Český tenisový svaz
Název:
Oblastní přebor
Datum:
13.-15.06.
Pořadatel:
severomoravský (P - 400)
Místo konání:
TK Tennispoint Fr.-Místek
Kódové číslo:
516970
Dvorců + povrch:
6 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
64
Prezentace v
do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Vykoukal Jiří
Na Drahách 196
739 25 Sviadnov
Tel. (1):
602718364
E-mail:
jiri.vykoukal@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

ELEKTRONICKÁ PREZENCE-VÝHRADNĚ FORMOU SMS (jméno hráče a číslo turnaje - 516970 na číslo telefonu +420602718364) : PÁTEK 12.06.2020 od 10,00 do 17,00 hodin
LOSOVÁNÍ (z řádně SMS prezentovaných nebo osobně přítomných hráčů) : PÁTEK 12.06.2020 v 17,30 hodin V KLUBOVNĚ
ČASOVÝ HARMONOGRAM PŘÍJEZDŮ HRÁČŮ K UTKÁNÍM PRVNÍHO HRACÍHO DNE BUDE POŘADATELEM UVEŘEJNĚN V POZNÁMCE PŘÍSLUŠNÉHO TURNAJE (pořadatel nezveřejní jednotlivé zápasy) PÁTEK 12.06.2020 do 19,30 hodin NEBO V KRAJNÍM PŘÍPADĚ SDĚLEN NA VÁŠ DOTAZ TELEFONICKY

ÚVODNÍ UTKÁNÍ BUDOU ZAHÁJENA V SOBOTU 13.06.2020 v 08,00 hodin (rozehrávka od 07,45 hodin)
DALŠÍ ROZEHRÁVKY, MIMO 5 MINUTOVÝCH PŘED UTKÁNÍM NEBUDOU MOŽNÉ

PROGRAM TURNAJE :
- SOBOTA 13.06.2020 : DVOUHRA XX/16, ČTYŘHRA XX/16
- NEDĚLE 14.06.2020 : DVOUHRA 16/4, ČTYŘHRA 16/4
- PONDĚLÍ 15.06.2020 : DVOUHRA 4/1, ČTYŘHRA 4/1

ZPŮSOB HRY :
DVOUHRA - 2 VÍTĚZNÉ SETY ZE TŘÍ
ČTYŘHRA - 2 VÍTĚZNÉ SETY ZE TŘÍ, MÍSTO PŘÍPADNÉ TŘETÍ SADY SUPERTIEBREAK DO 10-i BODŮ, V KAŽDÉ HŘE ZA STAVU SHODA S UŽITÍM PRAVIDLA NO-AD (rozhodující míč ve hře)

UBYTOVÁNÍ :
HOTEL AFRIKA **** +420595534800, +420723607792 (2 osoby/2.400 Kč, 2 km)
HOTEL RICHTR **** +420555502222, +420734500005 (2 osoby/1.280-1.580 Kč, 3 km)
PENZION U MÁMY *** +420558630360, +420777240606 (2 osoby/snídaně/1.090-1.190 Kč, 3,5 km)
PENZION HRAD *** +420558633149, +420736648844 (2 osoby/1.250-1.850 Kč, 1 km)
PRESTIGE TENNIS PARK *** +420777280008, +420702028548 (2 osoby/1.050 Kč, 5 km)
PENZION POD KAŠNOU *** +420558628193, +420733715900 (2 osoby/1.300 Kč, 2 km)
HOTELOVÝ DŮM PASKOV ** +420558432491-2 (2 osoby/480-630 Kč, 2 km)
HOTELOVÁ UBYTOVNA MAZOCH ** +420558628929, +420602383427 (1 osoba/240 Kč, 0,3 km)

ADRESA DVORCŮ TK TENNISPOINT FM : HUTNÍ 36, FRÝDEK-MÍSTEK (vedle ředitelství ARCELORU MITTAL Frýdek-Místek)
PRO NAVIGACE : KŘIŽÍKOVA 1377
GPS : 49°41'35.990"N, 18°19'47.463"E

REZERVACE TRÉNINKŮ VE VLASTNÍ REŽII (do pátku 12.06.2020) : 724152064
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Seznam přihlášených

