Český tenisový svaz

MOLDRZYK FRANTIŠEK

Datum narození:
28.06.2007
Platnost reg. do:
03.11.2020
Klub:
TK Slavia Orlová
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2018
TK Slavia Orlová
534 (9)
 
 
 
2019
TK Slavia Orlová
245 (15)
 
 
 
2020
TK Slavia Orlová
128 (1)
534 (4)
 
 
2021
TK Slavia Orlová
 
199 (12)
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní přebor skupina A
07.06.2020, Beskydský tenisový klub(3) - Slavoj Český Těšín(8)
3
2.
Oblastní přebor skupina A
21.06.2020, Slavoj Český Těšín(8) - TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. A(1)
0
3.
Oblastní přebor skupina A
28.06.2020, MTK Karviná-Tennis Hill Havířov o.s.B(6) - Slavoj Český Těšín(8)
1
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní přebor skupina A
07.06.2020, Beskydský tenisový klub(3) - Slavoj Český Těšín(8)
0
2.
Oblastní přebor skupina A
21.06.2020, Slavoj Český Těšín(8) - TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. A(1)
0
3.
Oblastní přebor skupina A
28.06.2020, MTK Karviná-Tennis Hill Havířov o.s.B(6) - Slavoj Český Těšín(8)
1
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5
27.06.2020

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 300), K: 4/4

8>4 MOLDRZYK, Migdal - Lys, Martínek 6:1, 2:6, 1:0 (2)
4>2 MOLDRZYK, Migdal - Kovář, Pekara 6:4, 6:3
2>1 Kalousek, Kalousek - MOLDRZYK, Migdal 6:1, 6:0
získané body: 10 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní přebor skupina A
06.06.2020, TK Slavia Orlová A(3) - TK Krnov(6)
3
2.
Oblastní přebor skupina A
20.06.2020, TK PRECHEZA Přerov o.s. B(5) - TK Slavia Orlová A(3)
0
3.
Oblastní přebor skupina A
27.06.2020, TK Slavia Orlová A(3) - TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. A(4)
0
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní přebor skupina A
06.06.2020, TK Slavia Orlová A(3) - TK Krnov(6)
1
2.
Oblastní přebor skupina A
20.06.2020, TK PRECHEZA Přerov o.s. B(5) - TK Slavia Orlová A(3)
0
3.
Oblastní přebor skupina A
27.06.2020, TK Slavia Orlová A(3) - TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. A(4)
2
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6