
1
5.
26. 3.třída B
11.6.2017, LTC Radotín B - Sportcentrum Uhříněves
1
6.
26. 3.třída B
18.6.2017, Sportcentrum Uhříněves - TC Return
1
7.
26. 3.třída B
25.6.2017, Sportcentrum Uhříněves - Tempo Praha A
3
 Družstva celkem (2hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
17
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
26. 3.třída B
30.4.2017, TK Horní Měcholupy A - Sportcentrum Uhříněves
0
2.
26. 3.třída B
7.5.2017, Sportcentrum Uhříněves - TK Hovorčovice
0
3.
26. 3.třída B
21.5.2017, SK Kometa Praha - Sportcentrum Uhříněves
2
4.
26. 3.třída B
28.5.2017, Sportcentrum Uhříněves - Sokol Smíchov I.
2
5.
26. 3.třída B
11.6.2017, LTC Radotín B - Sportcentrum Uhříněves
1
6.
26. 3.třída B
18.6.2017, Sportcentrum Uhříněves - TC Return
1
7.
26. 3.třída B
25.6.2017, Sportcentrum Uhříněves - Tempo Praha A
3
 Družstva celkem (4hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
17
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14