Název: |
Halový oblastní přebor |
Datum: |
08.-11.02. |
Pořadatel: |
Praha (P - 600) |
Místo konání: |
Ostrov Štvanice 38 Praha 7 |
Kódové číslo: |
306800 |
Dvorců + povrch: |
6 NOVA SPORTS ULTRACUSHION U.S.A. |
Míče: |
Wilson US Open |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
40 |
Prezentace v |
Pá do 18:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Jandus Jaroslav |
Štvanice 38 | |
170 00 Praha 7 | |
Tel. (1): |
604286392 |
E-mail: |
jandus@cltk.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Vejšický Oldřich | 26.02.2004 | TJ Sokol Vysočany | 26 |
35 |
11.01.2020 08:49:09 |
||
2. |
Baum Štěpán | 26.07.2003 | TK Sparta Praha | 27 |
35 |
18.11.2019 17:58:09 |
||
3. |
Apltauer Filip | 21.03.2004 | TK Sparta Praha | 32 |
30 |
12.12.2019 12:12:05 |
||
4. |
Jupa Jakub | 06.01.2004 | TK Sparta Praha | 42 |
30 |
03.11.2019 21:42:40 |
||
5. |
Schneider Václav | 25.08.2002 | I.ČLTK Praha | 45 |
25 |
28.11.2019 17:51:57 |
||
6. |
Forman Max | 27.02.2002 | TJ Sokol Vysočany | 48 |
25 |
04.01.2020 16:33:43 |
||
7. |
Matějka Daniel | 14.01.2002 | SK Aritma Praha | 57 |
25 |
16.01.2020 15:12:46 |
||
8. |
Hájek Tobiáš | 04.09.2002 | SK HAMR, z.s. | 59 |
25 |
08.01.2020 16:27:18 |
||
9. |
Kubín Marian | 14.10.2002 | TK Sport Kolovraty | 68 |
20 |
04.11.2019 18:19:23 |
||
10. |
Lazarev Leon | 12.02.2002 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | 73 |
20 |
14.12.2019 20:18:38 |
||
11. |
Zlatohlávek Tomáš | 25.01.2004 | I.ČLTK Praha | 94 |
20 |
06.11.2019 11:18:21 |
||
12. |
Vašíř Adam | 09.01.2004 | I.ČLTK Praha | 98 |
20 |
13.01.2020 19:55:55 |
||
13. |
Vencl Matyáš | 23.12.2002 | TJ Radlice z.s. | 119 |
15 |
13.11.2019 15:15:18 |
||
14. |
Bušek Kryštof | 28.08.2003 | TJ Sokol Vysočany | 122 |
15 |
13.12.2019 21:25:24 |
||
15. |
Agovič Semi | 11.06.2003 | LOB S.A. Bohnice, z.s. | 125 |
15 |
05.12.2019 18:47:49 |
||
16. |
Čížek Gabriel | 02.05.2002 | TK Olymp Praha | 127 |
15 |
01.01.2020 17:04:58 |
||
17. |
Mikula Jakub | 23.06.2003 | TJ Sokol Vysočany | 130 |
15 |
19.11.2019 18:15:17 |
||
18. |
Kopecký Maxmilián Albert | 17.11.2002 | TJ Břevnov | 133 |
15 |
23.01.2020 19:57:24 |
||
19. |
Bega Petr | 13.02.2003 | TJ LTC Poděbrady | 134 |
15 |
07.01.2020 23:35:48 |
||
20. |
Kotarac Oliver | 14.07.2002 | TJ Břevnov | 144 |
15 |
06.01.2020 16:37:05 |
||
21. |
Holík Denis | 26.06.2004 | TJ Sokol Vysočany | 199 |
12 |
03.01.2020 14:22:25 |
||
22. |
Kalina Vít | 12.07.2005 | TK Sparta Praha | 210 |
12 |
5 |
27.12.2019 10:07:18 |
|
23. |
Lukášek Daniel | 22.08.2002 | TJ Radlice z.s. | 230 |
9 |
24.11.2019 21:31:13 |
