Český tenisový svaz
Název:
A1
Datum:
13.-17.12.
Pořadatel:
TK Roja Příbram z.s. (A - 800)
Místo konání:
Roja Příbram
Kódové číslo:
506020
Dvorců + povrch:
3 koberec
Míče:
Wilson US Open
Kvalifikace
Počet účastníků:
16
Prezentace v
do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 10:00 hod.
Kontaktní osoba:
Bc. Chmelík Roman
Brodská 133
26101 Příbram
Tel. (1):
728459217
E-mail:
romanchmelik@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

Prezentace do hlavní soutěže je v pátek do 17 hodin na 728459217.
Nahradnici do kvalifikace se mohou zaprezentovat telefonicky v patek do 10:00, musi ale byt schopni nejpozdeji v 12:00 nastoupit na zapas.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Švojgr Kryštof 25.01.2006 I.ČLTK Praha
11
60
 
 
08.11.2019 21:42:23
2.
Hanzelín Filip 29.04.2006 I.ČLTK Praha
16
60
 
 
29.11.2019 08:27:04
3.
Peták Denis 18.07.2006 ŽLTC Brno
26
45
 
 
01.12.2019 20:01:04
4.
Horák Filip 14.01.2006 I.ČLTK Praha
27
45
 
volná karta pořadatel
05.12.2019 14:05:41
5.
Krakovský Denis 12.04.2006 Tennis Hill Havířov o.s.
28
45
 
 
26.11.2019 09:48:11
6.
Hänel Tom 02.06.2006 TK Sparta Praha
30
45
 
 
07.11.2019 15:54:42
7.
Kučera Jonáš 15.09.2006 LTK Liberec
32
45
 
 
18.11.2019 13:48:31
8.
Soukup Adam 24.11.2006 I.ČLTK Praha
40
35
 
 
14.11.2019 21:09:06
9.
Leipner Petr 13.02.2006 TK Sparta Praha
42
35
 
 
13.11.2019 23:30:01
10.
Mojžíš Dominik 28.04.2006 LTC České Budějovice,z.s.
43
35
 
 
15.11.2019 08:26:07
11.
Fiala Martin 24.01.2006 Lokomotiva Trutnov
44
35
 
 
10.11.2019 08:11:33
12.
Mojžíš Patrik 28.04.2006 LTC České Budějovice,z.s.
49
30
 
 
15.11.2019 08:25:07
13.
Klimas Jan 05.11.2006 TK TENNISPOINT FM
51
30
 
 
09.11.2019 20:23:08
14.
Mrva Maxim 02.08.2007 TK AGROFERT Prostějov
52
30
2
 
07.11.2019 13:46:17
15.
Šafrata Jan 04.02.2006 I.ČLTK Praha
55
30
 
 
18.11.2019 14:03:54
16.
Stauch Daniel 27.08.2006 LTC Modřany 2005
56
30
 
 
02.11.2019 16:53:06
17.
Holub Lukáš J. 13.02.2006 TK Neridé
56
30
 
 
20.11.2019 23:46:16
18.
Bien Daniel 05.05.2006 TK Sparta Praha
59
25
 
 
09.11.2019 23:22:42
19.
Knesl David 29.11.2006 TK TENNISPOINT FM
60
25
 
 
15.11.2019 22:36:51
20.
Beránek Ondřej 18.02.2006 TK Na Dolině o.s.
66
25
 
 
04.11.2019 21:23:39
21.
Čepl Filip 24.01.2006 TK Sparta Praha
67
25
 
 
13.11.2019 09:01:21
22.
Krupa Lukáš 04.11.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
78
25
 
volná karta pořadatel
17.11.2019 09:13:12
23.
Kločurek Daniel 08.03.2007 TK Olymp Praha
82
25
8
volná karta ČTS
04.11.2019 09:25:37
24.
Chodura Sebastian 31.01.2007 TK AGROFERT Prostějov
95
20
5
 
