Český tenisový svaz

Sikorová Sára

Datum narození:
25.06.2006
Platnost reg. do:
23.11.2018
Klub:
TJ TK Šumperk
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
TJ TK Šumperk
511 (6)
 
 
 
2018
TJ TK Šumperk
234 (12)
 
 
 

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
21.04.2018, Okresní přebor Šumperk, Jeseník

Sokol Zábřeh (P - 200), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
21.04.2018, Okresní přebor Šumperk, Jeseník

Sokol Zábřeh (P - 200), K: 4/4

10
 Jednotlivci celkem
10/1

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
09.12.2017, Sdružený okresní přebor KA, OV, FM, NJ, OP, BR, JE, SU, OL, PR, VS,

TK Havířov (P - 500), K: 4/4

7
2
28.12.2017, VITÁLNÍ TURNAJ C

SK Vitality Slezsko o.s. (C - 400), K: 4/-

7
3
06.01.2018, JC SPORT CUP WINTER 2018

SK JC Sport Opava (C - 400), K: 4/4

0
4
20.01.2018, TK Milo Olomouc

TK Milo Olomouc (C - 400), K: 4/4

0
5
27.01.2018, Halový oblastní přebor

severomoravský (P - 500), K: 8/-

0
6
17.03.2018

Tennis Hill Havířov o.s. (C - 400), K: 4/4

20
7
14.04.2018, Okresní přebor Šumperk, Jeseník

T.J. Sokol Šumperk (P - 200), K: 4/4

15
8
12.05.2018, TK Mohelnice

TK Mohelnice, z.s. (C - 200), K: 4/4

15
9
02.06.2018, Oblastní přebor

severomoravský (P - 300), K: 8/-

0
10
29.06.2018, TC Chrudim B1 Cup - U14

TC Chrudim z.s. (B - 300), K: 8/8

0
11
07.07.2018, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 200), K: 4/4

0
12
14.07.2018, LAMA Cup 2018

SK LAMA o.s. (B - 300), K: 8/8

0
13
21.07.2018, Precheza Cup

TK PRECHEZA Přerov o.s. (C - 200), K: 4/4

7
14
02.08.2018, O Pohár Starosty Sokola Šumperk

T.J. Sokol Šumperk (B - 300), K: 8/8

0
15
11.08.2018, ITS Olomouc

ITS Tennis Club, z.s. (C - 200), K: 4/4

10
16
14.08.2018, Sokolský pohár

T.J. Sokol Šumperk (C - 200), K: 4/4

0
17
18.08.2018, Precheza Cup

TK PRECHEZA Přerov o.s. (C - 200), K: 4/4

15
18
25.08.2018

TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. (C - 200), K: 4/4

10
19
01.09.2018

Sokol Zábřeh (C - 200), K: 4/4

15
20
08.09.2018, Uničovský tenisák

TK Gymnázium Uničov (C - 200), K: 4/4

15
21
15.09.2018, TK Mohelnice

TK Mohelnice, z.s. (C - 200), K: 4/4

10
22
21.09.2018, JC SPORT CUP 2018

SK JC Sport Opava (B - 300), K: 8/8

0
 Jednotlivci celkem
146/22

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
09.12.2017, Sdružený okresní přebor KA, OV, FM, NJ, OP, BR, JE, SU, OL, PR, VS,

TK Havířov (P - 500), K: 4/4

5
2
28.12.2017, VITÁLNÍ TURNAJ C

SK Vitality Slezsko o.s. (C - 400), K: 4/-

-
3
06.01.2018, JC SPORT CUP WINTER 2018

SK JC Sport Opava (C - 400), K: 4/4

0
4
20.01.2018, TK Milo Olomouc

TK Milo Olomouc (C - 400), K: 4/4

7
5
27.01.2018, Halový oblastní přebor

severomoravský (P - 500), K: 8/-

-
6
17.03.2018

Tennis Hill Havířov o.s. (C - 400), K: 4/4

0
7
14.04.2018, Okresní přebor Šumperk, Jeseník

T.J. Sokol Šumperk (P - 200), K: 4/4

10
8
12.05.2018, TK Mohelnice

TK Mohelnice, z.s. (C - 200), K: 4/4

0
9
02.06.2018, Oblastní přebor

severomoravský (P - 300), K: 8/-

-
10
29.06.2018, TC Chrudim B1 Cup - U14

TC Chrudim z.s. (B - 300), K: 8/8

0
11
07.07.2018, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 200), K: 4/4