||
24. |
Fáček Jan | 03.08.2005 | TJ Spoje Praha | 234 |
9 |
23 |
14.11.2019 15:47:44 |
|
25. |
Filip Jakub | 25.09.2005 | TK Sparta Praha | 237 |
9 |
21 |
29.11.2019 21:57:32 |
|
26. |
Šupka Štěpán | 02.01.2003 | LTC Zbraslav | 240 |
9 |
18.01.2020 16:23:42 |
||
27. |
Toman Kryštof | 14.01.2004 | TJ Spoje Praha | 243 |
9 |
18.01.2020 19:51:46 |
||
28. |
Svoboda Daniel | 10.11.2003 | Tenisový klub Progress z.s. | 247 |
9 |
10.11.2019 12:46:27 |
||
29. |
Brož Tobiáš | 05.03.2005 | SK HAMR, z.s. | 257 |
9 |
86 |
21.01.2020 22:49:03 |
|
30. |
Rybín Kryštof | 23.06.2005 | SK HAMR, z.s. | 259 |
9 |
252 |
volná karta PTS | 06.11.2019 19:42:35 |
31. |
Hozman Dominik | 20.07.2005 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 343 |
6 |
15 |
dle Cž nvk | 05.01.2020 11:39:31 |
32. |
Kusý Jan | 14.03.2005 | LTC Modřany 2005 | 349 |
6 |
10 |
dle Cž nvk | 11.11.2019 09:48:20 |
33. |
Vojta Martin | 09.10.2004 | TJ Spoje Praha | 354 |
6 |
volná karta pořadatele | 04.02.2020 13:25:28 |
|
34. |
Velík Lukáš | 17.06.2005 | I.ČLTK Praha | 416 |
6 |
3 |
dle Cž nvk | 04.12.2019 10:29:12 |
35. |
Vrba Jakub | 14.02.2005 | TK Sparta Praha | 434 |
6 |
18 |
dle Cž nvk | 12.01.2020 18:53:00 |
36. |
Havránek Šimon | 04.02.2005 | TJ Solidarita Praha 10 | 438 |
6 |
74 |
volná karta PTS | 20.01.2020 12:18:29 |
37. |
Löffelmann René | 23.06.2003 | TJ Sokol Vysočany | 475 |
6 |
volná karta pořadatele | 06.02.2020 09:51:07 |
|
38. |
Durovič Boris | 26.08.2005 | I.ČLTK Praha | 532 |
4 |
19 |
dle Cž nvk | 19.11.2019 19:49:38 |
39. |
Fedasko Nikolas | 02.09.2005 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 1077 |
1 |
8 |
dle Cž nvk | 01.11.2019 06:36:52 |
40. |
Pazdera Marek | 07.02.2005 | TK Slavia Plzeň | 1077 |
1 |
6 |
dle Cž nvk | 15.01.2020 09:05:24 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Bořek-Dohalský Vojtěch | 07.01.2004 | SK Aritma Praha | 267 |
9 |
13.11.2019 11:26:45 |
||
2. |
Jašek David | 06.06.2004 | TJ Sokol Vysočany | 279 |
9 |
17.01.2020 14:09:16 |
||
3. |
Chvapil Viktor | 11.08.2004 | Lokomotiva Praha | 292 |
9 |
07.01.2020 11:14:17 |
||
4. |
Elich Samuel | 01.12.2004 | SK Aritma Praha | 322 |
9 |
19.11.2019 18:25:38 |
||
5. |
Brož Dominik | 27.05.2004 | LTC Rudná | 386 |
6 |
29.01.2020 10:44:39 |
||
6. |
Šafář Petr | 24.01.2004 | TK Start Praha-Topolka | 462 |
6 |
22.01.2020 11:03:15 |
||
7. |
Žák Kryštof | 14.04.2004 | SK Satalice | 618 |
4 |
03.01.2020 13:07:32 |
||
8. |
Soukup Albert | 02.10.2005 | TC VŠ Praha | 718 |
4 |
483 |
18.01.2020 11:16:27 |
|
9. |
Voláček Oliver | 10.06.2004 | SK OAZA Praha | 1077 |
