Český tenisový svaz

Vaněk Tomáš

Datum narození:
06.11.2006
Platnost reg. do:
06.11.2019
Klub:
TK Milo Olomouc
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
TK Natali
633 (9)
 
 
 
2018
TK Natali
352 (12)
 
 
 
2019
TK Natali
231 (1)
338 (9)
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní soutěž skupina D
05.05.2019, ITS Tennis Club Olomouc - TK Milo Olomouc B
0
2.
Oblastní soutěž skupina D
26.05.2019, TK Milo Olomouc B - Pašťa tenis Olomouc
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní soutěž skupina D
05.05.2019, ITS Tennis Club Olomouc - TK Milo Olomouc B
2
2.
Oblastní soutěž skupina D
26.05.2019, TK Milo Olomouc B - Pašťa tenis Olomouc
0
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2
02.02.2019

SK Raketa o.s. (C - 400), K: 4/4

4>2 Vymazal, Vaněk - Kubíček, Maňásek 7:6 (5), 2:6, 1:0 (8)
2>1 Krňávek, Šnajdr - Vymazal, Vaněk 6:3, 6:4
získané body: 10 b.
10.07.2019

TK Blansko (C - 200), K: 4/4

8>4 Čujan, Vaněk - Votřel, Šauer 6:1, 6:1
4>2 Čujan, Vaněk - Hotař, Zemánek 6:1, 6:2
2>1 Prokeš, Pytel - Čujan, Vaněk 2:6, 6:1, 1:0 (5)
získané body: 10 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní přebor skupina B
01.05.2019, TK Milo Olomouc B - TK Na Dolině Trojanovice B
0
2.
Oblastní přebor skupina B
04.05.2019, TJ TO Sokol Stará Bělá A - TK Milo Olomouc B
3
3.
Oblastní přebor skupina B
11.05.2019, TK Milo Olomouc B - Rožnovský tenisový klub
6
4.
Oblastní přebor skupina B
25.05.2019, TK DEZA Valašské Meziříčí B - TK Milo Olomouc B
3
5.
Oblastní přebor skupina B
08.06.2019, TK Milo Olomouc B - Tenis Vsetín A
0
6.
Oblastní přebor skupina B
15.06.2019, TK Milo Olomouc B - TO TJ Nový Jičín
0
 Družstva celkem (2hra)
12
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
34
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
34

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní přebor skupina B
01.05.2019, TK Milo Olomouc B - TK Na Dolině Trojanovice B
0
2.
Oblastní přebor skupina B
04.05.2019, TJ TO Sokol Stará Bělá A - TK Milo Olomouc B
4
3.
Oblastní přebor skupina B
11.05.2019, TK Milo Olomouc B - Rožnovský tenisový klub
8
4.
Oblastní přebor skupina B
25.05.2019, TK DEZA Valašské Meziříčí B - TK Milo Olomouc B
3
5.
Oblastní přebor skupina B
08.06.2019, TK Milo Olomouc B - Tenis Vsetín A
7
6.
Oblastní přebor skupina B
15.06.2019, TK Milo Olomouc B - TO TJ Nový Jičín
0
 Družstva celkem (4hra)
22
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
34
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
34