Český tenisový svaz

Žabková Kiara

Datum narození:
16.05.2007
Platnost reg. do:
30.09.2018
Klub:
TK Olymp Praha
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2018
LTC Mladá Boleslav o.s.
99 (20)
511 (4)
 
 
2019
TK Olymp Praha
52 (30)
263 (9)
672 (3)
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
25- II.třída B
24.6.2018 NT 1.7.2018, LTC Mladá Boleslav B - TK Čelákovice
0
2.
25- II.třída B
10.6.2018 NT 16.6.2018, LTC Mladá Boleslav B - TK Radošovice B
3
3.
25- II.třída B
6.5.2018 NT 19.5.2018, LTC Mladá Boleslav B - Tsport Votice o.s.
1
4.
25- II.třída B
27.5.2018 NT 2.6.2018, LTC Mladá Boleslav B - TK Benešov
4
5.
25- II.třída B
17.6.2018 NT 23.6.2018, Sparta Kutná Hora - LTC Mladá Boleslav B
3
6.
25- II.třída B
20.5.2018 NT 26.5.2018, TJ Jiskra Zruč n.Sáz. - LTC Mladá Boleslav B
4
7.
25- II.třída B
29.4.2018 NT 5.5.2018, TJ LTC Poděbrady - LTC Mladá Boleslav B
1
 Družstva celkem (2hra)
16
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
16
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
25- II.třída B
24.6.2018 NT 1.7.2018, LTC Mladá Boleslav B - TK Čelákovice
0
2.
25- II.třída B
10.6.2018 NT 16.6.2018, LTC Mladá Boleslav B - TK Radošovice B
0
3.
25- II.třída B
6.5.2018 NT 19.5.2018, LTC Mladá Boleslav B - Tsport Votice o.s.
0
4.
25- II.třída B
27.5.2018 NT 2.6.2018, LTC Mladá Boleslav B - TK Benešov
0
5.
25- II.třída B
17.6.2018 NT 23.6.2018, Sparta Kutná Hora - LTC Mladá Boleslav B
0
6.
25- II.třída B
20.5.2018 NT 26.5.2018, TJ Jiskra Zruč n.Sáz. - LTC Mladá Boleslav B
0
7.
25- II.třída B
29.4.2018 NT 5.5.2018, TJ LTC Poděbrady - LTC Mladá Boleslav B
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
16
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
33- I.třída B
26.5.2018 NT 10.6.2018, Tenisový klub Benátky nad Jizerou - Slavoj Čerčany
1
2.
33- I.třída B
9.6.2018 NT 17.6.2018, LTC Kolín - Tenisový klub Benátky nad Jizerou
1
3.
33- I.třída B
5.5.2018 NT 20.5.2018, LTC Houštka - Tenisový klub Benátky nad Jizerou
3
4.
33- I.třída B
19.5.2018 NT 27.5.2018, TK Čelákovice - Tenisový klub Benátky nad Jizerou
1
5.
33- I.třída B
28.4.2018 NT 6.5.2018, Tenisový klub Benátky nad Jizerou - Slavoj Český Brod B
1
6.
33- I.třída B
16.6.2018 NT 24.6.2018, Tenisový klub Benátky nad Jizerou - Slavoj Žiželice
1
7.
33- I.třída B
23.6.2018 NT 30.6.2018, LTC Mladá Boleslav o.s. - Tenisový klub Benátky nad Jizerou
3
 Družstva celkem (2hra)
11
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
23
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
18

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
33- I.třída B
26.5.2018 NT 10.6.2018, Tenisový klub Benátky nad Jizerou - Slavoj Čerčany
1
2.
33- I.třída B
9.6.2018 NT 17.6.2018, LTC Kolín - Tenisový klub Benátky nad Jizerou
2
3.
33- I.třída B
5.5.2018 NT 20.5.2018, LTC Houštka - Tenisový klub Benátky nad Jizerou
5
4.
33- I.třída B
19.5.2018 NT 27.5.2018, TK Čelákovice - Tenisový klub Benátky nad Jizerou
1
5.
33- I.třída B
28.4.2018 NT 6.5.2018, Tenisový klub Benátky nad Jizerou - Slavoj Český Brod B
1
6.
33- I.třída B
16.6.2018 NT 24.6.2018, Tenisový klub Benátky nad Jizerou - Slavoj Žiželice
0
7.
33- I.třída B
23.6.2018 NT 30.6.2018, LTC Mladá Boleslav o.s. - Tenisový klub Benátky nad Jizerou
2
 Družstva celkem (4hra)
12
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
23
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
18

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
09.12.2017, TK Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (B - 500), K: 10/10

50
2
16.12.2017, TJ Spoje Praha

TJ Spoje Praha (B - 500), K: 10/10

0
3
26.12.2017, TC HEAD

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 6/6

0
4
29.12.2017

Řevnická sportovní (C - 400), K: 6/6

60
5
13.01.2018, Tenis Klánovice

TENIS Klánovice (C - 400), K: 6/6

27
6
27.01.2018

SK Satalice (C - 400), K: 5/4

27
7
10.02.2018, TK Sokolov

TK Sokolov (B - 500), K: 9/9

27
8
03.03.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (B - 500), K: 10/10

