Český tenisový svaz
Název:
Lob cup
Datum:
07.-10.12.
Pořadatel:
Lob S.A. Bohnice, zs (B - 600)
Kódové číslo:
506019
Dvorců + povrch:
5 Bergo
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Mgr. Knížek Jiří
Bukolská 843/2a
18100 Praha 8 Bohnice
Tel. (1):
775733784
E-mail:
jklob@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

Prezentace lze i formou sms v pátek v čase 16:00-17:00 na tel. 775 733 784. Do 18:00 bude na webu vyvěšen rozpis zápasů s pavoukem. První zápasy začínají v sobotu od 8:30.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kučera Jonáš 15.09.2006 LTK Liberec
32
45
 
volná karta
18.11.2019 13:47:53
2.
Šafrata Jan 04.02.2006 I.ČLTK Praha
55
30
 
 
18.11.2019 14:03:17
3.
Beránek Ondřej 18.02.2006 TK Na Dolině o.s.
66
25
 
 
04.11.2019 21:23:51
4.
Pokorný Jiří 29.03.2006 TK Olymp Praha
73
25
 
 
14.11.2019 12:00:24
5.
Vlček Daniel 31.05.2006 Open Tennis Club
75
25
 
 
01.11.2019 13:49:32
6.
Kločurek Daniel 08.03.2007 TK Olymp Praha
82
25
8
 
11.11.2019 10:24:38
7.
Petrofský David 07.06.2007 LOB S.A. Bohnice, z.s.
91
20
22
 
11.11.2019 15:02:49
8.
Šusta Bartoloměj 05.10.2006 Tenis Dobříš
96
20
 
 
14.11.2019 10:19:11
9.
Klofáč Tobiáš 10.03.2007 SK Meteor Praha
106
20
23
 
10.11.2019 14:38:53
10.
Žoldák Patrik 02.06.2006 SK HAMR, z.s.
107
20
 
 
09.11.2019 19:31:02
11.
Pajer Ivan 08.04.2006 TK LTC Děčín
127
15
 
 
17.11.2019 10:15:12
12.
Burda Oliver Petr 24.12.2006 SK Meteor Praha
129
15
 
 
21.11.2019 09:59:19
13.
Dvořák Lukáš 16.07.2006 SK HAMR, z.s.
131
15
 
 
15.11.2019 16:56:52
14.
Adam Matěj 02.06.2006 TK Spartak Jihlava
133
15
 
 
04.11.2019 18:30:06
15.
Sklenička Štěpán 25.07.2007 TK Sparta Praha
136
15
3
 
05.11.2019 13:27:02
16.
Dvořák Filip 28.05.2007 TKX Tennis Team Krupka z.s.
137
15
20
 
04.11.2019 10:08:25
17.
Vrána Petr 02.02.2006 TK Žatec
153
15
 
 
01.11.2019 16:03:13
18.
Kesl Jan 03.05.2006 LTC Panorama Teplice
157
15
 
 
11.11.2019 20:07:04
19.
Rieser Frederik William 31.12.2006 TK Škoda Plzeň z.s.
162
15
 
 
04.11.2019 21:14:41
20.
Brettl Filip 12.12.2006 LOB S.A. Bohnice, z.s.
168
15
 
 
14.11.2019 13:55:26
21.
Jarolímek Josef 28.08.2006 Open Tennis Club
172
12
 
 
05.11.2019 10:23:08
22.
Rašín Jakub 22.06.2007 Severočeská tenisová o.s.
183
12
88
 
06.11.2019 14:05:53
23.
Kozlovský Matyáš 30.09.2007 TK Olymp Praha
208
12
7
 
07.11.2019 09:29:17
24.
Derenin Matyáš 02.02.2007 TK LTC Děčín
211
12
85
volná karta
11.11.2019 20:32:15
25.
Hanke Max 09.05.2007 LTC Podolí Praha
228
12
46
 
20.11.2019 22:12:37
26.
Sina Jakub 21.06.2006 LTC Modřany 2005
245
12
 
volná karta
15.11.2019 23:07:37
27.
Strnad Štěpán 09.03.2006 Sokol Říčany
255
9
 
volná karta
04.11.2019 17:07:59
28.
Sanders Oliver 09.10.2007 I.ČLTK Praha
270
9
19
 
