Datum narození: | 10.10.2008 |
Platnost reg. do: | 01.11.2026 |
Klub: | TK Škoda Plzeň z.s. |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
2019 | Tenis klub Nýrsko | 350 (9) | |||
2020 | Tenis klub Nýrsko | 241 (12) | |||
2021 | Tenis klub Nýrsko | 175 (1) | 648 (3) |
||
2022-Z | TK Škoda Plzeň z.s. | 167 (9) |
458 (3) | ||
2022-L | TK Škoda Plzeň z.s. | 169 (9) |
537 (3) | ||
2023-Z | TK Škoda Plzeň z.s. | 141 (1) |
352 (4) | 459 (4) | |
2023-L | TK Škoda Plzeň z.s. | 158 (1) |
306 (6) | 245 (6) | |
2024-Z | TK Škoda Plzeň z.s. | 249 (6) | 167 (12) |
17.11.2023, Halový oblastní přeborzápadočeský (P - 500), K: 8/- | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Čákorová Jana | - | Těšínská Klárka | 6:0, 6:2 |
získané body: 0 b. |
17.11.2023, Halový oblastní přeborzápadočeský (P - 500), K: 8/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
02.12.2023, ONYX openTJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. (C - 800), K: 4/- | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Belšánová Eva | - | Těšínská Klárka | 6:1, 6:1 |
získané body: 0 b. |
02.12.2023, ONYX openTJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. (C - 800), K: 4/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
16.12.2023, TC Head tour1. Vestecká sportovní o.s. (B - 1200), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
64>32 | Oktiabreva Anastasiia | - | Těšínská Klárka | 6:1, 6:2 |
získané body: 0 b. |
16.12.2023, TC Head tour1. Vestecká sportovní o.s. (B - 1200), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Vachková, Hajná | - | Těšínská, Šramotová | 6:0, 6:0 |
získané body: 0 b. |
28.12.2023TK Sport Kolovraty (C - 700), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Svítilová Adéla | - | Těšínská Klárka | 6:0, 6:2 |
získané body: 0 b. |
28.12.2023TK Sport Kolovraty (C - 700), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Drukerová, Drukerova | - | Těšínská, Krejčíková | 6:0, 6:0 |
získané body: 0 b. |
06.01.2024, Žatec cup BTK Žatec (B - 900), K: 8/- | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Koubová Kateřina | - | Těšínská Klárka | 1:0, scr. |
získané body: 0 b. |
06.01.2024, Žatec cup BTK Žatec (B - 900), K: 8/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
20.01.2024TJ Sokol Vysočany (C - 800), K: 5/4 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Čermáková Aneta | - | Těšínská Klárka | 6:2, 6:4 |
získané body: 0 b. |
20.01.2024TJ Sokol Vysočany (C - 800), K: 5/4 | ||||
---|---|---|---|---|
4>2 | Jusková, Přádová | - | Dvořáková, Těšínská | 6:4, 6:4 |
získané body: 0 b. |
03.02.2024TJ Sokol Vysočany (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Slišková Lucie | - | Těšínská Klárka | 6:2, 5:7, 1:0 |
získané body: 0 b. |
03.02.2024TJ Sokol Vysočany (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Slišková, Přádová | - | Těšínská, Honzíková | 6:4, 6:2 |
získané body: 0 b. |