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Klimas Jan 05.11.2006 TK TENNISPOINT FM
51
30
0
 
03.05.2020 11:13:15
2.
Kratochvíl Tomáš 16.02.2006 ITS Tennis Club, z.s.
52
30
0
 
05.05.2020 20:26:36
3.
Korec Zdeněk 06.02.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
58
30
0
 
10.05.2020 10:47:15
4.
Knesl David 29.11.2006 TK TENNISPOINT FM
60
25
0
 
03.05.2020 11:13:25
5.
Šimeček David 12.05.2006 TK Slavia Orlová
62
25
0
 
12.05.2020 20:48:28
6.
Beránek Ondřej 18.02.2006 TK Na Dolině o.s.
66
25
0
 
06.04.2020 18:11:44
7.
Krupa Lukáš 04.11.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
78
25
0
 
04.05.2020 20:25:27
8.
Kalousek Kryštof 20.02.2006 TC Ostrava Nová Ves
79
25
0
 
14.04.2020 19:54:57
9.
Beneš Daniel 24.06.2006 SK JC Sport Opava
89
20
0
 
07.04.2020 07:03:14
10.
Pospíšil Matěj 11.03.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
99
20
17
 
05.05.2020 08:00:24
11.
Kuřitka Lukáš 11.10.2006 SK JC Sport Opava
103
20
0
 
30.04.2020 10:04:49
12.
Doskočil Martin 01.03.2007 VSK VŠB-TU Ostrava
115
20
16
 
17.05.2020 23:10:32
13.
Šafařík Jonáš 10.03.2006 TJ Zbrojovka Vsetín
121
15
0
 
04.05.2020 15:07:12
14.
Bartoš Adrian 13.08.2006 Tenisový klub Studénka z.s.
122
15
0
 
18.05.2020 14:19:58
15.
Řehák Adam 10.04.2006 TK Milo Olomouc
140
15
0
 
20.05.2020 11:53:24
16.
Grois Ondřej 27.06.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
147
15
30
 
25.05.2020 13:37:59
17.
Vaněk Tomáš 06.11.2006 TK Milo Olomouc
156
15
0
 
11.05.2020 12:58:46
18.
Postupa Martin 26.04.2007 TK Na Dolině o.s.
164
15
26
 
06.05.2020 16:22:00
19.
Stejskal Adam 01.06.2007 TK Milo Olomouc
168
15
28
 
16.05.2020 21:59:27
20.
Řehák Daniel 10.04.2006 TK Milo Olomouc
175
12
0
 
20.05.2020 11:54:06
21.
Nezval Jakub 09.10.2006 TK DEZA Valašské Meziříčí
180
12
0
 
04.05.2020 08:18:01
22.
Hanák Ondřej 21.06.2007 TK Na Dolině o.s.
192
12
59
 
05.05.2020 08:08:44
23.
Pešat Oliver 19.02.2007 TK Na Dolině o.s.
198
12
21
 
05.05.2020 16:21:03
24.
Čujan Matěj 03.01.2006 TK Mohelnice, z.s.
204
12
0
 
13.05.2020 08:39:49
25.
Špaček Jakub 01.02.2006 TK Milo Olomouc
231
12
0
 
05.05.2020 20:47:24
26.
Petráš Adam 13.02.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
251
9
0
 
05.05.2020 19:56:18
27.
Fiala Jiří 02.10.2006 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
290
9
0
 
11.05.2020 20:22:11
28.
Lys Ondřej 17.07.2006 TJ TO Sokol Stará Bělá
306
9
0
 
16.05.2020 20:59:01
29.
Škvara Eduard 25.09.2007 Tenisklub7
310
9
359
 
11.05.2020 18:21:29
30.
Kopel Šimon 05.10.2006 TK Slavia Orlová
312
9
0
 
06.05.2020 12:52:32
31.
Pelc Adam 06.09.2007 TK Opava
327
9
389
 
13.05.2020 18:05:32
32.
Kovář Adam 21.11.2007 TJ TO Sokol Stará Bělá
334
9
96
 
04.05.2020 12:12:47
33.
Martinovič Filip 27.06.2007 TO VOKD Ostrava-Poruba
346
9
74
 
