Český tenisový svaz

Lencová Tereza

Datum narození:
01.11.2007
Platnost reg. do:
30.01.2020
Klub:
Tempo Praha
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2018
TJ Sokol Vejprnice
800 (4)
 
 
 
2019
Tempo Praha
203 (12)
 
 
 

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
04.08.2018, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: -/4

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
04.08.2018, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: -/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
06.01.2018, Halový oblastní přebor

západočeský (P - 300), K: 8/-

0
2
13.01.2018, R.T.A - LOKO CUP

Lokomotiva Plzeň (C - 400), K: 4/-

10
3
19.01.2018, DTJ Jinonice CUP

DTJ Jinonice (C - 400), K: 4/4

15
4
02.02.2018

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 4/4

0
5
10.02.2018, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (C - 400), K: 4/4

15
6
17.02.2018, Tenis Centrum Lužiny

Tenis Centrum Lužiny (C - 400), K: 4/4

10
7
03.03.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 4/4

10
8
10.03.2018, TK Sokolov

TK Sokolov (C - 400), K: 4/-

15
9
17.03.2018, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (C - 400), K: 5/5

0
10
24.03.2018

Tenis Club Mokropsy (C - 400), K: 4/4

10
11
30.03.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 4/4

15
12
21.04.2018, Kvalifikace na Oblastní přebor

Praha (P - 200), K: 4/-

10
13
12.05.2018, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 10/-

0
14
27.06.2018, Letní pohár

Lokomotiva Plzeň (C - 200), K: 4/4

20
15
30.06.2018, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 4/4

15
16
07.07.2018, Slavia Open

TK Slavia Plzeň (C - 200), K: 4/4

7
17
14.07.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 200), K: 4/4

10
18
16.07.2018, Tenis Cibulka Open 2018

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

15
19
19.07.2018, O pohár města Berouna

Lokomotiva Beroun (C - 200), K: 4/4

10
20
21.07.2018, TK Nýrsko

Tenis klub Nýrsko (C - 200), K: 4/4

15
21
23.07.2018, Tenis Cibulka Open 2018

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/-

15
22
28.07.2018, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 4/4

10
23
04.08.2018, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 4/-

30
24
11.08.2018, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 4/4

10
25
15.08.2018, Praha Wilson Circuit 2018 - Solidarita Praha 10

TJ Solidarita Praha 10 (C - 200), K: 4/4

0
26
17.08.2018

LTC Modřany 2005 (C - 200), K: 4/4

10
27
23.08.2018, Tempo Cup Open

Tempo Praha (C - 200), K: 4/-

20
28
22.09.2018, Baník Cup 2018

Baník Praha (C - 200), K: 4/4

0
29
28.09.2018

TK Horní Měcholupy (C - 200), K: 4/4

10
 Jednotlivci celkem
307/29

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
06.01.2018, Halový oblastní přebor

západočeský (P - 300), K: 8/-

-
2
13.01.2018, R.T.A - LOKO CUP

Lokomotiva Plzeň (C - 400), K: 4/-

-
3
19.01.2018, DTJ Jinonice CUP

DTJ Jinonice (C - 400), K: 4/4

7
4
02.02.2018

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 4/4

0
5
10.02.2018, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (C - 400), K: 4/4

0
6
17.02.2018, Tenis Centrum Lužiny

Tenis Centrum Lužiny (C - 400), K: 4/4

10
7
03.03.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 4/4

0
8
10.03.2018, TK Sokolov

TK Sokolov (C - 400), K: 4/-

-
9
17.03.2018, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (C - 400), K: 5/5

0
10
24.03.2018

Tenis Club Mokropsy (C - 400), K: 4/4

10
11
30.03.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 4/4

0
12
21.04.2018, Kvalifikace na Oblastní přebor

Praha (P - 200), K: 4/-

-
13
12.05.2018, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 10/-

-
14
27.06.2018, Letní pohár

Lokomotiva Plzeň (C - 200), K: 4/4

0
15
30.06.2018, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 4/4

10
16
07.07.2018, Slavia Open

TK Slavia Plzeň (C - 200), K: 4/4

0
17
14.07.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 200), K: 4/4

10
18
16.07.2018, Tenis Cibulka Open 2018

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

15
19
19.07.2018, O pohár města Berouna

Lokomotiva Beroun (C - 200), K: 4/4

0
20
21.07.2018, TK Nýrsko

Tenis klub Nýrsko (C - 200), K: 4/4

10
21
23.07.2018, Tenis Cibulka Open 2018

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/-

-
22
28.07.2018, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 4/4

0
23
04.08.2018, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 4/-

-
24
11.08.2018, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 4/4

10
25
15.08.2018, Praha Wilson Circuit 2018 - Solidarita Praha 10

TJ Solidarita Praha 10 (C - 200), K: 4/4

0
26
17.08.2018

LTC Modřany 2005 (C - 200), K: 4/4

15
27
23.08.2018, Tempo Cup Open

Tempo Praha (C - 200), K: 4/-

-
28
22.09.2018, Baník Cup 2018

Baník Praha (C - 200), K: 4/4

0
29
28.09.2018

TK Horní Měcholupy (C - 200), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
97/21

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
44. 2.třída B
29.4.2018, TJ Sokol Vysočany B - Tempo Praha A
0
2.
44. 2.třída B
6.5.2018, Tempo Praha A - TK Hovorčovice
6
3.
44. 2.třída B
20.5.2018, TK Písnice B - Tempo Praha A
1
4.
44. 2.třída B
27.5.2018, Tempo Praha A - SK OAZA Praha B
1
5.
44. 2.třída B
10.6.2018, Tempo Praha A - TK Horní Měcholupy
1
6.
44. 2.třída B
17.6.2018, TJ Spoje Praha B - Tempo Praha A
1
7.
44. 2.třída B
24.6.2018, Tempo Praha A - TCD Donovalská
1
 Družstva celkem (2hra)
11
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
19
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
17

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
44. 2.třída B
29.4.2018, TJ Sokol Vysočany B - Tempo Praha A
0
2.
44. 2.třída B
6.5.2018, Tempo Praha A - TK Hovorčovice
0
3.
44. 2.třída B
20.5.2018, TK Písnice B - Tempo Praha A
3
4.
44. 2.třída B
27.5.2018, Tempo Praha A - SK OAZA Praha B
1
5.
44. 2.třída B
10.6.2018, Tempo Praha A - TK Horní Měcholupy
0
6.
44. 2.třída B
17.6.2018, TJ Spoje Praha B - Tempo Praha A
0
7.
44. 2.třída B
24.6.2018, Tempo Praha A - TCD Donovalská
4
 Družstva celkem (4hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
19
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
17