Český tenisový svaz

Pekara Přemysl

Datum narození:
06.06.2006
Platnost reg. do:
21.02.2021
Klub:
Beskydský tenisový klub
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
Beskydský tenisový klub
1399 (4)
 
 
 
2018
Beskydský tenisový klub
590 (9)
954 (3)
 
 
2019
Beskydský tenisový klub
415 (1)
810 (3)
 
 
2020
Beskydský tenisový klub
 
402 (6)
838 (3)
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní přebor skupina A
07.06.2020, Beskydský tenisový klub(3) - Slavoj Český Těšín(8)
0
2.
Oblastní přebor skupina A
21.06.2020, TK Slavia Orlová B(5) - Beskydský tenisový klub(3)
3
3.
Oblastní přebor skupina A
28.06.2020, TJ TO Sokol Stará Bělá(4) - Beskydský tenisový klub(3)
3
 Družstva celkem (2hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
11
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
11

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní přebor skupina A
07.06.2020, Beskydský tenisový klub(3) - Slavoj Český Těšín(8)
1
2.
Oblastní přebor skupina A
21.06.2020, TK Slavia Orlová B(5) - Beskydský tenisový klub(3)
2
3.
Oblastní přebor skupina A
28.06.2020, TJ TO Sokol Stará Bělá(4) - Beskydský tenisový klub(3)
2
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
11
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
11
24.01.2020, Oblastní přebor

severomoravský (P - 700), K: 10/10

32>16 Kovář, Pekara - Hanák, Mück 4:6, 7:5, 1:0 (8)
16>8 Beránek, Kalousek - Kovář, Pekara 4:6, 6:1, 1:0 (5)
získané body: 14 b.
28.07.2020

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 300), K: 4/4

4>2 Pekara, Lys - Šima, Horák 6:3, 6:4
2>1 Beneš, Mück - Pekara, Lys 7:5, 6:2
získané body: 10 b.
15.08.2020, Pohár Rožnova

Rožnovský tenisový klub (C - 300), K: 4/4

8>4 Pekara, Frodl - Gawlik, Drobný 6:2, 6:0
4>2 Pekara, Frodl - Jendřejek, MOLDRZYK 7:6 (1), 7:6 (7)
2>1 Pekara, Frodl - Robenek, Lys 6:0, 2:6, 1:0 (4)
získané body: 15 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní přebor skupina B
06.06.2020, Rožnovský tenisový klub(3) - Beskydský tenisový klub(5)
1
2.
Oblastní přebor skupina B
20.06.2020, Beskydský tenisový klub(5) - SK LAMA o.s.-TK Hlučín A(1)
3
3.
Oblastní přebor skupina B
27.06.2020, TK Milo Olomouc B(4) - Beskydský tenisový klub(5)
0
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
14
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní přebor skupina B
06.06.2020, Rožnovský tenisový klub(3) - Beskydský tenisový klub(5)
1
2.
Oblastní přebor skupina B
20.06.2020, Beskydský tenisový klub(5) - SK LAMA o.s.-TK Hlučín A(1)
4
3.
Oblastní přebor skupina B
27.06.2020, TK Milo Olomouc B(4) - Beskydský tenisový klub(5)
5
 Družstva celkem (4hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
14
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14