0
12
14.07.2018, LAMA Cup 2018

SK LAMA o.s. (B - 300), K: 8/8

0
13
21.07.2018, Precheza Cup

TK PRECHEZA Přerov o.s. (C - 200), K: 4/4

7
14
02.08.2018, O Pohár Starosty Sokola Šumperk

T.J. Sokol Šumperk (B - 300), K: 8/8

16
15
11.08.2018, ITS Olomouc

ITS Tennis Club, z.s. (C - 200), K: 4/4

7
16
14.08.2018, Sokolský pohár

T.J. Sokol Šumperk (C - 200), K: 4/4

7
17
18.08.2018, Precheza Cup

TK PRECHEZA Přerov o.s. (C - 200), K: 4/4

10
18
25.08.2018

TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. (C - 200), K: 4/4

0
19
01.09.2018

Sokol Zábřeh (C - 200), K: 4/4

15
20
08.09.2018, Uničovský tenisák

TK Gymnázium Uničov (C - 200), K: 4/4

10
21
15.09.2018, TK Mohelnice

TK Mohelnice, z.s. (C - 200), K: 4/4

10
22
21.09.2018, JC SPORT CUP 2018

SK JC Sport Opava (B - 300), K: 8/8

0
 Jednotlivci celkem
104/19

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní soutěž I.třídy skupina C-starší žactvo
28.04.2018, Sokol Zábřeh - TK Mohelnice
0
2.
Oblastní soutěž I.třídy skupina C-starší žactvo
05.05.2018, TK Krnov - Sokol Zábřeh
1
3.
Oblastní soutěž I.třídy skupina C-starší žactvo
19.05.2018, Sokol Zábřeh - T.J. Sokol Šumperk
1
4.
Oblastní soutěž I.třídy skupina C-starší žactvo
16.06.2018, TK Bílovec - Sokol Zábřeh
1
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní soutěž I.třídy skupina C-starší žactvo
28.04.2018, Sokol Zábřeh - TK Mohelnice
0
2.
Oblastní soutěž I.třídy skupina C-starší žactvo
05.05.2018, TK Krnov - Sokol Zábřeh
1
3.
Oblastní soutěž I.třídy skupina C-starší žactvo
19.05.2018, Sokol Zábřeh - T.J. Sokol Šumperk
0
4.
Oblastní soutěž I.třídy skupina C-starší žactvo
16.06.2018, TK Bílovec - Sokol Zábřeh
1
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
03.02.2018

Sokol Zábřeh (C - 400), K: 4/4

30
2
10.02.2018, TK Milo Olomouc

TK Milo Olomouc (C - 400), K: 4/4

20
 Jednotlivci celkem
50/2

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
03.02.2018

Sokol Zábřeh (C - 400), K: 4/4

15
2
10.02.2018, TK Milo Olomouc

TK Milo Olomouc (C - 400), K: 4/4

15
 Jednotlivci celkem
30/2

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní soutěž 1.třída skupina D
06.05.2018, Sokol Zábřeh - Tenisový klub Šternberk, z.s.
4
2.
Oblastní soutěž 1.třída skupina D
08.05.2018, Sokol Zábřeh - SK Véska
6
3.
Oblastní soutěž 1.třída skupina D
27.05.2018, Sokol Zábřeh - SLOVAN HRANICE, z.s.
4
4.
Oblastní soutěž 1.třída skupina D
17.06.2018, Sokol Zábřeh - TK Krnov
1
 Družstva celkem (2hra)
15
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
27
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
27

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní soutěž 1.třída skupina D
06.05.2018, Sokol Zábřeh - Tenisový klub Šternberk, z.s.
4
2.
Oblastní soutěž 1.třída skupina D
08.05.2018, Sokol Zábřeh - SK Véska
4
3.
Oblastní soutěž 1.třída skupina D
27.05.2018, Sokol Zábřeh - SLOVAN HRANICE, z.s.
3
4.
Oblastní soutěž 1.třída skupina D
17.06.2018, Sokol Zábřeh - TK Krnov
1
 Družstva celkem (4hra)
12
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
27
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
27