35
9
09.03.2018, TK Konstruktiva CUP

TK Konstruktiva, z.s. (B - 500), K: 9/9

27
10
11.06.2018, A1

I.ČLTK Praha (A - 400), K: 12/12

0
11
30.06.2018

LTK Liberec (B - 300), K: 8/8

45
12
07.07.2018, Vista Cup

TC VŠ Praha (B - 300), K: 8/8

22
13
31.07.2018, A2 Tennis Arena Kids Tour

TK Pelhřimov (A - 400), K: 12/12

0
14
13.08.2018, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (B - 300), K: 8/8

0
15
17.08.2018, A3 Tennis Arena Kids Tour

TK DEZA Valašské Meziříčí (A - 400), K: 12/12

45
16
23.08.2018, TK Sokolov

TK Sokolov (B - 300), K: 8/8

45
17
31.08.2018, A4

TC VŠ Praha (A - 400), K: 12/12

45
18
15.09.2018, ČLTK CUP MŽ 2018

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 300), K: 8/8

0
19
22.09.2018, O POHÁR MÉSTA DVORA KRÁLOVÉ

TC Dvůr Králové, z.s. (B - 300), K: 8/8

30
20
28.09.2018

LTC Kolín (B - 300), K: 8/8

30
21
19.01.2018, A1

TK PRECHEZA Přerov o.s. (A - 700), K: 13/-

38
22
16.03.2018, A3

TK Roja Příbram z.s. (A - 700), K: 13/-

0
23
17.02.2018

TK Neridé (B - 500), K: -/10

-
 Jednotlivci celkem
553/22

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
09.12.2017, TK Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (B - 500), K: 10/10

24
2
16.12.2017, TJ Spoje Praha

TJ Spoje Praha (B - 500), K: 10/10

24
3
26.12.2017, TC HEAD

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 6/6

14
4
29.12.2017

Řevnická sportovní (C - 400), K: 6/6

20
5
13.01.2018, Tenis Klánovice

TENIS Klánovice (C - 400), K: 6/6

20
6
27.01.2018

SK Satalice (C - 400), K: 5/4

15
7
10.02.2018, TK Sokolov

TK Sokolov (B - 500), K: 9/9

27
8
03.03.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (B - 500), K: 10/10

0
9
09.03.2018, TK Konstruktiva CUP

TK Konstruktiva, z.s. (B - 500), K: 9/9

0
10
11.06.2018, A1

I.ČLTK Praha (A - 400), K: 12/12

21
11
30.06.2018

LTK Liberec (B - 300), K: 8/8

30
12
07.07.2018, Vista Cup

TC VŠ Praha (B - 300), K: 8/8

0
13
31.07.2018, A2 Tennis Arena Kids Tour

TK Pelhřimov (A - 400), K: 12/12

21
14
13.08.2018, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (B - 300), K: 8/8

0
15
17.08.2018, A3 Tennis Arena Kids Tour

TK DEZA Valašské Meziříčí (A - 400), K: 12/12

0
16
23.08.2018, TK Sokolov

TK Sokolov (B - 300), K: 8/8

0
17
31.08.2018, A4

TC VŠ Praha (A - 400), K: 12/12

0
18
15.09.2018, ČLTK CUP MŽ 2018

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 300), K: 8/8

22
19
22.09.2018, O POHÁR MÉSTA DVORA KRÁLOVÉ

TC Dvůr Králové, z.s. (B - 300), K: 8/8

45
20
28.09.2018

LTC Kolín (B - 300), K: 8/8

16
21
19.01.2018, A1

TK PRECHEZA Přerov o.s. (A - 700), K: 13/-

-
22
16.03.2018, A3

TK Roja Příbram z.s. (A - 700), K: 13/-

-
23
17.02.2018

TK Neridé (B - 500), K: -/10

0
 Jednotlivci celkem
299/21
30.06.2018

LTK Liberec (B - 300), K: 8/8

8>4 Žabková, Hajná - Žoldáková, Zikmundová 6:2, 6:2
4>2 Žabková, Hajná - Zikmundová, Hladká 4:6, 6:1, 1:0 (7)
2>1 Linhartová, Slaměníková - Žabková, Hajná 7:6 (3), 6:3
získané body: 30 b.
13.08.2018, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (B - 300), K: 8/8

16>8 Zikmundová, Junová - Vachková, Žabková 7:6 (4), 2:6, 1:0 (7)
získané body: 0 b.
31.08.2018, A4

TC VŠ Praha (A - 400), K: 12/12

32>16 Oktiabreva, Malá - Dobiášová, Žabková 6:2, 3:6, 1:0 (7)
získané body: 0 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0