Český tenisový svaz
Název:
DOLINA OPEN
Datum:
06.-10.03.
Pořadatel:
TK Na Dolině o.s. (B - 600)
Místo konání:
Trojanovice
Kódové číslo:
606144
Dvorců + povrch:
2 decoturf
Míče:
Wilson US Open
Kvalifikace
Počet účastníků:
16
Prezentace v
Ne do 17:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Guráš Martin
Trojanovice 112
74401 Frenštát p/R
Tel. (1):
737 227 824
E-mail:
mguras@seznam.cz
Internet:
www.tenis-nadoline.cz

Poznámka pořadatele:

Kvalifikace v pátek 6.3.2020, počet účastníků 16, postupující do hlavní soutěže 4. Prezentace kvalifikace ve čtvrtek 5.3.2020 do 17:00 hod. (startovné do kvalifikace 500 Kč).
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Temenugov Isabella 15.05.2006 TC Brno.
43
25
 
 
06.01.2020 15:39:09
2.
Dvořáčková Emma 18.03.2006 ŽLTC Brno
45
25
 
 
13.02.2020 18:03:09
3.
Malá Natálie 13.02.2006 TK Neridé
61
25
 
 
30.12.2019 18:32:42
4.
Ticháčková Eliška 14.12.2006 TK Milo Olomouc
62
25
 
 
30.12.2019 20:16:21
5.
Huťková Valerie 31.01.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
64
20
10
 
01.11.2019 09:27:42
6.
Navrátilová Liliana 25.05.2006 TK Na Dolině o.s.
74
20
 
 
25.01.2020 10:49:52
7.
Zourková Lucie 01.04.2007 TK AGROFERT Prostějov
96
15
28
 
09.02.2020 11:48:12
8.
Zezhulčíková Tereza 26.06.2006 TK DEZA Valašské Meziříčí
101
15
 
 
12.11.2019 13:45:59
9.
Žingorová Adéla 01.06.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
102
15
22
 
24.02.2020 15:17:10
10.
Nováková Erika 11.01.2007 TK Sparta Praha
108
15
143
 
24.02.2020 12:30:17
11.
Kostka Natalia 08.10.2007 SK Vitality Slezsko o.s.
109
15
625
 
24.01.2020 11:46:48
12.
Valdmannová Vendula 10.12.2007 Tennis Hill Havířov o.s.
112
15
201
 
19.02.2020 21:01:43
13.
Trunečková Ema 07.08.2006 CLTC Olomouc,z.s.
113
15
 
 
05.11.2019 16:15:03
14.
Krutilová Tereza 21.09.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
123
12
 
 
17.02.2020 13:45:13
15.
Holubová Aneta 05.07.2007 TC Bajda Kroměříž
128
12
29
 
19.12.2019 10:12:45
16.
Chytilová Agatha 04.06.2007 TK AGROFERT Prostějov
134
12
56
 
29.12.2019 21:36:48
17.
Sikorová Sára 25.06.2006 Sokol Zábřeh
142
12
 
 
19.02.2020 18:33:57
18.
Junová Aneta 11.09.2006 Tenis Cibulka
155
12
 
 
08.11.2019 04:06:24
19.
Fajmonová Sarah Melany 09.03.2007 TK Neridé
157
12
49
 
03.11.2019 07:19:45
20.
Raušová Nikola 27.01.2006 ŽLTC Brno
164
12
 
 
04.11.2019 20:42:22
21.
Veselá Barbora 11.07.2008 TK AGROFERT Prostějov
208
9
12
 
01.11.2019 12:28:09
22.
Piteráková Natálie 27.08.2007 TK DEZA Valašské Meziříčí
218
9
20
 
04.11.2019 20:28:59
23.
Ondrášková Karolína 28.10.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s.
255
9
25
 
04.11.2019 20:30:29
24.
Svobodová Jana 01.08.2008 I.ČLTK Praha
270
6
24
 
08.12.2019 16:41:32
25.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
26.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
27.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
28.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
29.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
30.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
31.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
32.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Macurová Hana 30.06.2007 Slavoj Český Těšín
165
12
54
 
19.02.2020 09:46:21
2.
Svobodová Michaela 30.04.2007 SK LAMA o.s.
166
12
599
 
19.02.2020 20:54:35
3.
Jurdová Beata 29.01.2006 TJ Jiskra Strážnice
170
12
 
 
08.12.2019 16:29:45
4.
Šindelková Nela 11.02.2007 ŽLTC Brno
172
12
89
 
01.11.2019 00:50:41
5.
Harajda Ema 07.06.2007 TK Na Dolině o.s.
183
9
546
 
25.02.2020 11:49:27
6.
Polášková Nikol 12.02.2007 Tenisový klub Studénka z.s.
189
9
123
 
18.11.2019 20:05:22
7.
Tikalová Žaneta 01.10.2007 SK Aritma Praha
205
9
111
 
01.11.2019 09:22:04
8.
Gregůrková Nicol 31.07.2006 TENIS SLOVÁCKO z.s.
209
9
 
 
03.11.2019 13:53:41
9.
Dopplerová Barbora 08.02.2007 TC Ostrava Nová Ves
234
9
336
 
