Český tenisový svaz

Bicencová Anna

Datum narození:
16.02.2008
Platnost reg. do:
12.03.2021
Klub:
TK Lokomotiva Plzeň z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2020
TK Lokomotiva Plzeň z.s.
625 (4)
 
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
OŽA II.A
06.6.2020, SK SPORTCENTRUM Roudná (6) - Sokol Blovice (5)
1
2.
OŽA II.A
20.6.2020, TJ Dobřany (8) - SK SPORTCENTRUM Roudná (6)
1
3.
OŽA II.A
27.6.2020, SK SPORTCENTRUM Roudná (6) - LTC Sušice (1)
1
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
OŽA II.A
06.6.2020, SK SPORTCENTRUM Roudná (6) - Sokol Blovice (5)
1
2.
OŽA II.A
20.6.2020, TJ Dobřany (8) - SK SPORTCENTRUM Roudná (6)
2
3.
OŽA II.A
27.6.2020, SK SPORTCENTRUM Roudná (6) - LTC Sušice (1)
1
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
14.12.2019

SPORT EDEN Beroun (C - 500), K: 4/-

0
2
21.12.2019

Tenis Tábor (C - 500), K: 4/-

10
3
28.12.2019, O pohár města Rakovníka

SK TALENT 13 - spolek (C - 400), K: 4/4

7
4
04.01.2020

Tenis Tábor (C - 500), K: 4/-

15
5
17.01.2020, Vitality CUP

TC VITALITY Březnice (C - 500), K: 4/4

0
6
25.01.2020, Tenis Cibulka Cup 2020

Tenis Cibulka (C - 500), K: 4/4

0
7
08.02.2020

TK Horní Měcholupy (C - 500), K: 4/-

0
8
15.02.2020

Tenis Tábor (C - 500), K: 4/-

0
9
22.02.2020, Wilson Tempo Cup Open

Tempo Praha (C - 500), K: 4/-

10
10
07.03.2020

Tenis Tábor (C - 500), K: 4/4

15
11
30.05.2020, Oblastní přebor

západočeský (P), K: 8/8

0
12
13.06.2020, Energon Open

Tenis Dobříš (C - 300), K: 4/4

10
13
29.06.2020, Letní pohár 2020

TK Lokomotiva Plzeň z.s. (C - 300), K: 4/4

7
14
06.07.2020

TK Březnice (C - 200), K: 4/4

7
15
11.07.2020, Dobřany Open

TJ Dobřany - Tělovýchovná jednota (C - 200), K: 4/4

10
16
25.07.2020, Klatovy Cup

LTK Klatovy (C - 300), K: 4/4

7
17
01.08.2020, O pohár předsedy

LTC Domažlice (C - 200), K: 4/4

15
18
10.08.2020, Klatovy Cup

LTK Klatovy (C - 300), K: 4/4

10
19
15.08.2020

Lokomotiva Zdice (C - 300), K: 4/-

0
20
18.08.2020

TK Slavia Plzeň (B - 400), K: 8/8

0
21
22.08.2020, Mladší žactvo C

TK Bohutín, z.s. (C - 200), K: 4/4

15
22
29.08.2020, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 300), K: 4/4

10
23
05.09.2020

TK Horní Měcholupy (C - 300), K: 4/-

10
24
12.09.2020, Klatovy Cup

LTK Klatovy (C - 300), K: 4/4

20
25
19.09.2020, Lob cup

LOB S.A. Bohnice, z.s. (C - 300), K: 4/4

7
 Jednotlivci celkem
185/25

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
14.12.2019

SPORT EDEN Beroun (C - 500), K: 4/-

-
2
21.12.2019

Tenis Tábor (C - 500), K: 4/-

-
3
28.12.2019, O pohár města Rakovníka

SK TALENT 13 - spolek (C - 400), K: 4/4

0
4
04.01.2020

Tenis Tábor (C - 500), K: 4/-

-
5
17.01.2020, Vitality CUP

TC VITALITY Březnice (C - 500), K: 4/4

7
6
25.01.2020, Tenis Cibulka Cup 2020

Tenis Cibulka (C - 500), K: 4/4

7
7
08.02.2020

TK Horní Měcholupy (C - 500), K: 4/-

-
8
15.02.2020

Tenis Tábor (C - 500), K: 4/-

-
9
22.02.2020, Wilson Tempo Cup Open

Tempo Praha (C - 500), K: 4/-

-
10
07.03.2020

Tenis Tábor (C - 500), K: 4/4

7
11
30.05.2020, Oblastní přebor

západočeský (P), K: 8/8

0
12
13.06.2020, Energon Open

Tenis Dobříš (C - 300), K: 4/4

0
13
29.06.2020, Letní pohár 2020

TK Lokomotiva Plzeň z.s. (C - 300), K: 4/4

7
14
06.07.2020

TK Březnice (C - 200), K: 4/4

5
15
11.07.2020, Dobřany Open

TJ Dobřany - Tělovýchovná jednota (C - 200), K: 4/4

10
16
25.07.2020, Klatovy Cup

LTK Klatovy (C - 300), K: 4/4

7
17
01.08.2020, O pohár předsedy

LTC Domažlice (C - 200), K: 4/4

10
18
10.08.2020, Klatovy Cup

LTK Klatovy (C - 300), K: 4/4

0
19
15.08.2020

Lokomotiva Zdice (C - 300), K: 4/-

-
20
18.08.2020

TK Slavia Plzeň (B - 400), K: 8/8

0
21
22.08.2020, Mladší žactvo C

TK Bohutín, z.s. (C - 200), K: 4/4

15
22
29.08.2020, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 300), K: 4/4

0
23
05.09.2020

TK Horní Měcholupy (C - 300), K: 4/-

-
24
12.09.2020, Klatovy Cup

LTK Klatovy (C - 300), K: 4/4

0
25
19.09.2020, Lob cup

LOB S.A. Bohnice, z.s. (C - 300), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
75/17
15.02.2020

Tenis Tábor (C - 500), K: 4/-

32>16 Holubová Eliška- Bicencová Anna2:6, 6:3, 1:0 (6)
získané body: 0 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
OŽM III.A
07.6.2020, TK Lokomotiva Plzeň C (6) - Prazdroj Plzeň (5)
0
2.
OŽM III.A
21.6.2020, TK Lokomotiva Plzeň B (8) - TK Lokomotiva Plzeň C (6)
0
3.
OŽM III.A
28.6.2020, Čechie Dalovice (3) - TK Lokomotiva Plzeň C (6)
6
 Družstva celkem (2hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
11
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
11

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
OŽM III.A
07.6.2020, TK Lokomotiva Plzeň C (6) - Prazdroj Plzeň (5)
1
2.
OŽM III.A
21.6.2020, TK Lokomotiva Plzeň B (8) - TK Lokomotiva Plzeň C (6)
0
3.
OŽM III.A
28.6.2020, Čechie Dalovice (3) - TK Lokomotiva Plzeň C (6)
4
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
11
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
11