Český tenisový svaz

Homolka Filip

Datum narození:
11.12.2007
Platnost reg. do:
19.01.2021
Klub:
TC Bajda Kroměříž
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2018
TC Bajda Kroměříž
1129 (4)
 
 
 
2019
TC Bajda Kroměříž
344 (12)
741 (4)
 
 
2020
TC Bajda Kroměříž
147 (1)
329 (9)
 
 

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
22.08.2019, KROMĚŘÍŽ CUP

TC Bajda Kroměříž (B - 300), K: -/8

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
22.08.2019, KROMĚŘÍŽ CUP

TC Bajda Kroměříž (B - 300), K: -/8

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0
06.07.2019

TJ Jiskra Strážnice (C - 200), K: 4/4

4>2 Homolka, Váňa - Šimeček, Turek 1:3, scr.
2>1 Zika, Tkáč - Homolka, Váňa 6:1, 6:3
získané body: 10 b.
02.08.2019, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (C - 200), K: 4/4

8>4 Zika, Homolka - Čížek, Schaur 2:6, 6:0, 1:0 (7)
4>2 Řehák, Milar - Zika, Homolka 7:5, 6:1
získané body: 7 b.
24.08.2019

TK Zlín (C - 200), K: 4/-

16>8 Tkáč Dominik- Homolka Filip5:7, 6:1, 1:0 (10)
získané body: 0 b.
31.08.2019

Jiskra Otrokovice (C - 200), K: 4/4

8>4 Berka, Homolka - Michal, Daněk 6:4, 6:2
4>2 Holík, Hanačík - Berka, Homolka 6:1, 6:1
získané body: 7 b.
21.09.2019

TK SC OSTRAVA (B - 300), K: 8/8

32>16 Němec, Jurda - Martinovič, Homolka 6:3, 5:7, 1:0
získané body: 0 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
I.TŘÍDA S
27.4.2019, TC Brno. B - TC Bajda Kroměříž
0
2.
I.TŘÍDA S
4.5.2019, TC Bajda Kroměříž - SK Tenis Tišnov
0
3.
I.TŘÍDA S
11.5.2019, ŽLTC Brno C - TC Bajda Kroměříž
0
4.
I.TŘÍDA S
25.5.2019, TC Bajda Kroměříž - TC BORS CLUB-STK Břeclav
1
5.
I.TŘÍDA S
8.6.2019, Jiskra Otrokovice - TC Bajda Kroměříž
1
6.
I.TŘÍDA S
15.6.2019, TC Bajda Kroměříž - TK Spartak Jihlava B
1
7.
I.TŘÍDA S
22.6.2019, TC Bajda Kroměříž - TK Znojmo
0
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
8
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
I.TŘÍDA S
27.4.2019, TC Brno. B - TC Bajda Kroměříž
2
2.
I.TŘÍDA S
4.5.2019, TC Bajda Kroměříž - SK Tenis Tišnov
0
3.
I.TŘÍDA S
11.5.2019, ŽLTC Brno C - TC Bajda Kroměříž
0
4.
I.TŘÍDA S
25.5.2019, TC Bajda Kroměříž - TC BORS CLUB-STK Břeclav
2
5.
I.TŘÍDA S
8.6.2019, Jiskra Otrokovice - TC Bajda Kroměříž
0
6.
I.TŘÍDA S
15.6.2019, TC Bajda Kroměříž - TK Spartak Jihlava B
1
7.
I.TŘÍDA S
22.6.2019, TC Bajda Kroměříž - TK Znojmo
0
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
8
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8
22.6.2019, I.TŘÍDA S
TC Bajda Kroměříž - TK Znojmo
team Berka, Homolka - , scr.
získané body: 0 b.
29.12.2018, Jokra CUP

TK Radegast (C - 400), K: 5/5

8>4 Homolka, Veselý - Křesala, Svozil 1:6, 6:3, 1:0 (10)
4>2 Homolka, Veselý - Hanák, Lošák scr.
2>1 Majc, Majc - Homolka, Veselý 6:2, 6:4
získané body: 15 b.
02.02.2019

TK Zlín (C - 400), K: 7/6

8>4 Homolka, Váňa - Svoboda, Gerža 6:4, 6:2
4>2 Homolka, Váňa - Žampach, Bodlák 6:0, 6:2
2>1 Milar, Němeček - Homolka, Váňa 6:2, 6:1
získané body: 20 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
II.TŔÍDA BM
28.4.2019, ŽLTC Brno C - TC Bajda Kroměříž
4
2.
II.TŔÍDA BM
5.5.2019, TC Bajda Kroměříž - TC BORS CLUB-STK Břeclav B
4
3.
II.TŔÍDA BM
12.5.2019, TK Bystřice p.H. - TC Bajda Kroměříž
12
4.
II.TŔÍDA BM
26.5.2019, TC Bajda Kroměříž - TC Brno C
6
5.
II.TŔÍDA BM
9.6.2019, TENIS SLOVÁCKO z.s. - TC Bajda Kroměříž
12
6.
II.TŔÍDA BM
16.6.2019, TC Bajda Kroměříž - TK Fatra Napajedla
6
7.
II.TŔÍDA BM
23.6.2019, TC Bajda Kroměříž - SK Zlín-Mladcová
0
 Družstva celkem (2hra)
44
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
86
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
70

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
II.TŔÍDA BM
28.4.2019, ŽLTC Brno C - TC Bajda Kroměříž
0
2.
II.TŔÍDA BM
5.5.2019, TC Bajda Kroměříž - TC BORS CLUB-STK Břeclav B
3
3.
II.TŔÍDA BM
12.5.2019, TK Bystřice p.H. - TC Bajda Kroměříž
8
4.
II.TŔÍDA BM
26.5.2019, TC Bajda Kroměříž - TC Brno C
5
5.
II.TŔÍDA BM
9.6.2019, TENIS SLOVÁCKO z.s. - TC Bajda Kroměříž
12
6.
II.TŔÍDA BM
16.6.2019, TC Bajda Kroměříž - TK Fatra Napajedla
5
7.
II.TŔÍDA BM
23.6.2019, TC Bajda Kroměříž - SK Zlín-Mladcová
9
 Družstva celkem (4hra)
42
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
86
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
70