Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  PRECHEZA Cup
Pořadatel:  TK PRECHEZA Přerov o.s.
Datum:  31.07-04.08.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Frömel Karel
 
 
 
Raštica Jan
7:5, 7:5
 
Gregus Petr
6:3, 7:5
 
Němeček Marek
6:2, 7:5
 
Sršeň Alexandr
6:1, 1:0, scr.
 
 
6:3, 6:2
 
Prokeš Bedřich
 
Pospíšil Matěj
scr.
 
 
 
Škrlík Mathias
6:2, 7:6 (5)
 
Machovský Benjamin
6:0, 6:0
 
Košárko Filip
6:4, 6:2
 
Vaněk Tomáš
6:2, 7:5
 
 
6:2, 6:3
 
Pytel Šimon
 
Knesl David
6:4, 7:5
 
 
 
Tégl Tomáš
7:5, 6:3
 
Hanák Ondřej
6:0, 6:0
 
Martinovič Filip
5:3, scr.
 
Horák Vladimír
6:3, 6:3
 
 
6:0, 6:0
 
Sedlář Josef
 
Bartoš Adrian
6:3, 6:3
 
 
 
Střílka Sven
7:5, 3:6, 6:1
 
Čank Tobiáš
7:5, 6:4
 
Homolka Filip
6:2, 6:1
 
Grois Ondřej
6:3, 6:3
 
 
6:7 (2), 6:3, 6:4
 
Kalousek Kryštof
 
Krupa Lukáš
1:6, 6:3, 4:3, scr.
 
 
 
Michálek Stanislav
6:2, 6:2
 
Blaška Sebastian
6:1, 7:5
 
Spáčil Jan
6:2, 6:2
 
Hrubý Václav
7:6 (4), 7:6 (4)
 
 
6:1, 6:1
 
Kuřitka Lukáš
 
Doskočil Martin
1:6, 6:2, 6:1
 
 
 
Mück Filip
6:0, 6:2
 
Svozil Václav
7:6 (6), 6:2
 
Václavík Miroslav
5:7, 6:3, 6:1
 
Klimša Ondřej
6:2, 6:0
 
 
6:2, 6:3
 
Beránek Ondřej
 
Beneš Daniel
4:6, 6:2, 6:3
 
 
 
Zerai Rayen
6:4, 7:5
 
Pelc Adam
1:6, 6:2, 6:4
 
Milar Jiří
6:1, 6:2
 
Sýkora Jan
6:1, 6:0
 
 
7:6 (1), 6:3
 
Hanačík Antonín
 
Hanzl Jan
6:1, 6:3
 
 
 
Čujan Matěj
5:7, 6:0, 6:3
 
Šima Patrik
6:2, 5:7, 6:2
 
Berka Dalibor
6:1, 6:4
 
Střílka Maxim
6:2, 6:0
 
 
6:4, 6:2
 
Klimas Jan
 
Poznámka pořadatele: Neděle 2.8. 9:00: Frömel, Prokeš, Pospíšil, Košárko, Knesl, Sedlář, Čank, Kalousek 10:00: Krupa, Kuřitka, Doskočil, Beránek, Beneš, Sýkora, Čujan, Klimas Na čtyřhry volat v 11:00 na číslo 774348618
Počet účastníků48
NasazeníBH
Frömel Karel 3835
Klimas Jan 5130
Knesl David 6025
Beránek Ondřej 6625
Krupa Lukáš 7825
Kalousek Kryštof 7925
Pytel Šimon 8520
Beneš Daniel 8920
Kategorie : 9Součet BH: 205
Kódové číslo akce: 512098

Knesl David - Kalousek Kryštof
 
 
 
Grois Ondřej - Pospíšil Matěj
6:2, 6:4
 
Blaška Sebastian - Zerai Rayen
6:2, 6:4
 
Hanzl Jan - Sršeň Alexandr
6:1, 6:1
 
 
 
 
6:2, 2:6, 1:0 (9)
 
Němeček Marek - Pelc Adam
 
Kuřitka Lukáš - Beránek Ondřej
6:3, 6:2
 
 
 
 
7:5, 6:1
 
Martinovič Filip - Vaněk Tomáš
 
Šima Patrik - Horák Vladimír
6:3, 6:2
 
 
 
 
6:1, 6:2
 
Pytel Šimon - Prokeš Bedřich
 
Bartoš Adrian - Beneš Daniel
scr.
 
 
 
 
4:6, 6:2, 1:0 (4)
 
Berka Dalibor - Homolka Filip
 
Raštica Jan - Doskočil Martin
6:1, 6:3
 
 
 
 
6:0, 6:4
 
Krupa Lukáš - Hanák Ondřej
 
Hanačík Antonín - Gregus Petr
7:5, 5:7, 1:0 (4)
 
 
 
 
3:6, 7:5, 1:0 (8)
 
Škrlík Mathias - Košárko Filip
 
Klimša Ondřej - Spáčil Jan
scr.
 
Čujan Matěj - Čank Tobiáš
6:3, 6:4
 
 
6:1, 6:3
 
Sedlář Josef - Klimas Jan
 
Počet dvojic18
NasazeníBH
Klimas Jan 5130
Knesl David 6025
Beránek Ondřej 6625
Krupa Lukáš 7825
Kalousek Kryštof 7925
Pytel Šimon 8520
Beneš Daniel 8920
Pospíšil Matěj 9920
Kategorie : 8Součet BH: 190
Kódové číslo akce: 514098

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
ZAVŘEL JAROSLAV06.03.2008TK AGROFERT Prostějov
Šnajdr Denis14.06.2007TC Brno.
Škrabal Marek25.10.2009TK PRECHEZA Přerov o.s.

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Klimša Ondřej15.07.2008TK SC OSTRAVA
Václavík Miroslav23.05.2008TK Na Dolině o.s.