25.11.2019 16:18:46
29.
Krejčí Matyáš 12.10.2007 I.ČLTK Praha
391
6
36
 
05.11.2019 19:39:09
30.
Komínek Kryštof 08.05.2008 TK Sparta Praha
417
6
14
 
01.11.2019 02:17:34
31.
Svoboda Josef 25.10.2008 TK AGROFERT Prostějov
588
4
52
 
05.11.2019 10:54:44
32.
Růžička Richard 03.11.2007 TK Ruzyně Praha
1044
1
502
 
01.11.2019 16:53:17

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
8.
Lobovský Robert 17.02.2007 LTK Klatovy
421
6
139
 
01.11.2019 08:37:07

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Novotný Adam 06.09.2007 TK Sokolov
651
4
157
odhlášeno hráčem
01.11.2019 07:48:52
2.
Kovář Josef 21.10.2010 SK Meteor Praha
1044
1
 
odhlášeno hráčem
04.11.2019 18:53:24
3.
Severýn Václav 19.06.2008 LOB S.A. Bohnice, z.s.
1044
1
285
odhlášeno hráčem
08.11.2019 20:00:53
4.
Bisek Martin Jakub 17.09.2007 TK Slavia Plzeň
1044
1
433
odhlášeno hráčem
09.11.2019 14:06:03
5.
Bisek Jan Marek 17.09.2007 TK Slavia Plzeň
1044
1
393
odhlášeno hráčem
09.11.2019 14:07:49
6.
Stichenwirth Petr 12.12.2006 TC VITALITY Březnice
255
9
 
odhlášeno hráčem
15.11.2019 21:27:11
7.
Štreit David 03.08.2006 SK Tenis Kladno
182
12
 
odhlášeno hráčem
16.11.2019 17:32:21
8.
Hloušek František 19.05.2008 TJ Žďár nad Sázavou
469
6
112
odhlášeno hráčem
17.11.2019 04:17:50
9.
Kalousek Kryštof 20.02.2006 TC Ostrava Nová Ves
79
25
 
odhlášeno hráčem
17.11.2019 17:05:40
10.
Ladman Filip 01.01.2009 TK Sparta Praha
371
6
37
odhlášeno hráčem
21.11.2019 18:34:11
11.
Šošolík Pavel 27.04.2006 TK AGROFERT Prostějov
150
15
 
odhlášeno hráčem
22.11.2019 17:00:33
12.
Fiala Martin 24.01.2006 Lokomotiva Trutnov
44
35
 
odhlášeno hráčem
25.11.2019 07:40:40
13.
Šelemberk Richard 16.06.2008 LTC Mladá Boleslav o.s.
1044
1
278
odhlášeno hráčem
26.11.2019 16:41:52
14.
Volšička Michal 12.08.2007 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
462
6
122
odhlášeno hráčem
26.11.2019 19:20:16
15.
Košárko Filip 31.05.2008 TK AGROFERT Prostějov
402
6
31
odhlášeno hráčem
27.11.2019 20:01:11
16.
Javůrek Petr 13.09.2006 Lokomotiva Trutnov
262
9
 
odhlášeno hráčem
27.11.2019 20:25:23
17.
Bursa Tomáš 01.02.2007 LTK Liberec
279
9
50
odhlášeno hráčem
28.11.2019 16:26:18
18.
Sršeň Alexandr 24.01.2007 LTK Liberec
173
12
51
odhlášeno hráčem
28.11.2019 16:28:31
19.
Hladík Daniel 29.01.2006 TK Hovorčovice
352
9
 
odhlášeno hráčem
28.11.2019 19:57:28
20.
Kalina Tobiáš 16.10.2007 TCEN Hrádek nad Nisou
1044
1
687
odhlášeno hráčem
28.11.2019 23:22:18
21.
Šefčík Lukáš 11.12.2007 TK Pelhřimov
93
20
32
odhlášeno hráčem
29.11.2019 06:51:44
22.
Vávra Kajetán 15.08.2006 TGC Kunratice
276
9
 
