Český tenisový svaz

Jelínková Anna

Datum narození:
31.07.2005
Platnost reg. do:
17.03.2022
Klub:
HTK Třebíč
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
TK Hrušovany o.s.
268 (9)
662 (3)
 
 
2018
TK Hrušovany o.s.
401 (1)
270 (6)
 
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017, TS CUP

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 400), K: 4/4

0
2
16.12.2017, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 4/4

15
3
28.12.2017, VITÁLNÍ TURNAJ C

SK Vitality Slezsko o.s. (C - 400), K: 4/4

10
4
06.01.2018, Babolat Tour 2018

Mladý tenista, z.s. (C - 400), K: 4/5

10
5
13.01.2018, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 4/4

15
6
10.02.2018, O pohár Rožnova

Rožnovský tenisový klub (C - 400), K: 4/4

7
7
17.02.2018, TC Brno CUP

TC Brno. (B - 500), K: 8/8

0
8
24.02.2018, Mladcova Open

SK Zlín-Mladcová (C - 400), K: 5/5

15
9
03.03.2018, TC Brno CUP

TC Brno. (C - 400), K: 4/4

20
10
10.03.2018

HTK Třebíč (C - 400), K: 4/4

10
11
17.03.2018, Mladcova Open

SK Zlín-Mladcová (C - 400), K: 4/4

30
12
11.04.2018, A1 NIKE TROPHY 2018

TK AGROFERT Prostějov (A - 400), K: 12/12

0
13
14.04.2018, Okresní přebor Břeclav+Hodonín

Slovácký TK Břeclav (C - 200), K: 4/4

15
14
21.04.2018, Babolat Cup

TKB Hrušovany z.s. (C - 200), K: 4/4

15
15
12.05.2018, TJ Kraví Hora open

TJ Kraví Hora Brno (C - 200), K: 4/4

30
16
02.06.2018, Oblastní přebor

jihomoravský (P - 250), K: 8/8

0
17
30.06.2018

TJ Baník Ostrava OKD (C - 200), K: 4/4

15
18
03.07.2018, Wilson Cup

Beskydský tenisový klub (C - 200), K: 4/4

30
19
07.07.2018

TC Austerlitz (C - 200), K: 4/4

30
20
14.07.2018, LAMA Cup 2018

SK LAMA o.s. (B - 300), K: 8/8

22
21
21.07.2018, Precheza Cup

TK PRECHEZA Přerov o.s. (C - 200), K: 4/4

10
22
28.07.2018, TC Brno CUP

TC Brno. (B - 300), K: 8/8

0
23
02.08.2018, O Pohár Starosty Sokola Šumperk

T.J. Sokol Šumperk (B - 300), K: 8/8

0
24
04.08.2018, Mladcová Prince Cup

SK Zlín-Mladcová (C - 200), K: 4/-

30
25
11.08.2018

TK Zlín (C - 200), K: 4/4

20
26
11.04.2018, A1 NIKE TROPHY 2018

TK AGROFERT Prostějov (A - 400), K: 12/-

32
27
21.05.2018, A2

SK Véska (A - 400), K: 12/-

0
 Jednotlivci celkem
381/27

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017, TS CUP

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 400), K: 4/4

7
2
16.12.2017, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 4/4

0
3
28.12.2017, VITÁLNÍ TURNAJ C

SK Vitality Slezsko o.s. (C - 400), K: 4/4

7
4
06.01.2018, Babolat Tour 2018

Mladý tenista, z.s. (C - 400), K: 4/5

10
5
13.01.2018, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 4/4

7
6
10.02.2018, O pohár Rožnova

Rožnovský tenisový klub (C - 400), K: 4/4

15
7
17.02.2018, TC Brno CUP

TC Brno. (B - 500), K: 8/8

16
8
24.02.2018, Mladcova Open

SK Zlín-Mladcová (C - 400), K: 5/5

20
9
03.03.2018, TC Brno CUP

TC Brno. (C - 400), K: 4/4

15
10
10.03.2018

HTK Třebíč (C - 400), K: 4/4

15
11
17.03.2018, Mladcova Open

SK Zlín-Mladcová (C - 400), K: 4/4

10
12
11.04.2018, A1 NIKE TROPHY 2018

TK AGROFERT Prostějov (A - 400), K: 12/12

0
13
14.04.2018, Okresní přebor Břeclav+Hodonín

Slovácký TK Břeclav (C - 200), K: 4/4

15
14
21.04.2018, Babolat Cup

TKB Hrušovany z.s. (C - 200), K: 4/4

10
15
12.05.2018, TJ Kraví Hora open

TJ Kraví Hora Brno (C - 200), K: 4/4

15
16
02.06.2018, Oblastní přebor

jihomoravský (P - 250), K: 8/8

16
17
30.06.2018

TJ Baník Ostrava OKD (C - 200), K: 4/4

15
18
03.07.2018, Wilson Cup

Beskydský tenisový klub (C - 200), K: 4/4

15
19
07.07.2018

TC Austerlitz (C - 200), K: 4/4

0
20
14.07.2018, LAMA Cup 2018

SK LAMA o.s. (B - 300), K: 8/8

30
21
21.07.2018, Precheza Cup

TK PRECHEZA Přerov o.s. (C - 200), K: 4/4

15
22
28.07.2018, TC Brno CUP

TC Brno. (B - 300), K: 8/8

0
23
02.08.2018, O Pohár Starosty Sokola Šumperk

T.J. Sokol Šumperk (B - 300), K: 8/8

16
24
04.08.2018, Mladcová Prince Cup

SK Zlín-Mladcová (C - 200), K: 4/-

-
25
11.08.2018

TK Zlín (C - 200), K: 4/4

15
26
11.04.2018, A1 NIKE TROPHY 2018

TK AGROFERT Prostějov (A - 400), K: 12/-

-
27
21.05.2018, A2

SK Véska (A - 400), K: 12/-

-
 Jednotlivci celkem
284/24

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
II.TŔÍDA sk.AS
28.4.2018, TC Austerlitz - Mosilana Brno
3
2.
II.TŔÍDA sk.AS
5.5.2018, TC Brno C - TC Austerlitz
6
3.
II.TŔÍDA sk.AS
19.5.2018, TC Austerlitz - TK TILIA Brno B
0
4.
II.TŔÍDA sk.AS
26.5.2018, TJ Žďár nad Sázavou - TC Austerlitz
4
5.
II.TŔÍDA sk.AS
9.6.2018, TC Austerlitz - TC Brno D
0
6.
II.TŔÍDA sk.AS
16.6.2018, TC-MJ TENIS Líšeň - TC Austerlitz
15
 Družstva celkem (2hra)
28
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
30
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
30

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
II.TŔÍDA sk.AS
28.4.2018, TC Austerlitz - Mosilana Brno
2
2.
II.TŔÍDA sk.AS
5.5.2018, TC Brno C - TC Austerlitz
0
3.
II.TŔÍDA sk.AS
19.5.2018, TC Austerlitz - TK TILIA Brno B
0
4.
II.TŔÍDA sk.AS
26.5.2018, TJ Žďár nad Sázavou - TC Austerlitz
0
5.
II.TŔÍDA sk.AS
9.6.2018, TC Austerlitz - TC Brno D
0
6.
II.TŔÍDA sk.AS
16.6.2018, TC-MJ TENIS Líšeň - TC Austerlitz
0
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
30
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
30