Český tenisový svaz

Škachová Magdaléna

Datum narození:
08.12.2003
Platnost reg. do:
24.01.2022
Klub:
LTC Slovan Kladno
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2014
SK Tenis Kladno
459 (6)
 
 
 
2015
SK Tenis Kladno
186 (12)
296 (6)
 
 
2016
LTC Slovan Kladno
227 (1)
163 (12)
 
 
2017
LTC Slovan Kladno
 
137 (12)
497 (4)
 
2018
LTC Slovan Kladno
 
367 (1)
203 (9)
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
04- II.třída A
26.5.2018 NT 10.6.2018, TK Stochov - TO SK Mělník B
0
2.
04- II.třída A
9.6.2018 NT 17.6.2018, LTC Rakovník - TK Stochov
4
3.
04- II.třída A
5.5.2018 NT 20.5.2018, TK Stochov - Lokomotiva Beroun B
1
4.
04- II.třída A
19.5.2018 NT 27.5.2018, TK Bohutín, z.s. - TK Stochov
1
5.
04- II.třída A
28.4.2018 NT 6.5.2018, LTC Rudná B - TK Stochov
1
6.
04- II.třída A
16.6.2018 NT 24.6.2018, TK Stochov - LTC Beroun
1
7.
04- II.třída A
23.6.2018 NT 30.6.2018, TK Stochov - Sokol Buštěhrad
4
 Družstva celkem (2hra)
12
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
24
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
22

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
04- II.třída A
26.5.2018 NT 10.6.2018, TK Stochov - TO SK Mělník B
4
2.
04- II.třída A
9.6.2018 NT 17.6.2018, LTC Rakovník - TK Stochov
4
3.
04- II.třída A
5.5.2018 NT 20.5.2018, TK Stochov - Lokomotiva Beroun B
3
4.
04- II.třída A
19.5.2018 NT 27.5.2018, TK Bohutín, z.s. - TK Stochov
0
5.
04- II.třída A
28.4.2018 NT 6.5.2018, LTC Rudná B - TK Stochov
0
6.
04- II.třída A
16.6.2018 NT 24.6.2018, TK Stochov - LTC Beroun
1
7.
04- II.třída A
23.6.2018 NT 30.6.2018, TK Stochov - Sokol Buštěhrad
0
 Družstva celkem (4hra)
12
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
24
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
22

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017, Tenis Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/4

0
2
08.12.2017, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/-

15
3
16.12.2017, Tenis Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/4

0
4
27.12.2017

Tenis Tábor (B - 500), K: 8/-

0
5
05.01.2018

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 5/5

15
6
19.01.2018

TC ESO Praha z.s. (C - 400), K: 4/4

20
7
27.01.2018, Tenis Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/4

15
8
02.02.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 4/4

10
9
10.03.2018, TJ Radlice

TJ Radlice (C - 400), K: 4/4

10
10
17.03.2018, TK Jirkov

TK Jirkov (C - 450), K: 4/4

10
11
30.03.2018

Tenis Cibulka (B - 500), K: 8/8

0
12
14.04.2018, Okresní přebor Kladno + Rakovník

TK Tenisek Buštěhrad (P - 200), K: 4/4

15
13
12.05.2018, Oblastní přebor

středočeský (P - 200), K: 8/8

0
14
29.06.2018, Wilson Cup

Beskydský tenisový klub (B - 300), K: 8/8

30
15
05.07.2018, STRATOS AUTO CUP

TENIS-CENTRUM DTJ HK (B - 300), K: 8/8

0
16
28.07.2018

TK Tenisek Buštěhrad (C - 200), K: 4/4

15
17
01.08.2018, Tenis Cibulka Open 2018

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/-

0
18
04.08.2018

TK Lány (C - 200), K: 4/4

30
19
25.08.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

0
20
31.08.2018, Crocodille Cup

Slavoj Žiželice (B - 300), K: 8/8

0
21
08.09.2018, 60.ročník dorosteneckého turnaje

SK Tenis Duchcov (B - 300), K: 8/8

0
22
15.09.2018, SK Tenis Tour

SK Tenis Kladno (C - 200), K: 4/4

20
23
03.08.2018, A4

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (A - 400), K: 12/-

0
 Jednotlivci celkem
205/23

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017, Tenis Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/4

