Český tenisový svaz

Lencová Tereza

Datum narození:
01.11.2007
Platnost reg. do:
30.01.2020
Klub:
Tempo Praha
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2018
TJ Sokol Vejprnice
800 (4)
 
 
 
2019
Tempo Praha
203 (12)
 
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
33. 2.třída A
27.4.2019, TK Sokol Horní Počernice,p.s. - Tempo Praha A
1
2.
33. 2.třída A
4.5.2019, Tempo Praha A - Lob S.A. Bohnice, zs C
0
3.
33. 2.třída A
11.5.2019, TK Ruzyně Praha - Tempo Praha A
0
4.
33. 2.třída A
25.5.2019, Tempo Praha A - SK HAMR, z.s. C
1
5.
33. 2.třída A
8.6.2019, Tempo Praha A - SK OAZA Praha
1
6.
33. 2.třída A
15.6.2019, TJ Radlice B - Tempo Praha A
0
7.
33. 2.třída A
22.6.2019, Tempo Praha A - SK Meteor Praha B
0
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
15
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
33. 2.třída A
27.4.2019, TK Sokol Horní Počernice,p.s. - Tempo Praha A
0
2.
33. 2.třída A
4.5.2019, Tempo Praha A - Lob S.A. Bohnice, zs C
0
3.
33. 2.třída A
11.5.2019, TK Ruzyně Praha - Tempo Praha A
4
4.
33. 2.třída A
25.5.2019, Tempo Praha A - SK HAMR, z.s. C
1
5.
33. 2.třída A
8.6.2019, Tempo Praha A - SK OAZA Praha
1
6.
33. 2.třída A
15.6.2019, TJ Radlice B - Tempo Praha A
5
7.
33. 2.třída A
22.6.2019, Tempo Praha A - SK Meteor Praha B
1
 Družstva celkem (4hra)
12
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
15
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
45. 2.třída C
28.4.2019, TK Písnice A - Tempo Praha
9
2.
45. 2.třída C
5.5.2019, Tempo Praha - TJ Sokol Vysočany A
6
3.
45. 2.třída C
12.5.2019, Lob S.A. Bohnice, zs B - Tempo Praha
1
4.
45. 2.třída C
26.5.2019, Tempo Praha - TK Sokol Horní Počernice,p.s.
1
5.
45. 2.třída C
16.6.2019, TJ Radlice A - Tempo Praha
9
6.
45. 2.třída C
23.6.2019, Tempo Praha - TK Ruzyně Praha
6
 Družstva celkem (2hra)
32
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
40
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
38

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
45. 2.třída C
28.4.2019, TK Písnice A - Tempo Praha
6
2.
45. 2.třída C
5.5.2019, Tempo Praha - TJ Sokol Vysočany A
0
3.
45. 2.třída C
12.5.2019, Lob S.A. Bohnice, zs B - Tempo Praha
1
4.
45. 2.třída C
26.5.2019, Tempo Praha - TK Sokol Horní Počernice,p.s.
1
5.
45. 2.třída C
16.6.2019, TJ Radlice A - Tempo Praha
0
6.
45. 2.třída C
23.6.2019, Tempo Praha - TK Ruzyně Praha
0
 Družstva celkem (4hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
40
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
38