02.11.2019 08:43:20
25.
Sedlář Josef 01.05.2007 TK AGROFERT Prostějov
99
20
4
 
16.11.2019 10:14:26
26.
Sklenička Štěpán 25.07.2007 TK Sparta Praha
136
15
3
 
05.11.2019 13:27:35
27.
Raštica Jan 19.03.2008 TK AGROFERT Prostějov
211
12
6
 
07.11.2019 09:27:57
28.
Horáček Josef 16.02.2007 TK AGROFERT Prostějov
219
12
13
volná karta ČTS
10.11.2019 21:07:31
29.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
30.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
31.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
32.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Pokorný Jiří 29.03.2006 TK Olymp Praha
73
25
 
 
14.11.2019 12:01:09
2.
Vlček Daniel 31.05.2006 Open Tennis Club
75
25
 
 
01.11.2019 13:50:29
3.
Kalousek Kryštof 20.02.2006 TC Ostrava Nová Ves
79
25
 
 
06.11.2019 21:25:24
4.
Ulrich Patrik 26.11.2006 LTC Kolín
80
25
 
 
01.12.2019 11:42:31
5.
Beneš Daniel 24.06.2006 SK JC Sport Opava
89
20
 
 
02.11.2019 08:58:33
6.
Petrofský David 07.06.2007 LOB S.A. Bohnice, z.s.
91
20
22
 
13.11.2019 22:14:57
7.
Pospíšil Matěj 11.03.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
99
20
17
 
07.11.2019 09:32:45
8.
Šmejkal Šimon 29.05.2006 TO TJ Tesla Pardubice
102
20
 
 
15.11.2019 13:27:07
9.
Fröhlich Jan 09.07.2007 I.ČLTK Praha
105
20
11
volná karta ČTS
09.11.2019 00:10:45
10.
Klofáč Tobiáš 10.03.2007 SK Meteor Praha
106
20
23
 
10.11.2019 14:39:29
11.
Žoldák Patrik 02.06.2006 SK HAMR, z.s.
107
20
 
 
09.11.2019 22:20:46
12.
Fröhlich Max 09.07.2007 I.ČLTK Praha
110
20
12
volná karta ČTS
09.11.2019 00:09:56
13.
Sedláček Mirek 17.01.2006 LTC Houštka
185
12
 
volná karta pořadatel
01.12.2019 18:17:36
14.
Kozlovský Matyáš 30.09.2007 TK Olymp Praha
208
12
7
 
07.11.2019 09:31:12
15.
Sanders Oliver 09.10.2007 I.ČLTK Praha
270
9
19
volná karta pořadatel
25.11.2019 16:15:56
16.
Čepelík Matouš 08.03.2008 LTK Liberec
541
4
9
 
27.11.2019 10:18:39

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Havlík Josef 27.08.2006 TK SB Světlá n.Sáz.
113
20
 
 
10.11.2019 07:16:01
2.
Šafařík Jonáš 10.03.2006 TJ Zbrojovka Vsetín
121
15
 
 
02.12.2019 11:02:39
3.
Burda Oliver Petr 24.12.2006 SK Meteor Praha
129
15
 
 
22.11.2019 11:38:38
4.
Dvořák Lukáš 16.07.2006 SK HAMR, z.s.
131
15
 
 
25.11.2019 16:09:00
5.
Adam Matěj 02.06.2006 TK Spartak Jihlava
133
15
 
 
04.11.2019 18:25:08
6.
Komrska Jan 04.04.2006 TC Brno.
135
15
 
 
20.11.2019 20:04:27
7.
Dvořák Filip 28.05.2007 TKX Tennis Team Krupka z.s.
137
15
20
 
04.11.2019 10:08:36
8.
Vrána Petr 02.02.2006 TK Žatec
153
15
 
 
01.11.2019 16:02:10
9.
Rieser Frederik William 31.12.2006 TK Škoda Plzeň z.s.
162
15
 