1 |
04.02.2020 13:27:12 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Brunclík Petr | 17.07.2006 | TK Sparta Praha | 1077 |
1 |
7 |
odhlášeno hráčem | 11.01.2020 06:36:45 |
2. |
Žák Kryštof | 23.08.2002 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | 70 |
20 |
odhlášeno hráčem | 20.01.2020 12:04:00 |
|
3. |
Soukup Daniel | 18.02.2010 | TK Sparta Praha | 1077 |
1 |
odhlášeno hráčem | 22.01.2020 09:29:24 |
|
4. |
Tocháček Marek | 26.06.2002 | TC ESO Praha z.s. | 206 |
12 |
odhlášeno hráčem | 24.01.2020 19:46:00 |
|
5. |
Kračman Michal | 23.06.2003 | TJ Spoje Praha | 292 |
9 |
odhlášeno hráčem | 28.01.2020 01:22:40 |
|
6. |
Nicod Jakub | 21.07.2004 | TK Sparta Praha | 24 |
35 |
odhlášeno hráčem | 31.01.2020 13:33:36 |
|
7. |
Bien Daniel | 05.05.2006 | TK Sparta Praha | 718 |
4 |
59 |
odhlášeno hráčem | 01.02.2020 09:45:49 |
8. |
Soukup Adam | 24.11.2006 | I.ČLTK Praha | 1077 |
1 |
40 |
IS: kolizní přihláška | 01.02.2020 12:00:05 |
9. |
Stauch Daniel | 27.08.2006 | LTC Modřany 2005 | 1077 |
1 |
56 |
IS: kolizní přihláška | 01.02.2020 12:00:06 |
10. |
Voleský Jakub | 24.04.2005 | SK HAMR, z.s. | 369 |
6 |
39 |
odhlášeno hráčem | 01.02.2020 14:20:58 |
11. |
Jedlička Adam | 10.07.2005 | TK Sparta Praha | 499 |
6 |
12 |
odhlášeno hráčem | 01.02.2020 16:06:34 |
12. |
Paroulek Filip | 20.06.2005 | TJ Radlice z.s. | 383 |
6 |
24 |
odhlášeno hráčem | 01.02.2020 17:26:27 |
13. |
Ben Ahmed Adam | 17.12.2003 | LOB S.A. Bohnice, z.s. | 270 |
9 |
odhlášeno hráčem | 02.02.2020 08:22:24 |
|
14. |
Truhlář Josef | 01.05.2003 | Tělovýchovná jednota SOKOL Měchenice, z. s. | 36 |
30 |
odhlášeno hráčem | 02.02.2020 16:04:36 |
|
15. |
Valeš Vojtěch | 03.01.2006 | I.ČLTK Praha | 1077 |
1 |
14 |
odhlášeno pořadatelem-Winter Cup | 04.02.2020 11:58:02 |
16. |
Šťastný Zoran | 10.06.2003 | SK OAZA Praha | 92 |
20 |
odhlášeno hráčem | 05.02.2020 10:25:27 |
|
17. |
Krištůfek Lukáš | 16.08.2005 | SK Aritma Praha | 618 |
4 |
70 |
odhlášeno hráčem | 05.02.2020 14:13:03 |
18. |
Starý Michal | 12.05.2005 | LTC Modřany 2005 | 549 |
4 |
45 |
odhlášeno hráčem | 05.02.2020 18:47:50 |
19. |
Kladiva Šimon | 23.11.2002 | TJ Sokol Vysočany | 84 |
20 |
odhlášeno hráčem | 06.02.2020 15:43:16 |
|
20. |
Petrofský Martin | 01.11.2005 | TJ Sokol Vysočany | 260 |
9 |
69 |
odhlášeno pořadatelem-nemoc | 07.02.2020 10:06:06 |
21. |
Stauch Tomáš | 26.10.2003 | LTC Modřany 2005 | 379 |
6 |
odhlášeno hráčem | 07.02.2020 11:03:54 |
|
22. |
Kotarac Alex | 22.06.2005 | Pliskova Tennis Academy, z.s. | 322 |
9 |
318 |
odhlášeno hráčem | 07.02.2020 17:25:13 |