Český tenisový svaz

Horák Vladimír

Datum narození:
04.07.2007
Platnost reg. do:
07.12.2022
Klub:
Tenisový klub Studénka z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2018
TO TJ Nový Jičín
523 (9)
 
 
 
2019
TO TJ Nový Jičín
378 (12)
 
 
 
2020
TO TJ Nový Jičín
241 (1)
674 (4)
 
 

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
22.08.2020, O POHÁR MĚSTA OPAVY

TK Opava (C - 300), K: 4/-

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
22.08.2020, O POHÁR MĚSTA OPAVY

TK Opava (C - 300), K: 4/-

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní soutěž skupina D
07.06.2020, Tenisový klub Studénka z.s.(4) - TK Milo Olomouc C(6)
0
2.
Oblastní soutěž skupina D
21.06.2020, TK Milo Olomouc B(2) - Tenisový klub Studénka z.s.(4)
0
3.
Oblastní soutěž skupina D
28.06.2020, Tenisový klub Šternberk, z.s.(3) - Tenisový klub Studénka z.s.(4)
1
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní soutěž skupina D
07.06.2020, Tenisový klub Studénka z.s.(4) - TK Milo Olomouc C(6)
1
2.
Oblastní soutěž skupina D
21.06.2020, TK Milo Olomouc B(2) - Tenisový klub Studénka z.s.(4)
1
3.
Oblastní soutěž skupina D
28.06.2020, Tenisový klub Šternberk, z.s.(3) - Tenisový klub Studénka z.s.(4)
1
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019, Sport Tennis Club Studénka

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 500), K: 7/7

0
2
14.12.2019, Sdružený okresní halový přebor

TK Havířov (P - 500), K: 6/5

0
3
21.12.2019, JOKRA CUP

TK Radegast (C - 500), K: 6/5

0
4
27.12.2019, Sport Tennis Club Studénka

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 500), K: 5/4

0
5
04.01.2020, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 500), K: 6/-

0
6
11.01.2020, Sport Tennis Club Studénka

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 500), K: 5/-

0
7
18.01.2020, TENNISPOINT WINTER TEEN I

TK TENNISPOINT FM (C - 500), K: 4/4

0
8
15.02.2020, Sport Tennis Club Studénka

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 500), K: 5/5

0
9
22.02.2020, O pohár Tenisového klubu DEZA

TK DEZA Valašské Meziříčí (C - 400), K: 5/5

0
10
29.02.2020, JOKRA CUP

TK Radegast (C - 500), K: 4/4

0
11
06.03.2020, Sport Tennis Club Studénka

Tenisový klub Studénka z.s. (B - 600), K: 9/-

0
12
13.06.2020, Oblastní přebor

severomoravský (P - 400), K: 9/-

0
13
27.06.2020

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 300), K: 4/4

0
14
04.07.2020, Sokol Zábřeh

Sokol Zábřeh (C - 300), K: 4/4

10
15
11.07.2020, Tenisový klub Šternberk

Tenisový klub Šternberk, z.s. (C - 300), K: 4/4

15
16
18.07.2020, Podhostýnská juniorka 2020

TK Bystřice p.H. (C - 200), K: 4/4

0
17
25.07.2020, TC Třinec Open

TC Třinec (C - 300), K: 4/4

10
18
28.07.2020

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 300), K: 4/4

10
19
31.07.2020, PRECHEZA Cup

TK PRECHEZA Přerov o.s. (B - 400), K: 9/8

19
20
03.08.2020, Babolat Cup

TK Kopřivnice z.s. (C - 300), K: 4/4

10
21
08.08.2020, WILSON CUP

Beskydský tenisový klub (C - 200), K: 4/4

15
22
15.08.2020, Pohár Rožnova

Rožnovský tenisový klub (C - 300), K: 4/4

10
23
17.08.2020

TK Zlín (B - 400), K: 8/8

0
24
29.08.2020

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 300), K: 4/4

0
25
05.09.2020, WILSON CUP

Beskydský tenisový klub (C - 200), K: 4/4

10
26
12.09.2020, Vsetín cup

TJ Zbrojovka Vsetín (C - 300), K: 4/4

10
27
18.09.2020, Start Cup

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (B - 400), K: 8/8

0
 Jednotlivci celkem
119/27

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019, Sport Tennis Club Studénka

