Český tenisový svaz

Slavíková Emma

Datum narození:
24.01.2003
Platnost reg. do:
22.11.2020
Klub:
TK Neridé
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2014
TK Neridé
176 (12)
 
 
 
2015
TK Neridé
54 (30)
365 (4)
 
 
2016
TK Neridé
26 (1)
125 (12)
 
 
2017
TK Neridé
 
59 (25)
630 (3)
 
2018
TK Neridé
 
55 (1)
195 (9)
 
2019
TK Neridé
 
 
109 (12)
748 (3)

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
03- I.třída B
5.5.2018 NT 20.5.2018, LTC Mladá Boleslav B - TK Radošovice
0
2.
03- I.třída B
28.4.2018 NT 6.5.2018, TK Radošovice - LTC Bakov n.Jiz.
1
1.
09- III.třída B
9.6.2018 NT 17.6.2018, TK Radošovice C - 1.TK Pacov
4
2.
09- III.třída B
23.6.2018 NT 30.6.2018, TK Radošovice C - Tenis Semice a.s.
4
 Družstva celkem (2hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
14
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
03- I.třída B
5.5.2018 NT 20.5.2018, LTC Mladá Boleslav B - TK Radošovice
1
2.
03- I.třída B
28.4.2018 NT 6.5.2018, TK Radošovice - LTC Bakov n.Jiz.
1
1.
09- III.třída B
9.6.2018 NT 17.6.2018, TK Radošovice C - 1.TK Pacov
3
2.
09- III.třída B
23.6.2018 NT 30.6.2018, TK Radošovice C - Tenis Semice a.s.
0
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
14
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017

Tenis & Padel klub Písečná, z.s. (C - 400), K: 5/5

20
2
09.12.2017

Slavoj Český Brod (B - 500), K: 8/8

0
3
16.12.2017, TC HEAD

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/4

20
4
06.01.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 4/4

0
5
13.01.2018, TK Konstruktiva 2018

TK Konstruktiva, z.s. (C - 400), K: 4/-

10
6
20.01.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

15
7
27.01.2018, TC HEAD

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/-

0
8
03.02.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

20
9
17.02.2018, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (B - 500), K: 8/-

0
10
03.03.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

15
11
30.03.2018

Tenis Cibulka (B - 500), K: 8/-

0
12
12.05.2018, Oblastní přebor

středočeský (P - 200), K: 8/-

0
13
30.06.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 200), K: 4/4

0
14
19.07.2018, Vista Cup

TC VŠ Praha (B - 300), K: 8/8

16
15
21.07.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 200), K: 4/-

15
16
27.07.2018

LTC Modřany 2005 (C - 200), K: 4/-

15
17
01.08.2018, Tenis Cibulka Open 2018

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/-

15
18
03.08.2018, A4

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (A - 400), K: 12/12

0
19
11.08.2018, PWJ T

Lokomotiva Praha (C - 200), K: 4/-

0
20
23.08.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (B - 300), K: 8/8

0
21
26.08.2018, B7 Zručská juniorka

TJ Jiskra Zruč n.Sáz. (B - 300), K: 8/8

22
22
31.08.2018, Crocodille Cup

Slavoj Žiželice (B - 300), K: 8/8

45
23
08.09.2018

Tenis Dobříš (C - 200), K: 4/-

30
24
15.09.2018, PWJT18 - PRAŽSKÁ TOUR

TJ Spoje Praha (C - 200), K: 5/-

15
25
22.09.2018, PWJT Masters

TJ Spoje Praha (B - 300), K: 8/-

30
26
03.08.2018, A4

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (A - 400), K: 12/-

0
 Jednotlivci celkem
303/26

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017

Tenis & Padel klub Písečná, z.s. (C - 400), K: 5/5

15
2
09.12.2017

Slavoj Český Brod (B - 500), K: 8/8

0
3
16.12.2017, TC HEAD

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/4

15
4
06.01.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 4/4

0
5
13.01.2018, TK Konstruktiva 2018

TK Konstruktiva, z.s. (C - 400), K: 4/-

-
6
20.01.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

15
7
27.01.2018, TC HEAD

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/-

-
8
03.02.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

15
9
17.02.2018, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (B - 500), K: 8/-

-
10
03.03.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

15
11
30.03.2018

Tenis Cibulka (B - 500), K: 8/-

-
12
12.05.2018, Oblastní přebor

středočeský (P - 200), K: 8/-

-
13
30.06.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 200), K: 4/4

15
14
19.07.2018, Vista Cup

TC VŠ Praha (B - 300), K: 8/8

0
15
21.07.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 200), K: 4/-

-
16
27.07.2018

LTC Modřany 2005 (C - 200), K: 4/-

-
17
01.08.2018, Tenis Cibulka Open 2018

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/-

-
18
03.08.2018, A4

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (A - 400), K: 12/12

34
19
11.08.2018, PWJ T

Lokomotiva Praha (C - 200), K: 4/-

-
20
23.08.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (B - 300), K: 8/8

8
21
26.08.2018, B7 Zručská juniorka

TJ Jiskra Zruč n.Sáz. (B - 300), K: 8/8

30
22
31.08.2018, Crocodille Cup

Slavoj Žiželice (B - 300), K: 8/8

16
23
08.09.2018

Tenis Dobříš (C - 200), K: 4/-

-
24
15.09.2018, PWJT18 - PRAŽSKÁ TOUR

TJ Spoje Praha (C - 200), K: 5/-

-
25
22.09.2018, PWJT Masters

TJ Spoje Praha (B - 300), K: 8/-

-
26
03.08.2018, A4

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (A - 400), K: 12/-

-
 Jednotlivci celkem
178/13

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
10.6.2018 NT 16.6.2018, TK Neridé - Tenisový klub Benátky nad Jizerou
12
2.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
17.6.2018 NT 23.6.2018, LTC Kolín - TK Neridé
6
3.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
29.4.2018 NT 5.5.2018, TK Radošovice - TK Neridé
0
 Družstva celkem (2hra)
18
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
39
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
39

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
10.6.2018 NT 16.6.2018, TK Neridé - Tenisový klub Benátky nad Jizerou
9
2.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
17.6.2018 NT 23.6.2018, LTC Kolín - TK Neridé
0
3.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
29.4.2018 NT 5.5.2018, TK Radošovice - TK Neridé
12
 Družstva celkem (4hra)
21
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
39
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
39