Český tenisový svaz
Název:
Letní pohár 2020
Datum:
01.-04.07.
Pořadatel:
TK Lokomotiva Plzeň z.s. (B - 400)
Kódové číslo:
616019
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
Út do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Mgr. Koskuba Jakub
Jablonského 37
32600 Plzeň
Tel. (1):
776 097 386
E-mail:
koskuba@gmail.com
Internet:
www.tenis.tjloko-plzen.cz

Poznámka pořadatele:

POZOR změna prováděcího předpisu 2020/3 – Dočasné úpravy sportovně technických předpisů tenisu – léto 2020

při turnaji se NEBUDE uplatňovat pravidlo "NO LET" (teč u podání)

Prezentace pouze formou sms na čísle 776097386
Od 12:00 - 18:00
Poté proběhne veřejné losování v klubovně TK Lokomotiva
Hrací plán a pořadí zápasů bude vyvěseno na IS cztenis.cz po 19:00
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Šalková Natálie 21.06.2006 TK Neridé
28
30
 
 
17.06.2020 13:01:57
2.
Pancová Julie 31.03.2007 TK Slavia Plzeň
60
25
39
 
15.06.2020 05:49:10
3.
Malá Natálie 13.02.2006 TK Neridé
61
25
 
 
15.04.2020 14:25:13
4.
Belšánová Eva 18.09.2006 TK Neridé
66
20
 
 
19.06.2020 18:40:25
5.
Oktiabreva Anastasiia 06.02.2006 SK HAMR, z.s.
71
20
 
 
23.06.2020 11:56:17
6.
Soukupová Lucie 26.02.2007 TK Písek
78
20
38
 
19.06.2020 09:03:09
7.
Zikmundová Valérie 11.10.2006 TJ Solidarita Praha 10
83
20
 
 
21.05.2020 20:24:52
8.
Katzerová Ellen 27.03.2007 TK TOLA
88
20
26
 
14.06.2020 15:18:16
9.
Šárová Lucie 23.04.2006 WILSON Tenis Centrum
90
15
 
 
30.05.2020 17:17:15
10.
Zítková Karolína 23.10.2006 LTC Modřany 2005
97
15
 
 
08.06.2020 09:46:56
11.
Nováková Erika 11.01.2007 TK Sparta Praha
108
15
143
 
08.05.2020 00:35:24
12.
Janíčkovičová Nikol 06.07.2007 SK HAMR, z.s.
109
15
15
 
05.05.2020 19:18:26
13.
Dolejší Eliška 22.03.2006 TK Olymp Praha
115
15
 
 
15.05.2020 00:17:12
14.
Koubová Karolína 01.01.2006 TK Sokol Horní Počernice,p.s.
118
15
 
 
07.06.2020 06:29:06
15.
Pechová Marina 16.08.2006 TK Slavia Plzeň
120
15
 
 
12.05.2020 20:14:32
16.
Zikmundová Aneta 16.06.2007 SK HAMR, z.s.
126
12
47
 
15.05.2020 20:24:11
17.
Venclová Nela 06.02.2006 TJ Sokol Vysočany
131
12
 
 
12.04.2020 12:11:37
18.
Bláhová Ema 04.11.2007 TC VŠ Praha
154
12
65
 
20.05.2020 17:17:18
19.
Fajmonová Sarah Melany 09.03.2007 TK Neridé
157
12
49
 
11.04.2020 21:31:20
20.
Klemšová Simona 13.02.2007 TK Bohutín, z.s.
161
12
35
 
08.05.2020 12:52:57
21.
Poláková Veronika 02.03.2007 Sportclub Řevnice, z.s.
191
9
145
 
24.05.2020 22:42:42
22.
Šůsová Tereza 07.01.2006 TK Škoda Plzeň z.s.
195
9
 
 
10.06.2020 12:15:21
23.
Sokolova Vera 24.10.2007 TK Olymp Praha
214
9
92
 
30.05.2020 14:57:16
24.
Chrtová Sarah 09.11.2007 TJ TK MANE Hluboká n.V.
223
9
155
 
31.05.2020 16:23:05
25.
Badová Dominika 26.05.2007 TK Neridé
249
9
129
 
12.05.2020 19:12:20
26.
Nguyenová Michaela 25.08.2006 TK Pelhřimov
252
9
 
 
07.04.2020 12:47:48
27.
Wagnerová Patricie 13.03.2007 TK Prachatice z.s.
288
6
183
 
28.06.2020 10:10:34
28.
Kopecká Adéla 06.06.2006 Slavoj Stod
302
6
 
 
01.04.2020 07:13:30
29.
Veselá Michaela 14.07.2007 TK Lokomotiva Plzeň z.s.
310
6
192
 