7
2
08.12.2017, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/-

-
3
16.12.2017, Tenis Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/4

0
4
27.12.2017

Tenis Tábor (B - 500), K: 8/-

-
5
05.01.2018

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 5/5

15
6
19.01.2018

TC ESO Praha z.s. (C - 400), K: 4/4

10
7
27.01.2018, Tenis Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/4

10
8
02.02.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 4/4

0
9
10.03.2018, TJ Radlice

TJ Radlice (C - 400), K: 4/4

7
10
17.03.2018, TK Jirkov

TK Jirkov (C - 450), K: 4/4

10
11
30.03.2018

Tenis Cibulka (B - 500), K: 8/8

0
12
14.04.2018, Okresní přebor Kladno + Rakovník

TK Tenisek Buštěhrad (P - 200), K: 4/4

15
13
12.05.2018, Oblastní přebor

středočeský (P - 200), K: 8/8

0
14
29.06.2018, Wilson Cup

Beskydský tenisový klub (B - 300), K: 8/8

0
15
05.07.2018, STRATOS AUTO CUP

TENIS-CENTRUM DTJ HK (B - 300), K: 8/8

16
16
28.07.2018

TK Tenisek Buštěhrad (C - 200), K: 4/4

15
17
01.08.2018, Tenis Cibulka Open 2018

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/-

-
18
04.08.2018

TK Lány (C - 200), K: 4/4

15
19
25.08.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

10
20
31.08.2018, Crocodille Cup

Slavoj Žiželice (B - 300), K: 8/8

0
21
08.09.2018, 60.ročník dorosteneckého turnaje

SK Tenis Duchcov (B - 300), K: 8/8

0
22
15.09.2018, SK Tenis Tour

SK Tenis Kladno (C - 200), K: 4/4

0
23
03.08.2018, A4

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (A - 400), K: 12/-

-
 Jednotlivci celkem
130/19

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
22 - I.třída A
24.6.2018 NT 1.7.2018, TK Březnice - LTC Slovan Kladno
3
2.
22 - I.třída A
10.6.2018 NT 16.6.2018, TO SK Mělník - LTC Slovan Kladno
0
3.
22 - I.třída A
6.5.2018 NT 19.5.2018, LTC Slovan Kladno - Sportclub Řevnice, z.s.
0
4.
22 - I.třída A
27.5.2018 NT 2.6.2018, LTC Slovan Kladno - F.H.TK Dobřichovice B
1
5.
22 - I.třída A
17.6.2018 NT 23.6.2018, LTC Slovan Kladno - LTC Rudná
1
6.
22 - I.třída A
20.5.2018 NT 26.5.2018, LTC Beroun, z.s. - LTC Slovan Kladno
0
7.
22 - I.třída A
29.4.2018 NT 5.5.2018, SK Tenis Kladno - LTC Slovan Kladno
1
 Družstva celkem (2hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
20
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
19

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
22 - I.třída A
24.6.2018 NT 1.7.2018, TK Březnice - LTC Slovan Kladno
4
2.
22 - I.třída A
10.6.2018 NT 16.6.2018, TO SK Mělník - LTC Slovan Kladno
0
3.
22 - I.třída A
6.5.2018 NT 19.5.2018, LTC Slovan Kladno - Sportclub Řevnice, z.s.
4
4.
22 - I.třída A
27.5.2018 NT 2.6.2018, LTC Slovan Kladno - F.H.TK Dobřichovice B
2
5.
22 - I.třída A
17.6.2018 NT 23.6.2018, LTC Slovan Kladno - LTC Rudná
1
6.
22 - I.třída A
20.5.2018 NT 26.5.2018, LTC Beroun, z.s. - LTC Slovan Kladno
0
7.
22 - I.třída A
29.4.2018 NT 5.5.2018, SK Tenis Kladno - LTC Slovan Kladno
3
 Družstva celkem (4hra)
14
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
20
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
19
20.5.2018 NT 26.5.2018, 22 - I.třída A
LTC Beroun, z.s. - LTC Slovan Kladno
team - Škachová Magdaléna scr.
získané body: 0 b.
team - Leipnerová scr.
získané body: 0 b.