odhlášeno hráčem
29.11.2019 14:55:34
23.
Luňák Maxim 20.12.2007 TC VŠ Praha
371
6
152
odhlášeno hráčem
29.11.2019 19:01:15
24.
Soumar Matyáš 22.07.2006 Lokomotiva Trutnov
166
15
 
odhlášeno hráčem
29.11.2019 20:46:32
25.
Goca Mikuláš 24.05.2007 SK Aritma Praha
651
4
117
odhlášeno hráčem
30.11.2019 09:57:33
26.
Doskočil Martin 01.03.2007 VSK VŠB-TU Ostrava
115
20
16
odhlášeno hráčem
30.11.2019 10:15:43
27.
Abrahám Nicolas 20.12.2007 Severočeská tenisová o.s.
493
6
94
odhlášeno hráčem
30.11.2019 11:56:08
28.
Šafrata David 10.08.2007 I.ČLTK Praha
216
12
61
IS: kolizní přihláška
30.11.2019 12:00:23
29.
Duričič Filip 23.07.2006 TJ Sokol Vysočany
281
9
 
IS: kolizní přihláška
30.11.2019 12:00:24
30.
Brückner David 20.03.2008 Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s.
323
9
15
IS: kolizní přihláška
30.11.2019 12:00:25
31.
Sedlatý Matěj 18.04.2007 Severočeská tenisová o.s.
307
9
206
odhlášeno hráčem
30.11.2019 18:40:24
32.
Knesl David 29.11.2006 TK TENNISPOINT FM
60
25
 
odhlášeno hráčem
30.11.2019 21:14:02
33.
Grois Ondřej 27.06.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
147
15
30
odhlášeno hráčem
30.11.2019 22:59:17
34.
Holub Lukáš J. 13.02.2006 TK Neridé
56
30
 
odhlášeno hráčem
30.11.2019 23:10:00
35.
Bělík Antonín 05.10.2007 TJ Kralupy o.s.
560
4
530
odhlášeno hráčem
01.12.2019 09:00:40
36.
Kuchař Saša 23.10.2008 TC Brno.
588
4
261
odhlášeno hráčem
01.12.2019 10:00:14
37.
Pešat Oliver 19.02.2007 TK Na Dolině o.s.
198
12
21
odhlášeno hráčem
01.12.2019 10:23:56
38.
Baxa Jan 13.09.2006 LTK Klatovy
583
4
 
odhlášeno hráčem
01.12.2019 11:19:59
39.
Lobovský Robert 17.02.2007 LTK Klatovy
421
6
139
odhlášeno hráčem
01.12.2019 11:20:00
40.
Burián Marek 19.10.2006 Tenisový klub Benátky nad Jizerou
112
20
 
odhlášeno hráčem
01.12.2019 11:22:34
41.
Ulrich Patrik 26.11.2006 LTC Kolín
80
25
 
odhlášeno hráčem
01.12.2019 11:23:01
42.
Sedláček Adam 21.01.2006 Lokomotiva Trutnov
184
12
 
odhlášeno hráčem
01.12.2019 11:46:07
43.
Ha Duc Hieu 11.01.2006 TK Písnice
199
12
 
odhlášeno hráčem
01.12.2019 19:46:46
44.
Bureš Oliver 04.04.2007 TK Sparta Praha
506
6
201
odhlášeno hráčem
03.12.2019 11:13:11
45.
Blažek Dan 04.08.2007 SK Aritma Praha
1044
1
642
odhlášeno hráčem
03.12.2019 19:16:23
46.
Růžička Jan 16.11.2007 Slavoj Český Brod
708
4
64
odhlášeno hráčem
04.12.2019 16:27:17
47.
Košek Adam 31.12.2006 TK Česká Třebová, z.s.
88
20
 
odhlášeno hráčem
05.12.2019 10:42:20
48.
Pošvář Tomáš 08.06.2006 TK Slavia Plzeň
124
15
 
odhlášeno hráčem
05.12.2019 15:30:52