31.05.2020 21:21:27
30.
Lencová Tereza 01.11.2007 Tempo Praha
338
6
144
 
02.04.2020 12:39:48
31.
Hladká Elen 15.10.2007 TENIS Klánovice
355
6
62
 
06.04.2020 11:08:36
32.
Švíglerová Pavla 29.07.2008 LTC Modřany 2005
524
4
109
 
19.06.2020 15:38:34
33.
Nováková Laura 24.10.2008 TK Slavia Plzeň
638
3
79
 
19.06.2020 09:23:26
34.
nováková julie 10.12.2006 TK Vodní stavby Plzeň
645
3
 
 
14.06.2020 14:45:55
35.
Lepková Simona 31.12.2007 TK Škoda Plzeň z.s.
693
3
245
 
19.06.2020 20:54:38
36.
Hrabalová Adéla 19.08.2007 TK Škoda Plzeň z.s.
796
3
400
 
19.06.2020 20:52:38
37.
Tofi Vanessa 14.01.2008 TCG Karlovy Vary
845
1
226
 
06.05.2020 22:37:30
38.
Bezděková Nicol 13.04.2008 TK Lokomotiva Plzeň z.s.
845
1
313
 
23.06.2020 18:19:13
39.
Přikrylová Kateřina 28.08.2010 I.ČLTK Praha
845
1
 
 
26.06.2020 15:00:08
40.
Havlovicová Kateřina 07.06.2008 TK Škoda Plzeň z.s.
845
1
429
 
29.06.2020 13:44:38
41.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
42.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
43.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Těšínská Klárka 10.10.2008 Tenis klub Nýrsko
845
1
241
odhlášeno hráčem
31.05.2020 21:14:38
2.
Růžičková Tereza 23.01.2008 TK Vyškov
319
6
64
odhlášeno hráčem
03.06.2020 19:38:25
3.
Svobodová Vanessa 27.07.2009 LTC Modřany 2005
796
3
90
odhlášeno hráčem
06.06.2020 00:51:25
4.
Svítilová Adéla 21.09.2007 HTK Třebíč
136
12
168
odhlášeno hráčem
06.06.2020 19:39:59
5.
Tikalová Žaneta 01.10.2007 SK Aritma Praha
205
9
111
odhlášeno hráčem
06.06.2020 21:05:28
6.
Donald Natalie 27.08.2008 TK Sparta Praha
562
4
37
odhlášeno hráčem
09.06.2020 08:15:45
7.
Gieblová Lucie 10.05.2006 TK Kadaň
170
12
 
odhlášeno hráčem
14.06.2020 11:54:25
8.
Vachková Valentina 22.03.2007 LTC Mladá Boleslav z.s.
94
15
16
odhlášeno hráčem
15.06.2020 16:09:50
9.
Pricová Ella 20.10.2007 LTC Panorama Teplice
231
9
153
odhlášeno hráčem
16.06.2020 17:49:25
10.
Melicharová Kateřina 18.03.2008 TK Sparta Praha
316
6
34
odhlášeno hráčem
18.06.2020 07:21:25
11.
Farajpourová Aileen 16.07.2008 I.ČLTK Praha
736
3
51
odhlášeno hráčem
18.06.2020 14:23:29
12.
Mošková Natálie 31.08.2008 LTK TEPLICE o.s.
326
6
58
odhlášeno hráčem
19.06.2020 04:49:24
13.
Sokolová Elen 17.01.2009 LTK TEPLICE o.s.
796
3
233
odhlášeno hráčem
19.06.2020 11:30:33
14.
Urbanova Berenika 11.03.2007 SK HAMR, z.s.
244
9
66
odhlášeno hráčem
22.06.2020 09:27:20
15.
Mrázková Amálie 11.12.2007 Dioss Nýřany
538
4
546
odhlášeno hráčem
22.06.2020 09:32:50
16.
Drukerova Amelie Essie 27.06.2006 1. Vestecká sportovní o.s.
68
20
 
odhlášeno hráčem
22.06.2020 09:52:55
17.
Marešová Sofie 25.03.2009 TK Lokomotiva Plzeň z.s.
780
3
70
odhlášeno hráčem
23.06.2020 08:54:48
18.
Temenugov Isabella 15.05.2006 TC Brno.
43
25
 
odhlášeno hráčem
23.06.2020 17:06:55
19.
Horáčková Viktorie 03.08.2006 TK Olymp Praha
54
25
 
odhlášeno hráčem
23.06.2020 23:13:43
20.
Petrásová Valentýna 06.08.2007 Severočeská tenisová o.s.
147
12
41
odhlášeno hráčem
23.06.2020 23:21:27
21.
Hanzlíčková Nela 11.10.2006 TC VITALITY Březnice
161
12
 
odhlášeno hráčem
24.06.2020 09:36:41
22.
Michálková Adriena 25.01.2007 Severočeská tenisová o.s.
345
6
149
odhlášeno hráčem
24.06.2020 16:05:38
23.
Brožková Tereza 17.03.2007 Open Tennis Club
282
6
168
odhlášeno hráčem
25.06.2020 08:59:29
24.
Bohatová Kristýna 20.02.2007 Sokol TK Kaplice
236
9
146
odhlášeno hráčem
25.06.2020 11:05:43
25.
Herboltová Kateřina 23.07.2006 LTK Klatovy
462
4
 
odhlášeno hráčem
29.06.2020 06:29:05
26.
Jirousková Karoline 27.03.2008 SK HAMR, z.s.
338
6
60
odhlášeno pořadatelem
30.06.2020 14:50:00