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 500), K: 7/7

13
2
14.12.2019, Sdružený okresní halový přebor

TK Havířov (P - 500), K: 6/5

10
3
21.12.2019, JOKRA CUP

TK Radegast (C - 500), K: 6/5

0
4
27.12.2019, Sport Tennis Club Studénka

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 500), K: 5/4

0
5
04.01.2020, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 500), K: 6/-

-
6
11.01.2020, Sport Tennis Club Studénka

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 500), K: 5/-

-
7
18.01.2020, TENNISPOINT WINTER TEEN I

TK TENNISPOINT FM (C - 500), K: 4/4

0
8
15.02.2020, Sport Tennis Club Studénka

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 500), K: 5/5

0
9
22.02.2020, O pohár Tenisového klubu DEZA

TK DEZA Valašské Meziříčí (C - 400), K: 5/5

0
10
29.02.2020, JOKRA CUP

TK Radegast (C - 500), K: 4/4

0
11
06.03.2020, Sport Tennis Club Studénka

Tenisový klub Studénka z.s. (B - 600), K: 9/-

-
12
13.06.2020, Oblastní přebor

severomoravský (P - 400), K: 9/-

-
13
27.06.2020

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 300), K: 4/4

0
14
04.07.2020, Sokol Zábřeh

Sokol Zábřeh (C - 300), K: 4/4

7
15
11.07.2020, Tenisový klub Šternberk

Tenisový klub Šternberk, z.s. (C - 300), K: 4/4

7
16
18.07.2020, Podhostýnská juniorka 2020

TK Bystřice p.H. (C - 200), K: 4/4

7
17
25.07.2020, TC Třinec Open

TC Třinec (C - 300), K: 4/4

15
18
28.07.2020

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 300), K: 4/4

7
19
31.07.2020, PRECHEZA Cup

TK PRECHEZA Přerov o.s. (B - 400), K: 9/8

0
20
03.08.2020, Babolat Cup

TK Kopřivnice z.s. (C - 300), K: 4/4

15
21
08.08.2020, WILSON CUP

Beskydský tenisový klub (C - 200), K: 4/4

7
22
15.08.2020, Pohár Rožnova

Rožnovský tenisový klub (C - 300), K: 4/4

7
23
17.08.2020

TK Zlín (B - 400), K: 8/8

0
24
29.08.2020

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 300), K: 4/4

15
25
05.09.2020, WILSON CUP

Beskydský tenisový klub (C - 200), K: 4/4

10
26
12.09.2020, Vsetín cup

TJ Zbrojovka Vsetín (C - 300), K: 4/4

0
27
18.09.2020, Start Cup

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (B - 400), K: 8/8

0
 Jednotlivci celkem
120/23
21.12.2019, JOKRA CUP

TK Radegast (C - 500), K: 6/5

8>4 Abrman, Váňa - Martinovič, Horák 3:6, 6:3, 1:0 (1)
získané body: 0 b.
28.07.2020

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 300), K: 4/4

8>4 Šima, Horák - Robenek, Robenek 4:6, 6:3, 1:0 (8)
4>2 Pekara, Lys - Šima, Horák 6:3, 6:4
získané body: 7 b.
17.08.2020

TK Zlín (B - 400), K: 8/8

16>8 Wygona, Směřička - Šrenk, Horák 7:6 (5), 6:2
získané body: 0 b.
29.08.2020

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 300), K: 4/4

4>2 Robenek, Horák - Kučera, Kučera 6:2, 6:1
2>1 Robenek, Horák - Pelc, Jendřejek 3:6, 6:4, 1:0 (9)
získané body: 15 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní soutěž 1.třída skupina C
20.06.2020, Tenisový klub Studénka z.s. A(1) - SLOVAN HRANICE, z.s.(3)
1
2.
Oblastní soutěž 1.třída skupina C
27.06.2020, Sokol Zábřeh(2) - Tenisový klub Studénka z.s. A(1)
3
1.
Oblastní soutěž 2.třída skupina B
06.06.2020, Tenisový klub Studénka z.s. B - TJ Sokol Huslenky, z.s.
1
 Družstva celkem (2hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
10
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
10

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní soutěž 1.třída skupina C
20.06.2020, Tenisový klub Studénka z.s. A(1) - SLOVAN HRANICE, z.s.(3)
1
2.
Oblastní soutěž 1.třída skupina C
27.06.2020, Sokol Zábřeh(2) - Tenisový klub Studénka z.s. A(1)
3
1.
Oblastní soutěž 2.třída skupina B
06.06.2020, Tenisový klub Studénka z.s. B - TJ Sokol Huslenky, z.s.
1
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
10
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
10