Český tenisový svaz
Název:
Oblastní přebor
Datum:
13.-15.06.
Pořadatel:
severomoravský (P - 400)
Místo konání:
TK Tennispoint Fr.-Místek
Kódové číslo:
516970
Dvorců + povrch:
6 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
64
Prezentace v
do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Vykoukal Jiří
Na Drahách 196
739 25 Sviadnov
Tel. (1):
602718364
E-mail:
jiri.vykoukal@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

HARMONOGRAM PŘÍJEZDU HRÁČŮ K ÚVODNÍM UTKÁNÍM (uvedený čas je časem možného začátku utkání, prosím směřujte příjezd do areálu cca 15 minut dopředu i vzhledem k dopravní situaci, čekací doba od vyhlášení utkání je 5 minut)

07,45-Špaček, Onderka, Svozil, Hanák, Káňa, Jendřejek, Vaněk, Pekara, Formánek, Pešat, Doskočil, Nezval
09,15-Střílkovi S+M, Jüttner, Stejskal, Žampach, Šimeček, Franc, Petráš, Hrubý, Papavasiliu, Kovář, Jányš
10,45-Šafařík, Postupa, Martinovič, Václavík, Bartoš, Klimša, Čujan, Barusel, Klimas, Korec
12,00-Krupa, Vymazal, Kalousek Š,Tégl, Spáčil
13,30-Kalousek K, Michálek, Fiala, Harazim
14,45-Machovský, Drlík, Křistek, Kuch, Škvara, Bartoň, Kuřitka, Řehák, Foldyna, Šima
16,15-Knesl, Kratochvíl, Pelc A, Fedor, Pelc Š, Beneš, Moldrzyk, Lys, Robenek, Orság
17,30-Hrbáč, Horák, Kubiena, Grois, Pospíšil, Dvořák

UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK DO ČTYŘHRY (soutěž čtyřher bude zahájena v neděli 14/6 2020 od 09,45 podle rozlosování) : 18,00 hodin

ELEKTRONICKÁ PREZENCE-VÝHRADNĚ FORMOU SMS (jméno hráče a číslo turnaje - 516970 na číslo telefonu +420602718364) : PÁTEK 12.06.2020 od 10,00 do 17,00 hodin
LOSOVÁNÍ (z řádně SMS prezentovaných nebo osobně přítomných hráčů) : PÁTEK 12.06.2020 v 17,30 hodin V KLUBOVNĚ
ČASOVÝ HARMONOGRAM PŘÍJEZDŮ HRÁČŮ K UTKÁNÍM PRVNÍHO HRACÍHO DNE BUDE POŘADATELEM UVEŘEJNĚN V POZNÁMCE PŘÍSLUŠNÉHO TURNAJE (pořadatel nezveřejní jednotlivé zápasy) PÁTEK 12.06.2020 do 19,30 hodin NEBO V KRAJNÍM PŘÍPADĚ SDĚLEN NA VÁŠ DOTAZ TELEFONICKY

ÚVODNÍ UTKÁNÍ BUDOU ZAHÁJENA V SOBOTU 13.06.2020 v 08,00 hodin (rozehrávka od 07,45 hodin)
DALŠÍ ROZEHRÁVKY, MIMO 5 MINUTOVÝCH PŘED UTKÁNÍM NEBUDOU MOŽNÉ

PROGRAM TURNAJE :
- SOBOTA 13.06.2020 : DVOUHRA 69/16
- NEDĚLE 14.06.2020 : DVOUHRA 16/4, ČTYŘHRA XX/8
- PONDĚLÍ 15.06.2020 : DVOUHRA 4/1, ČTYŘHRA 8/2
- ÚTERÝ 16.06.2020 : ČTYŘHRA 2/1

ZPŮSOB HRY :
DVOUHRA - 2 VÍTĚZNÉ SETY ZE TŘÍ
ČTYŘHRA - 2 VÍTĚZNÉ SETY ZE TŘÍ, MÍSTO PŘÍPADNÉ TŘETÍ SADY SUPERTIEBREAK DO 10-i BODŮ, V KAŽDÉ HŘE ZA STAVU SHODA S UŽITÍM PRAVIDLA NO-AD (rozhodující míč ve hře)

