Český tenisový svaz

Pfeifferová Kamila

Datum narození:
25.02.2006
Platnost reg. do:
05.11.2019
Klub:
TK Mohelnice, z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
TJ MEZ Mohelnice
250 (12)
 
 
 
2018
TK Mohelnice, z.s.
133 (15)
 
 
 
2019
TK Mohelnice, z.s.
116 (1)
178 (12)
 
 
2020
TK Mohelnice, z.s.
 
100 (15)
751 (3)
 

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
20.04.2019, Okresní přebor Šumperk, Jeseník

Sokol Zábřeh (P - 200), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
20.04.2019, Okresní přebor Šumperk, Jeseník

Sokol Zábřeh (P - 200), K: 4/4

10
 Jednotlivci celkem
10/1

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018

Sokol Zábřeh (C - 400), K: 6/-

0
2
08.12.2018, Sdružený okresní halový přebor Karviná

TK Havířov (P - 500), K: 4/4

15
3
15.12.2018, Jokra CUP

TK Radegast (C - 400), K: 4/4

15
4
22.12.2018, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 400), K: 5/5

15
5
27.12.2018, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 5/-

15
6
29.12.2018, STRATOS AUTO CUP

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 400), K: 4/4

15
7
05.01.2019

TK Choceň (C - 400), K: 4/4

30
8
19.01.2019, Prince Cup

Spartak Polička (C - 400), K: 4/4

30
9
25.01.2019, Halový oblastní přebor

severomoravský (P - 500), K: 8/-

0
10
02.02.2019

SK Raketa o.s. (C - 400), K: 4/-

0
11
16.02.2019, ITS CUP OPEN

ITS Tennis Club, z.s. (C - 400), K: 4/-

30
12
02.03.2019, LA CUP

TJ Jiskra Havlíčkův Brod (C - 400), K: 5/-

15
13
16.03.2019

TK Česká Třebová, z.s. (C - 400), K: 4/4

20
14
23.03.2019

TK Hlinsko (C - 400), K: 4/4

30
15
13.04.2019, Meziokresní přebor Šumperk-Jeseník

T.J. Sokol Šumperk (P - 200), K: 4/4

20
16
18.05.2019

TK Opava (C - 200), K: 4/-

20
17
29.06.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 200), K: 4/4

10
18
27.07.2019, TK Krnov

TK Krnov (C - 200), K: 4/4

30
19
17.08.2019

TK Hlinsko (C - 200), K: 4/-

30
20
20.08.2019, WILSON CUP

SK Tenis Tišnov (C - 200), K: 4/4

30
21
24.08.2019

TK Zlín (C - 200), K: 4/4

15
22
27.08.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 200), K: 4/4

15
23
31.08.2019, Mohelnice open

TK Mohelnice, z.s. (C - 200), K: 4/4

30
24
07.09.2019, Praha Wilson Circuit 2019 - TJ Solidarita Praha

TJ Solidarita Praha 10 (C - 200), K: 4/4

20
 Jednotlivci celkem
450/24

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018

Sokol Zábřeh (C - 400), K: 6/-

-
2
08.12.2018, Sdružený okresní halový přebor Karviná

TK Havířov (P - 500), K: 4/4

0
3
15.12.2018, Jokra CUP

TK Radegast (C - 400), K: 4/4

7
4
22.12.2018, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 400), K: 5/5

0
5
27.12.2018, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 5/-

-
6
29.12.2018, STRATOS AUTO CUP

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 400), K: 4/4

7
7
05.01.2019

TK Choceň (C - 400), K: 4/4

0
8
19.01.2019, Prince Cup

Spartak Polička (C - 400), K: 4/4

15
9
25.01.2019, Halový oblastní přebor

severomoravský (P - 500), K: 8/-

-
10
02.02.2019

SK Raketa o.s. (C - 400), K: 4/-

-
11
16.02.2019, ITS CUP OPEN

ITS Tennis Club, z.s. (C - 400), K: 4/-

-
12
02.03.2019, LA CUP

TJ Jiskra Havlíčkův Brod (C - 400), K: 5/-

-
13
16.03.2019

TK Česká Třebová, z.s. (C - 400), K: 4/4

15
14
23.03.2019

TK Hlinsko (C - 400), K: 4/4

15
15
13.04.2019, Meziokresní přebor Šumperk-Jeseník

T.J. Sokol Šumperk (P - 200), K: 4/4

0
16
18.05.2019

TK Opava (C - 200), K: 4/-

-
17
29.06.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 200), K: 4/4

15
18
27.07.2019, TK Krnov

TK Krnov (C - 200), K: 4/4

15
19
17.08.2019

TK Hlinsko (C - 200), K: 4/-

-
20
20.08.2019, WILSON CUP

SK Tenis Tišnov (C - 200), K: 4/4

7
21
24.08.2019

TK Zlín (C - 200), K: 4/4

15
22
27.08.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 200), K: 4/4

15
23
31.08.2019, Mohelnice open

TK Mohelnice, z.s. (C - 200), K: 4/4

0
24
07.09.2019, Praha Wilson Circuit 2019 - TJ Solidarita Praha

TJ Solidarita Praha 10 (C - 200), K: 4/4

15
 Jednotlivci celkem
141/16

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní přebor skupina B
27.04.2019, TK Mohelnice - TK Milo Olomouc B
4
2.
Oblastní přebor skupina B
01.05.2019, TO TJ Nový Jičín - TK Mohelnice
6
3.
Oblastní přebor skupina B
04.05.2019, TK Na Dolině Trojanovice B - TK Mohelnice
0
4.
Oblastní přebor skupina B
11.05.2019, TK Mohelnice - TJ TO Sokol Stará Bělá A
0
5.
Oblastní přebor skupina B
25.05.2019, Rožnovský tenisový klub - TK Mohelnice
6
6.
Oblastní přebor skupina B
08.06.2019, TK Mohelnice - TK DEZA Valašské Meziříčí B
0
7.
Oblastní přebor skupina B
15.06.2019, Tenis Vsetín A - TK Mohelnice
0
 Družstva celkem (2hra)
16
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
27
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
27

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní přebor skupina B
27.04.2019, TK Mohelnice - TK Milo Olomouc B
3
2.
Oblastní přebor skupina B
01.05.2019, TO TJ Nový Jičín - TK Mohelnice
0
3.
Oblastní přebor skupina B
04.05.2019, TK Na Dolině Trojanovice B - TK Mohelnice
8
4.
Oblastní přebor skupina B
11.05.2019, TK Mohelnice - TJ TO Sokol Stará Bělá A
0
5.
Oblastní přebor skupina B
25.05.2019, Rožnovský tenisový klub - TK Mohelnice
0
6.
Oblastní přebor skupina B
08.06.2019, TK Mohelnice - TK DEZA Valašské Meziříčí B
0
7.
Oblastní přebor skupina B
15.06.2019, Tenis Vsetín A - TK Mohelnice
0
 Družstva celkem (4hra)
11
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
27
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
27