19.02.2020 12:07:43
10.
Kárychová Viktorie 05.04.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK
246
9
78
 
14.02.2020 11:15:34
11.
Taxová Victoria 10.08.2008 TK Na Dolině o.s.
349
6
46
 
01.11.2019 06:59:57
12.
Paštiková Julie 31.05.2008 TK AGROFERT Prostějov
845
1
32
 
22.12.2019 19:11:58
13.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
14.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
15.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
16.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Felux Charlotte 05.10.2007 TK DEZA Valašské Meziříčí
284
6
87
 
01.11.2019 10:18:11
2.
Stryková Justyna Anna 05.02.2008 TC Brno.
329
6
136
 
14.02.2020 21:11:54
3.
Špitová Michaela 08.04.2007 CLTC Olomouc,z.s.
351
6
176
 
04.11.2019 20:14:14
4.
Hladká Elen 15.10.2007 TENIS Klánovice
355
6
62
 
06.11.2019 22:20:00
5.
Rysová Amálie 17.05.2007 SK JC Sport Opava
419
4
684
 
25.01.2020 16:32:40
6.
Zichlarzová Vanesa 06.06.2007 Tennis Hill Havířov o.s.
422
4
224
 
02.11.2019 12:36:40
7.
Ludvová Anna 16.05.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s.
458
4
53
 
01.11.2019 10:28:49
8.
Špitová Monika 08.04.2009 CLTC Olomouc,z.s.
569
4
330
 
04.11.2019 20:38:00
9.
Žáčková Nikol 02.04.2007 TK Milo Olomouc
619
3
182
 
04.11.2019 19:59:00
10.
Peterková Adina 29.02.2008 TK Sparta Praha
693
3
120
 
29.12.2019 16:59:51
11.
Cháňová Laura 02.06.2008 SK Vitality Slezsko o.s.
736
3
92
 
01.11.2019 10:14:23

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Fukalová Kateřina 22.11.2006 Rožnovský tenisový klub
251
9
 
odhlášeno hráčem
26.12.2019 17:27:53
2.
Slováčková Klára 26.05.2006 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
65
20
 
odhlášeno hráčem
07.01.2020 16:06:14
3.
Gabrielová Aneta 28.09.2006 LTC Mladá Boleslav o.s.
102
15
 
odhlášeno hráčem
07.01.2020 22:34:10
4.
Chromcová Adéla 31.07.2006 TK TENNISPOINT FM
160
12
 
odhlášeno hráčem
14.01.2020 18:09:49
5.
Kostková Tereza 28.09.2007 TC Třinec
796
3
276
odhlášeno hráčem
08.02.2020 13:42:36
6.
Petrásová Valentýna 06.08.2007 Severočeská tenisová o.s.
147
12
41
odhlášeno hráčem
09.02.2020 21:48:13
7.
Marušáková Agáta 04.09.2007 TK Zlín
619
3
255
odhlášeno hráčem
14.02.2020 11:18:16
8.
Eliášová Veronika 03.11.2008 TK SC OSTRAVA
449
4
85
odhlášeno hráčem
14.02.2020 16:42:19
9.
Peroutková Eliška 20.05.2009 TK Na Dolině o.s.
845
1
435
odhlášeno hráčem
15.02.2020 12:01:36
10.
Růžičková Tereza 23.01.2008 TK Vyškov
319
6
64
odhlášeno hráčem
15.02.2020 18:40:42
11.
Pfeifferová Kamila 25.02.2006 TK EZE Olomouc z.s.
100
15
 
odhlášeno hráčem
15.02.2020 19:48:24
12.
Kopecká Adéla 06.06.2006 Slavoj Stod
302
6
 
odhlášeno hráčem
16.02.2020 08:08:06
13.
Jiráková Julie 09.04.2008 I.ČLTK Praha
272
6
23
odhlášeno hráčem
16.02.2020 21:54:31
14.
Sokolova Vera 24.10.2007 TK Olymp Praha
214
9
92
odhlášeno hráčem
18.02.2020 11:32:16
15.
Boudová Valerie 15.09.2008 ŽLTC Brno
314
6
74
odhlášeno hráčem
20.02.2020 10:50:33
16.
Machačová Zuzana 20.10.2007 ITS Tennis Club, z.s.
538
4
376
odhlášeno hráčem
22.02.2020 19:31:27
17.
Miketová Amálie 06.09.2007 TK BULY ARÉNA Kravaře, z.s.
845
1
504
odhlášeno hráčem
22.02.2020 20:10:45
18.
Poláková Veronika 02.03.2007 Sportclub Řevnice, z.s.
191
9
145
odhlášeno hráčem
23.02.2020 20:31:34
19.
Janošková Amálie 04.04.2007 TK DEZA Valašské Meziříčí
228
9
417
odhlášeno hráčem
25.02.2020 16:44:22
20.
Brožová Amélie 04.07.2006 BLTC Brno
76
20
 
odhlášeno hráčem
27.02.2020 11:00:18