 
04.11.2019 21:14:07
10.
Luňák Maxim 20.12.2007 TC VŠ Praha
371
6
152
 
01.11.2019 01:30:19
11.
Psota Jan 20.03.2008 TK Slavia Plzeň
371
6
27
 
06.11.2019 16:49:53
12.
Bureš Oliver 04.04.2007 TK Sparta Praha
506
6
201
 
04.11.2019 13:48:49

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Zeman Jakub 07.11.2008 TK Pelhřimov
243
12
66
odhlášeno hráčem
06.11.2019 17:15:05
2.
Košárko Filip 31.05.2008 TK AGROFERT Prostějov
402
6
31
odhlášeno hráčem
06.11.2019 22:41:20
3.
Korec Zdeněk 06.02.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
58
30
 
odhlášeno hráčem
07.11.2019 09:09:04
4.
Soumar Matyáš 22.07.2006 Lokomotiva Trutnov
166
15
 
odhlášeno hráčem
17.11.2019 11:22:56
5.
Kalina Tobiáš 16.10.2007 TCEN Hrádek nad Nisou
1044
1
687
odhlášeno hráčem
25.11.2019 00:34:00
6.
Červenka Matěj 04.06.2008 TKX Tennis Team Krupka z.s.
493
6
130
odhlášeno hráčem
25.11.2019 19:48:57
7.
Šošolík Pavel 27.04.2006 TK AGROFERT Prostějov
150
15
 
odhlášeno hráčem
26.11.2019 21:05:09
8.
Hruška Petr 25.10.2006 LTC České Budějovice,z.s.
141
15
 
odhlášeno hráčem
27.11.2019 18:11:07
9.
Šefčík Lukáš 11.12.2007 TK Pelhřimov
93
20
32
odhlášeno hráčem
29.11.2019 06:51:46
10.
Abrahám Nicolas 20.12.2007 Severočeská tenisová o.s.
493
6
94
odhlášeno hráčem
30.11.2019 11:56:20
11.
Sýkora Jan 13.02.2008 TK AGROFERT Prostějov
312
9
34
odhlášeno hráčem
02.12.2019 19:11:14
12.
Sedláček Adam 21.01.2006 Lokomotiva Trutnov
184
12
 
odhlášeno hráčem
03.12.2019 22:06:37
13.
Bursa Tomáš 01.02.2007 LTK Liberec
279
9
50
odhlášeno hráčem
04.12.2019 17:52:07
14.
Sršeň Alexandr 24.01.2007 LTK Liberec
173
12
51
odhlášeno hráčem
04.12.2019 17:56:56
15.
Škopek Martin 18.06.2006 TK Škoda Plzeň z.s.
194
12
 
odhlášeno hráčem
06.12.2019 12:20:34
16.
Pešat Oliver 19.02.2007 TK Na Dolině o.s.
198
12
21
odhlášeno hráčem
07.12.2019 10:27:02
17.
Lobovský Robert 17.02.2007 LTK Klatovy
421
6
139
odhlášeno hráčem
07.12.2019 10:27:18
18.
Baxa Jan 13.09.2006 LTK Klatovy
583
4
 
odhlášeno hráčem
07.12.2019 10:28:20
19.
Šafrata David 10.08.2007 I.ČLTK Praha
216
12
61
odhlášeno hráčem
07.12.2019 11:32:44
20.
Volf Matěj 04.08.2006 LTC Mladá Boleslav z.s.
117
20
 
odhlášeno pořadatelem
07.12.2019 12:41:55
21.
Šusta Bartoloměj 05.10.2006 Tenis Dobříš
96
20
 
odhlášeno hráčem
08.12.2019 11:50:41
22.
Sina Jakub 21.06.2006 LTC Modřany 2005
245
12
 
odhlášeno hráčem
09.12.2019 09:27:11
23.
Kotrc Aleš 04.01.2008 TK Slavia Plzeň
292
9
39
odhlášeno hráčem
09.12.2019 12:02:40
24.
Rosický Jan 06.01.2006 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
84
25
 
odhlášeno hráčem
09.12.2019 15:41:52
25.
Pošvář Tomáš 08.06.2006 TK Slavia Plzeň
124
15
 
odhlášeno hráčem
09.12.2019 18:11:58
26.
Jarolímek Josef 28.08.2006 Open Tennis Club
172
12
 
odhlášeno hráčem
10.12.2019 13:49:15
27.
Doskočil Martin 01.03.2007 VSK VŠB-TU Ostrava
115
20
16
odhlášeno hráčem
12.12.2019 15:39:01