Český tenisový svaz

Robenek Václav

Datum narození:
22.01.2007
Platnost reg. do:
16.03.2020
Klub:
TJ MSV Studénka, z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2018
TJ MSV Studénka, z.s.
830 (6)
 
 
 
2019
TJ MSV Studénka, z.s.
226 (15)
 
 
 
2020
TJ MSV Studénka, z.s.
118 (1)
424 (6)
 
 
14.09.2019, Vsetín cup

TJ Zbrojovka Vsetín (C - 200), K: 4/4

16>8 Robenek, Lys - Huf, Malaník 6:1, 6:3
8>4 Štíhel, Kváč - Robenek, Lys 2:6, 6:4, 1:0 (9)
získané body: 5 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní soutěž I.třída-skupina C
01.05.2019, TK Gymnázium Uničov - TJ MSV Studénka
1
2.
Oblastní soutěž I.třída-skupina C
04.05.2019, T.J. Sokol Šumperk - TJ MSV Studénka
1
3.
Oblastní soutěž I.třída-skupina C
11.05.2019, TJ MSV Studénka - TK Krnov
0
4.
Oblastní soutěž I.třída-skupina C
25.05.2019, Sokol Zábřeh - TJ MSV Studénka
1
5.
Oblastní soutěž I.třída-skupina C
08.06.2019, TJ MSV Studénka - SLOVAN HRANICE
1
6.
Oblastní soutěž I.třída-skupina C
15.06.2019, TK Unex Uničov - TJ MSV Studénka
1
 Družstva celkem (2hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
16
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
13

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní soutěž I.třída-skupina C
01.05.2019, TK Gymnázium Uničov - TJ MSV Studénka
1
2.
Oblastní soutěž I.třída-skupina C
04.05.2019, T.J. Sokol Šumperk - TJ MSV Studénka
1
3.
Oblastní soutěž I.třída-skupina C
11.05.2019, TJ MSV Studénka - TK Krnov
4
4.
Oblastní soutěž I.třída-skupina C
25.05.2019, Sokol Zábřeh - TJ MSV Studénka
2
5.
Oblastní soutěž I.třída-skupina C
08.06.2019, TJ MSV Studénka - SLOVAN HRANICE
2
6.
Oblastní soutěž I.třída-skupina C
15.06.2019, TK Unex Uničov - TJ MSV Studénka
1
 Družstva celkem (4hra)
11
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
16
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
13

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 6/5

27
2
21.12.2018, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 6/4

40
3
29.12.2018, DTJ Vřesina Cup

DTJ Tenis Vřesina (C - 400), K: 7/7

25
4
04.01.2019, Halový oblastní přebor

severomoravský (P - 500), K: 11/11

28
5
12.01.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 7/6

35
6
19.01.2019, VITÁLNÍ TURNAJ C

SK Vitality Slezsko o.s. (C - 400), K: 5/5

20
7
26.01.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 7/7

35
8
02.02.2019

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 400), K: 6/4

27
9
23.02.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 4/4

15
10
09.03.2019, VITÁLNÍ TURNAJ C

SK Vitality Slezsko o.s. (C - 400), K: 5/4

20
11
23.03.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 5/5

15
12
18.04.2019, Okresní přebor Frýdek-Místek

TK TENNISPOINT FM (P - 200), K: 5/4

27
13
17.05.2019, Oblastní přebor

severomoravský (P - 300), K: 11/11

43
14
01.06.2019

TK Opava (C - 200), K: 4/4

15
15
02.07.2019

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 200), K: 4/4

20
16
05.07.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 200), K: 5/5

40
17
24.07.2019, I - TEC Cup B

TK Havířov (B - 300), K: 10/9

35
18
27.07.2019

SK Vitality Slezsko o.s. (C - 200), K: 5/4

0
19
03.08.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 200), K: 4/4

30
20
10.08.2019

TK Hlučín (C - 200), K: 4/4

30
21
31.08.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 200), K: 4/4

20
22
21.09.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 200), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
547/22

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 6/5

15
2
21.12.2018, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 6/4

0
3
29.12.2018, DTJ Vřesina Cup

DTJ Tenis Vřesina (C - 400), K: 7/7

0
4
04.01.2019, Halový oblastní přebor

severomoravský (P - 500), K: 11/11

18
5
12.01.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 7/6

20
6
19.01.2019, VITÁLNÍ TURNAJ C

SK Vitality Slezsko o.s. (C - 400), K: 5/5

15
7
26.01.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 7/7

0
8
02.02.2019

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 400), K: 6/4

15
9
23.02.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 4/4

15
10
09.03.2019, VITÁLNÍ TURNAJ C

SK Vitality Slezsko o.s. (C - 400), K: 5/4

15
11
23.03.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 5/5

10
12
18.04.2019, Okresní přebor Frýdek-Místek

TK TENNISPOINT FM (P - 200), K: 5/4

15
13
17.05.2019, Oblastní přebor

severomoravský (P - 300), K: 11/11

0
14
01.06.2019

TK Opava (C - 200), K: 4/4

0
15
02.07.2019

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 200), K: 4/4

15
16
05.07.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 200), K: 5/5

15
17
24.07.2019, I - TEC Cup B

TK Havířov (B - 300), K: 10/9

19
18
27.07.2019

SK Vitality Slezsko o.s. (C - 200), K: 5/4

15
19
03.08.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 200), K: 4/4

15
20
10.08.2019

TK Hlučín (C - 200), K: 4/4

15
21
31.08.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 200), K: 4/4

15
22
21.09.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 200), K: 4/4

15
 Jednotlivci celkem
262/22
02.02.2019

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 400), K: 6/4

8>4 Robenek, Robenek - Výborný, Lošák 6:0, 6:0
4>2 Robenek, Robenek - Fedor, Franc 6:3, 6:4
2>1 Robenek, Robenek - Onderka, Kliment 6:3, 5:7, 1:0 (8)
získané body: 15 b.
01.06.2019

TK Opava (C - 200), K: 4/4

8>4 Fedor, Franc - Robenek, Robenek 7:5, 6:0
získané body: 0 b.
02.07.2019

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 200), K: 4/4

8>4 Robenek, Robenek - Pesch, Švidrnoch 6:0, 6:0
4>2 Robenek, Robenek - Tichý, Vymazal 4:6, 6:4, 1:0 (3)
2>1 Robenek, Robenek - Srba, Šima 6:4, 6:0
získané body: 15 b.
24.07.2019, I - TEC Cup B

TK Havířov (B - 300), K: 10/9

16>8 Robenek, Robenek - Palupa, Šichtař 6:2, 6:7 (5), 1:0 (2)
8>4 Žiška, Čank - Robenek, Robenek 6:1, 6:4
získané body: 19 b.
10.08.2019

TK Hlučín (C - 200), K: 4/4

4>2 Robenek, Robenek - Kuch, Kašpárek 6:1, 6:0
2>1 Robenek, Robenek - Svozil, Vymazal 6:2, 6:2
získané body: 15 b.