Český tenisový svaz

Kovář Adam

Datum narození:
21.11.2007
Platnost reg. do:
05.11.2021
Klub:
TJ TO Sokol Stará Bělá
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2018
TK Vítkovice 1926 z.s.
400 (12)
 
 
 
2019
TJ TO Sokol Stará Bělá
176 (20)
976 (3)
 
 
2020
TJ TO Sokol Stará Bělá
96 (1)
334 (9)
 
 
2021
TJ TO Sokol Stará Bělá
 
99 (20)
735 (3)
 
12.09.2020, TK Krnov

TK Krnov (C - 300), K: 4/4

16>8 Kovář, Lys - Poláček, Meinhard 6:2, 6:0
8>4 Kremser, Kuřitka - Kovář, Lys 6:4, 6:3
získané body: 5 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní přebor skupina A
07.06.2020, TJ TO Sokol Stará Bělá(4) - VSK VŠB-TU Ostrava B(7)
0
2.
Oblastní přebor skupina A
21.06.2020, TK Havířov B(2) - TJ TO Sokol Stará Bělá(4)
1
3.
Oblastní přebor skupina A
28.06.2020, TJ TO Sokol Stará Bělá(4) - Beskydský tenisový klub(3)
3
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní přebor skupina A
07.06.2020, TJ TO Sokol Stará Bělá(4) - VSK VŠB-TU Ostrava B(7)
0
2.
Oblastní přebor skupina A
21.06.2020, TK Havířov B(2) - TJ TO Sokol Stará Bělá(4)
1
3.
Oblastní přebor skupina A
28.06.2020, TJ TO Sokol Stará Bělá(4) - Beskydský tenisový klub(3)
1
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019, Sport Tennis Club Studénka

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 500), K: 7/7

0
2
07.12.2019, DTJ Vřesina Cup

DTJ Tenis Vřesina (C - 500), K: 5/5

15
3
14.12.2019, Sdružený okresní halový přebor

TK Havířov (P - 500), K: 6/5

14
4
21.12.2019, Akuna cup

TK Slavia Orlová (C - 500), K: 4/4

0
5
27.12.2019, Sport Tennis Club Studénka

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 500), K: 5/4

15
6
04.01.2020, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 500), K: 6/6

0
7
11.01.2020, Sport Tennis Club Studénka

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 500), K: 5/5

0
8
18.01.2020, TENNISPOINT WINTER TEEN I

TK TENNISPOINT FM (C - 500), K: 4/4

10
9
24.01.2020, Oblastní přebor

severomoravský (P - 700), K: 10/10

24
10
15.02.2020, Sport Tennis Club Studénka

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 500), K: 5/5

0
11
13.06.2020, Oblastní přebor

severomoravský (P - 400), K: 9/9

40
12
27.06.2020

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 300), K: 4/4

15
13
07.07.2020, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 300), K: 5/4

20
14
11.07.2020, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 300), K: 4/4

10
15
17.07.2020, TENNISPOINT SUMMER TEEN

TK TENNISPOINT FM (C - 300), K: 4/4

15
16
21.07.2020, Uničovský tenisák

TK Gymnázium Uničov (C - 200), K: 4/4

30
17
25.07.2020, TC Třinec Open

TC Třinec (C - 300), K: 4/4

30
18
03.08.2020, Babolat Cup

TK Kopřivnice z.s. (C - 300), K: 4/4

30
19
05.08.2020

TK SC OSTRAVA (C - 300), K: 4/4

15
20
18.09.2020, Start Cup

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (B - 400), K: 8/8

0
21
26.09.2020

Městský tenisový klub Karviná (C - 300), K: 4/4

30
 Jednotlivci celkem
313/21

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019, Sport Tennis Club Studénka

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 500), K: 7/7

0
2
07.12.2019, DTJ Vřesina Cup

DTJ Tenis Vřesina (C - 500), K: 5/5

0
3
14.12.2019, Sdružený okresní halový přebor

TK Havířov (P - 500), K: 6/5

10
4
21.12.2019, Akuna cup

TK Slavia Orlová (C - 500), K: 4/4

0
5
27.12.2019, Sport Tennis Club Studénka

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 500), K: 5/4

7
6
04.01.2020, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 500), K: 6/6

14
7
11.01.2020, Sport Tennis Club Studénka

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 500), K: 5/5

10
8
18.01.2020, TENNISPOINT WINTER TEEN I

TK TENNISPOINT FM (C - 500), K: 4/4

7
9
24.01.2020, Oblastní přebor

severomoravský (P - 700), K: 10/10

14
10
15.02.2020, Sport Tennis Club Studénka

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 500), K: 5/5

10
11
13.06.2020, Oblastní přebor

severomoravský (P - 400), K: 9/9

10
12
27.06.2020

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 300), K: 4/4

7
13
07.07.2020, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 300), K: 5/4

0
14
11.07.2020, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 300), K: 4/4

15
15
17.07.2020, TENNISPOINT SUMMER TEEN

TK TENNISPOINT FM (C - 300), K: 4/4

0
16
21.07.2020, Uničovský tenisák

TK Gymnázium Uničov (C - 200), K: 4/4

15
17
25.07.2020, TC Třinec Open

TC Třinec (C - 300), K: 4/4

15
18
03.08.2020, Babolat Cup

TK Kopřivnice z.s. (C - 300), K: 4/4

15
19
05.08.2020

TK SC OSTRAVA (C - 300), K: 4/4

15
20
18.09.2020, Start Cup

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (B - 400), K: 8/8

16
21
26.09.2020

Městský tenisový klub Karviná (C - 300), K: 4/4

15
 Jednotlivci celkem
195/21
04.01.2020, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 500), K: 6/6

8>4 Kovář, Lys - Pekara, MOLDRZYK 5:7, 6:2, 1:0 (4)
4>2 Řehák, Klimas - Kovář, Lys 6:2, 6:1
získané body: 14 b.
24.01.2020, Oblastní přebor

severomoravský (P - 700), K: 10/10

32>16 Kovář, Pekara - Hanák, Mück 4:6, 7:5, 1:0 (8)
16>8 Beránek, Kalousek - Kovář, Pekara 4:6, 6:1, 1:0 (5)
získané body: 14 b.
05.08.2020

TK SC OSTRAVA (C - 300), K: 4/4

4>2 Kovář, Postupa - Franc, Rett 6:0, 6:1
2>1 Kovář, Postupa - Fedor, Klimša 2:6, 7:6, 1:0
získané body: 15 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní přebor skupina B
06.06.2020, SK LAMA o.s.-TK Hlučín A(1) - TJ TO Sokol Stará Bělá A(6)
0
2.
Oblastní přebor skupina B
20.06.2020, TJ TO Sokol Stará Bělá A(6) - Rožnovský tenisový klub(3)
1
3.
Oblastní přebor skupina B
27.06.2020, TJ TO Sokol Stará Bělá A(6) - Tenis Nový Jičín,z.s.(8)
6
 Družstva celkem (2hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
16
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
16

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní přebor skupina B
06.06.2020, SK LAMA o.s.-TK Hlučín A(1) - TJ TO Sokol Stará Bělá A(6)
4
2.
Oblastní přebor skupina B
20.06.2020, TJ TO Sokol Stará Bělá A(6) - Rožnovský tenisový klub(3)
1
3.
Oblastní přebor skupina B
27.06.2020, TJ TO Sokol Stará Bělá A(6) - Tenis Nový Jičín,z.s.(8)
4
 Družstva celkem (4hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
16
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
16