UBYTOVÁNÍ :
HOTEL AFRIKA **** +420595534800, +420723607792 (2 osoby/2.400 Kč, 2 km)
HOTEL RICHTR **** +420555502222, +420734500005 (2 osoby/1.280-1.580 Kč, 3 km)
PENZION U MÁMY *** +420558630360, +420777240606 (2 osoby/snídaně/1.090-1.190 Kč, 3,5 km)
PENZION HRAD *** +420558633149, +420736648844 (2 osoby/1.250-1.850 Kč, 1 km)
PRESTIGE TENNIS PARK *** +420777280008, +420702028548 (2 osoby/1.050 Kč, 5 km)
PENZION POD KAŠNOU *** +420558628193, +420733715900 (2 osoby/1.300 Kč, 2 km)
HOTELOVÝ DŮM PASKOV ** +420558432491-2 (2 osoby/480-630 Kč, 2 km)
HOTELOVÁ UBYTOVNA MAZOCH ** +420558628929, +420602383427 (1 osoba/240 Kč, 0,3 km)

ADRESA DVORCŮ TK TENNISPOINT FM : HUTNÍ 36, FRÝDEK-MÍSTEK (vedle ředitelství ARCELORU MITTAL Frýdek-Místek)
PRO NAVIGACE : KŘIŽÍKOVA 1377
GPS : 49°41'35.990"N, 18°19'47.463"E

REZERVACE TRÉNINKŮ VE VLASTNÍ REŽII (do pátku 12.06.2020) : 724152064
ELEKTRONICKÁ PREZENCE-VÝHRADNĚ FORMOU SMS (jméno hráče a číslo turnaje - 516970 na číslo telefonu +420602718364) : PÁTEK 12.06.2020 od 10,00 do 17,00 hodin
LOSOVÁNÍ (z řádně SMS prezentovaných nebo osobně přítomných hráčů) : PÁTEK 12.06.2020 v 17,30 hodin V KLUBOVNĚ
ČASOVÝ HARMONOGRAM PŘÍJEZDŮ HRÁČŮ K UTKÁNÍM PRVNÍHO HRACÍHO DNE BUDE POŘADATELEM UVEŘEJNĚN V POZNÁMCE PŘÍSLUŠNÉHO TURNAJE (pořadatel nezveřejní jednotlivé zápasy) PÁTEK 12.06.2020 do 19,30 hodin NEBO V KRAJNÍM PŘÍPADĚ SDĚLEN NA VÁŠ DOTAZ TELEFONICKY

ÚVODNÍ UTKÁNÍ BUDOU ZAHÁJENA V SOBOTU 13.06.2020 v 08,00 hodin (rozehrávka od 07,45 hodin)
DALŠÍ ROZEHRÁVKY, MIMO 5 MINUTOVÝCH PŘED UTKÁNÍM NEBUDOU MOŽNÉ

PROGRAM TURNAJE :
- SOBOTA 13.06.2020 : DVOUHRA XX/32-16
- NEDĚLE 14.06.2020 : DVOUHRA 32-16/8-4, ČTYŘHRA XX/8
- PONDĚLÍ 15.06.2020 : DVOUHRA 8-4/2-1, ČTYŘHRA 8/2
- ÚTERÝ 16.06.2020 : DVOUHRA 2/1, ČTYŘHRA 2/1

ZPŮSOB HRY :
DVOUHRA - 2 VÍTĚZNÉ SETY ZE TŘÍ
ČTYŘHRA - 2 VÍTĚZNÉ SETY ZE TŘÍ, MÍSTO PŘÍPADNÉ TŘETÍ SADY SUPERTIEBREAK DO 10-i BODŮ, V KAŽDÉ HŘE ZA STAVU SHODA S UŽITÍM PRAVIDLA NO-AD (rozhodující míč ve hře)

