Český tenisový svaz

Homolka Filip

Datum narození:
11.12.2007
Platnost reg. do:
19.01.2021
Klub:
TC Bajda Kroměříž
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2018
TC Bajda Kroměříž
1129 (4)
 
 
 
2019
TC Bajda Kroměříž
344 (12)
741 (4)
 
 
2020
TC Bajda Kroměříž
147 (1)
330 (9)
 
 

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
29.08.2020

Jiskra Otrokovice (C - 300), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
29.08.2020

Jiskra Otrokovice (C - 300), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1
29.08.2020

Jiskra Otrokovice (C - 300), K: 4/4

16>8 Hanačík, Gregus - Berka, Homolka 7:6 (3), 6:3
získané body: 0 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
24. II.TŔÍDA sk.BD
7.6.2020, TENIS SLOVÁCKO z.s. B - TC Bajda Kroměříž
0
2.
24. II.TŔÍDA sk.BD
21.6.2020, TC Bajda Kroměříž - TJ Jiskra Strážnice
1
3.
24. II.TŔÍDA sk.BD
28.6.2020, TC Bajda Kroměříž - TK Zlín B
1
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
24. II.TŔÍDA sk.BD
7.6.2020, TENIS SLOVÁCKO z.s. B - TC Bajda Kroměříž
0
2.
24. II.TŔÍDA sk.BD
21.6.2020, TC Bajda Kroměříž - TJ Jiskra Strážnice
0
3.
24. II.TŔÍDA sk.BD
28.6.2020, TC Bajda Kroměříž - TK Zlín B
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019, Babolat Cup 2019

TK Znojmo (C - 500), K: 5/5

0
2
07.12.2019, TS CUP

TENIS SLOVÁCKO z.s. (B - 600), K: 8/8

0
3
27.12.2019, Sport Tennis Club Studénka

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 500), K: 5/4

15
4
04.01.2020, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 500), K: 5/-

15
5
11.01.2020, Mladcova Open

SK Zlín-Mladcová (C - 500), K: 5/5

15
6
18.01.2020

TK TILIA Brno (C - 500), K: 5/5

0
7
15.02.2020, Sport Tennis Club Studénka

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 500), K: 5/5

10
8
22.02.2020, O pohár Tenisového klubu DEZA

TK DEZA Valašské Meziříčí (C - 400), K: 5/5

10
9
29.02.2020, JOKRA CUP

TK Radegast (C - 500), K: 4/-

15
10
07.03.2020, NTC Cup

NTC Kyjov (C - 400), K: 4/4

15
11
29.05.2020, TJ Kraví Hora Brno open

TJ Kraví Hora Brno (C - 300), K: 5/5

0
12
13.06.2020, Oblastní přebor

jihomoravský (P - 400), K: 8/8

0
13
04.07.2020

TJ Jiskra Strážnice (C - 300), K: 4/4

10
14
08.07.2020, O pohár Tenisového klubu DEZA - B

TK DEZA Valašské Meziříčí (B - 400), K: 8/8

16
15
18.07.2020, NTC Cup

NTC Kyjov (C - 300), K: 4/4

20
16
25.07.2020, TC Brno + ŽLTC Brno

TC Brno. (B - 400), K: 8/8

0
17
31.07.2020, PRECHEZA Cup

TK PRECHEZA Přerov o.s. (B - 400), K: 9/8

0
18
03.08.2020, TK Milo

TK Milo Olomouc (C - 300), K: 4/4

0
19
06.08.2020, Východočeský

TO TJ Tesla Pardubice (B - 400), K: 9/9

0
20
15.08.2020

TJ Jiskra Strážnice (C - 300), K: 4/4

15
21
17.08.2020

TK Zlín (B - 400), K: 8/8

0
22
22.08.2020

Jiskra Otrokovice (C - 300), K: 4/4

10
23
05.09.2020, WILSON CUP

Beskydský tenisový klub (C - 200), K: 4/4

0
24
12.09.2020, KROMĚŘÍŽ CUP

TC Bajda Kroměříž (C - 300), K: 5/5

10
25
19.09.2020, TS CUP 2020

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 300), K: 4/4

15
 Jednotlivci celkem
191/25

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019, Babolat Cup 2019

TK Znojmo (C - 500), K: 5/5

0
2
07.12.2019, TS CUP

TENIS SLOVÁCKO z.s. (B - 600), K: 8/8

0
3
27.12.2019, Sport Tennis Club Studénka

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 500), K: 5/4

10
4
04.01.2020, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 500), K: 5/-