05.05.2020 10:32:56
34.
Mück Filip 05.02.2007 Tenisový klub Studénka z.s.
365
9
557
 
13.05.2020 11:00:21
35.
Michálek Stanislav 11.07.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
374
6
171
 
17.05.2020 10:43:01
36.
Pekara Přemysl 06.06.2006 Beskydský tenisový klub
402
6
0
 
01.04.2020 06:46:01
37.
Papavasiliu Nikolaos 11.08.2009 TK Havířov
409
6
117
 
05.05.2020 09:36:48
38.
Rojíček Daniel 30.01.2008 TK TENNISPOINT FM
424
6
38
 
03.05.2020 11:14:02
39.
Robenek Václav 22.01.2007 Tenisový klub Studénka z.s.
424
6
119
 
04.05.2020 13:16:07
40.
Mróz Lukáš 12.08.2007 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
446
6
116
 
16.05.2020 13:46:17
41.
Prokop Michael 08.08.2006 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
456
6
0
 
16.05.2020 13:42:59
42.
Hrubý Václav 05.08.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s.
483
6
40
 
18.05.2020 06:58:34
43.
Křesala Matyáš 23.04.2007 TK DEZA Valašské Meziříčí
490
6
287
 
17.05.2020 20:24:59
44.
Robenek Štěpán 18.02.2009 Tenisový klub Studénka z.s.
513
6
151
 
09.05.2020 12:54:24
45.
Onderka Karel 15.03.2006 SK JC Sport Opava
579
4
0
 
04.05.2020 14:03:27
46.
ZAVŘEL JAROSLAV 06.03.2008 TK AGROFERT Prostějov
605
4
72
 
26.05.2020 20:33:19
47.
Kalousek Šimon 30.04.2007 TC Ostrava Nová Ves
645
4
310
 
07.05.2020 13:38:22
48.
Pelc Štěpán 30.03.2006 Tenisový klub Bruntál, z.s.
667
4
0
 
28.05.2020 16:32:32
49.
Horák Vladimír 04.07.2007 Tenisový klub Studénka z.s.
674
4
241
 
04.05.2020 17:16:43
50.
Křistek Matěj 28.12.2006 TK TENNISPOINT FM
701
4
0
 
03.05.2020 11:14:50
51.
Spáčil Jan 14.01.2008 TK Milo Olomouc
720
4
111
 
06.05.2020 13:53:36
52.
Střílka Maxim 15.01.2006 SK LAMA o.s.
733
4
0
 
07.05.2020 21:08:38
53.
Klimša Ondřej 15.07.2008 TK SC OSTRAVA
932
3
73
 
24.05.2020 21:56:48
54.
Barusel David 01.03.2008 Tenisový klub Bruntál, z.s.
956
3
626
 
13.05.2020 12:56:15
55.
Machovský Benjamin 09.04.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1043
3
345
 
25.05.2020 11:05:44
56.
Václavík Miroslav 23.05.2008 TK Na Dolině o.s.
1044
1
225
 
01.04.2020 10:07:23
57.
Němec Adam 28.07.2009 TJ Zbrojovka Vsetín
1044
1
283
 
01.04.2020 11:19:42
58.
Kuch Kristián 16.08.2008 Beskydský tenisový klub
1044
1
408
 
09.04.2020 17:19:34
59.
Wagner Matyáš 16.01.2006 TK TENNISPOINT FM
1044
1
0
 
03.05.2020 11:14:33
60.
Vymazal Kryštof 04.06.2008 TK Milo Olomouc
1044
1
287
 
04.05.2020 13:02:57
61.
Hradečný Lukáš 26.06.2008 Tenisový klub Studénka z.s.
1044
1
516
 
04.05.2020 23:58:44
62.
Tégl Tomáš 16.06.2008 ITS Tennis Club, z.s.
1044
1
488
 
05.05.2020 12:39:47
63.
Štěpán Daniel 30.09.2006 I.NTC Olomouc
1044
1
0
 
21.05.2020 11:39:50