UBYTOVÁNÍ :
HOTEL AFRIKA **** +420595534800, +420723607792 (2 osoby/2.400 Kč, 2 km)
HOTEL RICHTR **** +420555502222, +420734500005 (2 osoby/1.280-1.580 Kč, 3 km)
PENZION U MÁMY *** +420558630360, +420777240606 (2 osoby/snídaně/1.090-1.190 Kč, 3,5 km)
PENZION HRAD *** +420558633149, +420736648844 (2 osoby/1.250-1.850 Kč, 1 km)
PRESTIGE TENNIS PARK *** +420777280008, +420702028548 (2 osoby/1.050 Kč, 5 km)
PENZION POD KAŠNOU *** +420558628193, +420733715900 (2 osoby/1.300 Kč, 2 km)
HOTELOVÝ DŮM PASKOV ** +420558432491-2 (2 osoby/480-630 Kč, 2 km)
HOTELOVÁ UBYTOVNA MAZOCH ** +420558628929, +420602383427 (1 osoba/240 Kč, 0,3 km)

ADRESA DVORCŮ TK TENNISPOINT FM : HUTNÍ 36, FRÝDEK-MÍSTEK (vedle ředitelství ARCELORU MITTAL Frýdek-Místek)
PRO NAVIGACE : KŘIŽÍKOVA 1377
GPS : 49°41'35.990"N, 18°19'47.463"E

REZERVACE TRÉNINKŮ VE VLASTNÍ REŽII (do pátku 12.06.2020) : 724152064
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Klimas Jan 05.11.2006 TK TENNISPOINT FM
51
30
 
prezentován
03.05.2020 11:13:15
2.
Kratochvíl Tomáš 16.02.2006 ITS Tennis Club, z.s.
52
30
 
prezentován
05.05.2020 20:26:36
3.
Korec Zdeněk 06.02.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
58
30
 
prezentován
10.05.2020 10:47:15
4.
Knesl David 29.11.2006 TK TENNISPOINT FM
60
25
 
prezentován
03.05.2020 11:13:25
5.
Šimeček David 12.05.2006 TK Slavia Orlová
62
25
 
prezentován
12.05.2020 20:48:28
6.
Krupa Lukáš 04.11.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
78
25
 
prezentován
04.05.2020 20:25:27
7.
Kalousek Kryštof 20.02.2006 TC Ostrava Nová Ves
79
25
 
prezentován
14.04.2020 19:54:57
8.
Beneš Daniel 24.06.2006 SK JC Sport Opava
89
20
 
prezentován
07.04.2020 07:03:14
9.
Pospíšil Matěj 11.03.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
99
20
17
prezentován
05.05.2020 08:00:24
10.
Kuřitka Lukáš 11.10.2006 SK JC Sport Opava
103
20
 
prezentován
30.04.2020 10:04:49
11.
Doskočil Martin 01.03.2007 VSK VŠB-TU Ostrava
115
20
16
prezentován
17.05.2020 23:10:32
12.
Šafařík Jonáš 10.03.2006 TJ Zbrojovka Vsetín
121
15
 
prezentován
04.05.2020 15:07:12
13.
Bartoš Adrian 13.08.2006 Tenisový klub Studénka z.s.
122
15
 
prezentován
18.05.2020 14:19:58
14.
Řehák Adam 10.04.2006 TK Milo Olomouc
140
15
 
prezentován
20.05.2020 11:53:24
15.
Grois Ondřej 27.06.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
147
15
30
prezentován
25.05.2020 13:37:59
16.
Vaněk Tomáš 06.11.2006 TK Milo Olomouc
156
15
 
prezentován
11.05.2020 12:58:46
17.
Postupa Martin 26.04.2007 TK Na Dolině o.s.
164
15
26
prezentován
06.05.2020 16:22:00
18.
Stejskal Adam 01.06.2007 TK Milo Olomouc
168
15
28
prezentován
16.05.2020 21:59:27
19.
Dvořák Tomáš 18.08.2006 Sokol Zábřeh
178
12
 
prezentován
02.06.2020 22:27:20
20.
Nezval Jakub 09.10.2006 TK DEZA Valašské Meziříčí
180
12
 
prezentován
04.05.2020 08:18:01
21.
Hanák Ondřej 21.06.2007 TK Na Dolině o.s.
192
12
59
prezentován
05.05.2020 08:08:44
22.
Pešat Oliver 19.02.2007 TK Na Dolině o.s.
198
12
21
prezentován
05.05.2020 16:21:03
23.
Čujan Matěj 03.01.2006 TK Mohelnice, z.s.
204
12
 