-
5
11.01.2020, Mladcova Open

SK Zlín-Mladcová (C - 500), K: 5/5

0
6
18.01.2020

TK TILIA Brno (C - 500), K: 5/5

0
7
15.02.2020, Sport Tennis Club Studénka

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 500), K: 5/5

0
8
22.02.2020, O pohár Tenisového klubu DEZA

TK DEZA Valašské Meziříčí (C - 400), K: 5/5

10
9
29.02.2020, JOKRA CUP

TK Radegast (C - 500), K: 4/-

-
10
07.03.2020, NTC Cup

NTC Kyjov (C - 400), K: 4/4

0
11
29.05.2020, TJ Kraví Hora Brno open

TJ Kraví Hora Brno (C - 300), K: 5/5

15
12
13.06.2020, Oblastní přebor

jihomoravský (P - 400), K: 8/8

16
13
04.07.2020

TJ Jiskra Strážnice (C - 300), K: 4/4

15
14
08.07.2020, O pohár Tenisového klubu DEZA - B

TK DEZA Valašské Meziříčí (B - 400), K: 8/8

0
15
18.07.2020, NTC Cup

NTC Kyjov (C - 300), K: 4/4

15
16
25.07.2020, TC Brno + ŽLTC Brno

TC Brno. (B - 400), K: 8/8

0
17
31.07.2020, PRECHEZA Cup

TK PRECHEZA Přerov o.s. (B - 400), K: 9/8

0
18
03.08.2020, TK Milo

TK Milo Olomouc (C - 300), K: 4/4

0
19
06.08.2020, Východočeský

TO TJ Tesla Pardubice (B - 400), K: 9/9

19
20
15.08.2020

TJ Jiskra Strážnice (C - 300), K: 4/4

10
21
17.08.2020

TK Zlín (B - 400), K: 8/8

0
22
22.08.2020

Jiskra Otrokovice (C - 300), K: 4/4

10
23
05.09.2020, WILSON CUP

Beskydský tenisový klub (C - 200), K: 4/4

15
24
12.09.2020, KROMĚŘÍŽ CUP

TC Bajda Kroměříž (C - 300), K: 5/5

10
25
19.09.2020, TS CUP 2020

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 300), K: 4/4

15
 Jednotlivci celkem
160/23
18.01.2020

TK TILIA Brno (C - 500), K: 5/5

8>4 Mazal, Doležal - Homolka, Schaur 6:4, 5:7, 1:0 (6)
získané body: 0 b.
13.06.2020, Oblastní přebor

jihomoravský (P - 400), K: 8/8

16>8 Berka, Homolka - Němeček, Váňa 3:6, 6:3, 1:0 (7)
8>4 Blaška, Zerai - Berka, Homolka 7:6 (4), 6:4
získané body: 16 b.
04.07.2020

TJ Jiskra Strážnice (C - 300), K: 4/4

16>8 Homolka Filip- Šrenk Jakub4:6, 7:6 (5), 1:0 (10)
8>4 Laššan Radek- Homolka Filip3:6, 6:4, 1:0 (9)
získané body: 10 b.
18.07.2020, NTC Cup

NTC Kyjov (C - 300), K: 4/4

4>2 Homolka, Váňa - Suchánek, Svoboda 6:0, 6:3
2>1 Homolka, Váňa - Odstrčil, Kněžínek 7:5, 4:6, 1:0 (2)
získané body: 15 b.
15.08.2020

TJ Jiskra Strážnice (C - 300), K: 4/4

8>4 Homolka, Schaur - Brychta, Homolka 6:0, 6:1
4>2 Homolka, Schaur - Němeček, Jurda 6:3, 4:6, 1:0 (11)
2>1 Kučera, Doležal - Homolka, Schaur 6:4, 6:4
získané body: 10 b.
22.08.2020

Jiskra Otrokovice (C - 300), K: 4/4

8>4 Homolka, Váňa - Hanák, Krajča 6:0, 6:0
4>2 Homolka, Váňa - Mazal, Kilian 6:3, 6:1
2>1 Gregus, Hanačík - Homolka, Váňa 6:1, 6:1
získané body: 10 b.
05.09.2020, WILSON CUP

Beskydský tenisový klub (C - 200), K: 4/4

8>4 Homolka, Váňa - Kašpárek, Herman 6:0, 6:2
4>2 Homolka, Váňa - Frodl, Migdal 7:5, 3:6, 1:0 (1)
2>1 Homolka, Váňa - Horák, Robenek 7:5, 7:6 (5)
získané body: 15 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
I.TŘÍDA S
6.6.2020, TC Bajda Kroměříž - SK Tenis Tišnov
1
2.
I.TŘÍDA S
20.6.2020, TC Bajda Kroměříž - TC Brno. B
0
3.
I.TŘÍDA S
27.6.2020, SK Zlín-Mladcová - TC Bajda Kroměříž
1
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
8
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
I.TŘÍDA S
6.6.2020, TC Bajda Kroměříž - SK Tenis Tišnov
1
2.
I.TŘÍDA S
20.6.2020, TC Bajda Kroměříž - TC Brno. B
0
3.
I.TŘÍDA S
27.6.2020, SK Zlín-Mladcová - TC Bajda Kroměříž
5
 Družstva celkem (4hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
8
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8