prezentován
13.05.2020 08:39:49
24.
Káňa Viktor 09.02.2007 TK Havířov
204
12
101
prezentován
11.06.2020 21:11:55
25.
Špaček Jakub 01.02.2006 TK Milo Olomouc
231
12
 
prezentován
05.05.2020 20:47:24
26.
Petráš Adam 13.02.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
251
9
 
prezentován
05.05.2020 19:56:18
27.
Fiala Jiří 02.10.2006 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
290
9
 
prezentován
11.05.2020 20:22:11
28.
Lys Ondřej 17.07.2006 TJ TO Sokol Stará Bělá
306
9
 
prezentován
16.05.2020 20:59:01
29.
Škvara Eduard 25.09.2007 Tenisklub7
310
9
359
prezentován
11.05.2020 18:21:29
30.
Pelc Adam 06.09.2007 TK Opava
327
9
389
prezentován
13.05.2020 18:05:32
31.
Kovář Adam 21.11.2007 TJ TO Sokol Stará Bělá
334
9
96
prezentován
04.05.2020 12:12:47
32.
Martinovič Filip 27.06.2007 TO VOKD Ostrava-Poruba
346
9
74
prezentován
05.05.2020 10:32:56
33.
Michálek Stanislav 11.07.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
374
6
171
prezentován
17.05.2020 10:43:01
34.
Pekara Přemysl 06.06.2006 Beskydský tenisový klub
402
6
 
prezentován
01.04.2020 06:46:01
35.
Papavasiliu Nikolaos 11.08.2009 TK Havířov
409
6
117
prezentován
05.05.2020 09:36:48
36.
Robenek Václav 22.01.2007 Tenisový klub Studénka z.s.
424
6
119
prezentován
04.05.2020 13:16:07
37.
Jendřejek Daniel 12.10.2008 TK Slavia Orlová
462
6
109
prezentován
11.06.2020 21:11:26
38.
Hrubý Václav 05.08.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s.
483
6
40
prezentován
18.05.2020 06:58:34
39.
Foldyna Ondřej 03.01.2006 SK JC Sport Opava
515
6
 
prezentován
30.05.2020 20:24:14
40.
MOLDRZYK FRANTIŠEK 28.06.2007 TK Slavia Orlová
534
4
128
prezentován
04.06.2020 10:34:18
41.
Jüttner Maxmilián 27.02.2006 SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s.
541
4
 
prezentován
02.06.2020 20:38:23
42.
Onderka Karel 15.03.2006 SK JC Sport Opava
579
4
 
prezentován
04.05.2020 14:03:27
43.
Hrbáč Jan 02.11.2008 TK Havířov
588
4
76
prezentován
30.05.2020 20:12:04
44.
Kalousek Šimon 30.04.2007 TC Ostrava Nová Ves
645
4
310
prezentován
07.05.2020 13:38:22
45.
Pelc Štěpán 30.03.2006 Tenisový klub Bruntál, z.s.
667
4
 
prezentován
10.06.2020 18:37:26
46.
Horák Vladimír 04.07.2007 Tenisový klub Studénka z.s.
674
4
241
prezentován
04.05.2020 17:16:43
47.
Křistek Matěj 28.12.2006 TK TENNISPOINT FM
701
4
 
prezentován
03.05.2020 11:14:50
48.
Spáčil Jan 14.01.2008 TK Milo Olomouc
720
4
111
prezentován
06.05.2020 13:53:36
49.
Střílka Maxim 15.01.2006 SK LAMA o.s.
733
4
 
prezentován
07.05.2020 21:08:38
50.
Šima Patrik 16.03.2008 Tenisový klub Studénka z.s.
749
4
340
prezentován
31.05.2020 14:54:58
51.
Fedor Jakub 15.03.2009 TK SC OSTRAVA
816
3
113
prezentován
07.06.2020 15:54:46
52.
Kubiena Petr 02.02.2007 SK Vitality Slezsko o.s.
833
3
418
prezentován
31.05.2020 15:12:04
53.
Svozil Václav 18.09.2008 TK DEZA Valašské Meziříčí
887
3
211
prezentován
07.06.2020 15:55:16
54.
Klimša Ondřej 15.07.2008 TK SC OSTRAVA
932
3
73
prezentován
24.05.2020 21:56:48
55.
Barusel David 01.03.2008 Tenisový klub Bruntál, z.s.
956
3
626
prezentován
13.05.2020 12:56:15
56.
Střílka Sven 20.10.2008 SK LAMA o.s.
985
3
88
prezentován
08.06.2020 15:29:56
57.
Machovský Benjamin 09.04.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1043
3
345
prezentován
25.05.2020 11:05:44
58.
Václavík Miroslav 23.05.2008 TK Na Dolině o.s.
1044
1
225
prezentován
01.04.2020 10:07:23
59.
Kuch Kristián 16.08.2008 Beskydský tenisový klub
1044
1
408
prezentován
09.04.2020 17:19:34
60.
Vymazal Kryštof 04.06.2008 TK Milo Olomouc
1044
1
287
prezentován
04.05.2020 13:02:57
61.
Tégl Tomáš 16.06.2008 ITS Tennis Club, z.s.
1044
1
488
prezentován
05.05.2020 12:39:47
62.
Formánek Filip 27.06.2007 Tenis Nový Jičín,z.s.
1044
1
256
prezentován
31.05.2020 20:47:19
63.
Harazim Tomáš 30.01.2007 TK BULY ARÉNA Kravaře, z.s.
1044
1
1188
prezentován
07.06.2020 07:44:25
64.
Jányš Albert 04.03.2009 TK TENNISPOINT FM
1044
1
427
prezentován
07.06.2020 16:52:28

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Bartoň Jan 19.10.2006 TK Zašová
1044
1
 
prezentován
08.06.2020 08:51:42
2.
Žampach Vojtěch 28.03.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1044
1
229
prezentován
08.06.2020 11:50:48
3.
Orság Matyas 21.11.2008 Městský tenisový klub Karviná
1044
1
650
prezentován
09.06.2020 17:10:51
4.
Franc Jakub 26.06.2009 TK SC OSTRAVA
1044
1
221
prezentován
11.06.2020 17:02:49
5.
Drlík David 25.03.2010 TK Na Dolině o.s.
1044
1
 
prezentován
11.06.2020 21:12:41

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Hradečný Lukáš 26.06.2008 Tenisový klub Studénka z.s.
1044
1
516
odhlášeno hráčem
02.06.2020 16:03:24
2.
ZAVŘEL JAROSLAV 06.03.2008 TK AGROFERT Prostějov
605
4
72
odhlášeno hráčem
05.06.2020 21:44:44
3.
Němec Adam 28.07.2009 TJ Zbrojovka Vsetín
1044
1
283
odhlášeno hráčem
07.06.2020 07:26:53
4.
Štěpán Daniel 30.09.2006 I.NTC Olomouc
1044
1
 
odhlášeno hráčem
07.06.2020 16:40:15
5.
Mróz Lukáš 12.08.2007 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
446
6
116
odhlášeno hráčem
07.06.2020 16:43:23
6.
Prokop Michael 08.08.2006 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
456
6
 
odhlášeno pořadatelem
08.06.2020 08:53:03
7.
Kopel Šimon 05.10.2006 TK Slavia Orlová
312
9
 
odhlášeno hráčem
08.06.2020 11:43:00
8.
Wagner Matyáš 16.01.2006 TK TENNISPOINT FM
1044
1
 
odhlášeno pořadatelem
08.06.2020 15:30:20
9.
Beránek Ondřej 18.02.2006 TK Na Dolině o.s.
66
25
 
odhlášeno hráčem
08.06.2020 16:46:28
10.
Robenek Štěpán 18.02.2009 Tenisový klub Studénka z.s.
513
6
151
odhlášeno hráčem
09.06.2020 22:03:21
11.
Mück Filip 05.02.2007 Tenisový klub Studénka z.s.
365
9
557
odhlášeno hráčem
11.06.2020 08:42:37
12.
Křesala Matyáš 23.04.2007 TK DEZA Valašské Meziříčí
490
6
287
odhlášeno pořadatelem
12.06.2020 13:34:05
13.
Rojíček Daniel 30.01.2008 TK TENNISPOINT FM
424
6
38
odhlášeno pořadatelem
12.06.2020 13:34:37
14.
Řehák Daniel 10.04.2006 TK Milo Olomouc
175
12
 
odhlášeno pořadatelem
12.06.2020 16:24:01